Stránka 3 z 4

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 31 črc 2012, 10:31
od Mikulas.Ferjencik
Začnem dnes na tiskovce

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 01 srp 2012, 11:52
od Vojtech.Pikal
Zaplacen Michálek a můj kraj.
Ostatní až budou mít přislíbeno oněch 20 000. Někdo by měl zkontaktovat ty, co přislíbili přispět na Viletu, že to stáhnul tak ať to upraví, případně přislíbí jinam.
cheers.

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 01 srp 2012, 16:32
od Petr.Vileta
Vojtech Pikal píše:Někdo by měl zkontaktovat ty, co přislíbili přispět na Viletu, že to stáhnul tak ať to upraví, případně přislíbí jinam.
Nekdo to udelal :D

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 01 srp 2012, 17:43
od Vojtech.Pikal
Atohle by bylo fajn někam vyvěsit: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-t ... 2100048174

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 01 srp 2012, 18:54
od Petr.Vileta
Vojtech Pikal píše:Atohle by bylo fajn někam vyvěsit: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-t ... 2100048174
Filip Krska je vuuuuul :D pry "clensky prispevek", tak to ma na 2 roky predplaceno :mrgreen:

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 01 srp 2012, 19:42
od Adam.Zabransky
OFFTOPICMimochodem, dar "dar na kampaň Libora Michálka do senátu", ta pětistovka, je ode mě. Zapomněl jsem se podepsat, snad s tím nebude problém.

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 02 srp 2012, 00:17
od trinitrofenol
OFFTOPICJá u Komerčky nemůžu psát ty vaše romány, pětikilo jsem teď poslal, identifikovat půjde, pokud bude třeba víc údajů, sdělím.

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 02 srp 2012, 08:23
od Roman.Kucera
Mohl by mi někdo vysvětlit, co znamená ten kickstarter?

Ctělo by to nějaké oficiální prohlášení kompetentního orgánu, který stanoví jasná pravidla, jaxe použijou vybrané peníze, já bych to přibalil k tomu fundraisingovému textu, co máme v konceptech na PN.
Příklad.
Cílová částka je 100000. Pokud se tato hranice překoná, pak:
1) vyčerpá se na kampaň [ a) celá za všech okolností, b) v rozumných mezích, zbytek viz 2) ]
2) převede se do běžných prostředků strany
3) vrátí se dárci (takto to dělají Lékaři bez hranic jako OPT IN)

Já bych udělal tROJku, ale jako OPT OUT, tedy kdo do zprávy příjemci napíše slovo LIMIT, tomu prachy vrátíme. Další klíčová slova mohou sloužit k dalším popisovaným variantám. Počítám s tím, že drtivá většina dárců bude souhlasit s 2), ale tohle je nejférovější fundraising (kromě těch Lékařů)

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 02 srp 2012, 16:29
od Petr.Vileta
No tak vzhledem k tomu, ze je vytvoren VS specialne pro "Senatni kampan Praha 2+3", tak je slovo kickstrarter spis takova nadsazka, rekl bych. Vsechny dary s timto symbolem, nebo s textovou poznamkou, budou pouzity na Michalkovu kampan. Pouze neidentifikovane dary budou na konci roku opet vraceny, nebo nacpany do chrtanu Ministerstva financi.

Pokud by se do budoucna mel delat opravdovy kickstarter, pak by to chtelo predem definovat pravidla, zverejnit je v predstihu a pouzit na to samostatny bankovni ucet. Ono se to po skonceni lhuty mezi stovkam polozek blbe hleda, protoze ne kazdy napise spravne VS a poznamku. Uctu typu "FIO konto" si muzeme zalozit libovolne mnozstvi a pro lidi je opravdu jednodussi poslat penize na cislo uctu, nez tam vypisovat jeste nejake variabilni symboly. Ono je "obtizne" uz to, ze musi napsat do poznamky udaje o sobe. ;)

Re: Kickstarter - fundraising pro senátní kampaně

Napsal: 02 srp 2012, 17:29
od Roman.Kucera
Bude vůbec moždné nějak průběžně sčítat, kolik peněz je na pomyslném "účtu" pro kampaň? Protože jesi se to smíchá s ostatními penězi, bude celá fundraisingová kampaň tak trochu recese a vybere se desetkrát míň.