Stránka 5 z 8

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 12:45
od Lukas.Findeis
Vitezslav Praks píše:Lukáš. Výhrady, které jsi popsal, jsou relevantní:
Ano, máme sílu sjezdit okresek a udělat férovou senátní kampaň. Ano, máme sílu dostat kandidáta na senátora, ať už to bude kdokoliv, do médií.
Já ale psal o tom, jestli někoho sme schopni dostat do senátu nebo aspoň do 2. kola. Sjezdili sme celý Kladensko, polepili snad každou nástěnku ve všech vesničkách, rozdali tuny letáků a získali sme pár procent. V Praze sme jeli dvě kampaně zároveň, takže Přeučil měl taky výbornou propagaci. Navíc se volilo na velmi malém území (kousek Prahy). Působivý byly polepy laviček u metra. S médii to ale bylo slabý a chtělo by to udělat (nejen) to co říkal Přeučil v rozhovoru pro PN.

Ať volby do senátu dopadnou jakkoliv, tak si tím IMHO každej kraj, kterej bude schopnej utáhnout kandidáta do senátu, udělá dobrou reklamu.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 12:53
od Martin Broz
Šance na úspěch je sice absolutně nulová, ale když se to pojme jako podzimní hra, může to alespoň občas někoho trochu pobavit. A peníze jsou od toho aby se utratily, když už máme před sebou poslední 3/4 rok politického života.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 13:03
od Martin.Kucera
Martin Broz píše:když už máme před sebou poslední 3/4 rok politického života.
V dubnu 2013 nas zakazou?

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 13:08
od Martin Broz
Ne. FO zmastí účetnictví a auditor nedá bez výhrad, pokud se vůbec nějakej najde. :lol:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 14:09
od Vitezslav Praks
Martin Broz píše:Šance na úspěch je sice absolutně nulová, ale když se to pojme jako podzimní hra, může to alespoň občas někoho trochu pobavit. A peníze jsou od toho aby se utratily, když už máme před sebou poslední 3/4 rok politického života.
Broochu. Neznáš ještě všechny plány, neznáš ještě všechny trumfy, ve foru Sčk jsi dneska poprvé, ale už jsi nám všem spočítal pravděpodobnost? :) A zrovna nula? Aby se to dobře pamatovalo? :-) Sehr danke. Možná ve výpočtu pravděpodobnosti nula někde bude, ale kde? Možná dvě. Je-li Bůh s námi, kdo proti nám? Je-li Brooch s námi, kdo proti nám?

Ty snad už Martine dědkovatíš nebo co.

Kde je ten starý dobrý nasraný a bojovný Martin Brož? Kdo sem podstrkuje tuhle robotickou atrapu s argumenty jak od dědoušů z prognosťáku? Čekal jsem Martine od tebe status třeba jako třeba: "Jj, vezměme, co máme a jdeme do nich. Můžete počítat s podporu Pirátských novin nebo dokonce mého Mozku nebo tak něco." Co? Neslyším. Martine. Martine! Martine!!! Už tu není. Tak nám vyměnili Broocha, paní Mullerová.
To nám ta kampaň hezky začíná.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 14:28
od Vitezslav Praks
Lukas Findeis píše:
Vitezslav Praks píše:Lukáš. Výhrady, které jsi popsal, jsou relevantní:
Ano, máme sílu sjezdit okresek a udělat férovou senátní kampaň. Ano, máme sílu dostat kandidáta na senátora, ať už to bude kdokoliv, do médií.
Já ale psal o tom, jestli někoho sme schopni dostat do senátu nebo aspoň do 2. kola. Sjezdili sme celý Kladensko, polepili snad každou nástěnku ve všech vesničkách, rozdali tuny letáků a získali sme pár procent. V Praze sme jeli dvě kampaně zároveň, takže Přeučil měl taky výbornou propagaci. Navíc se volilo na velmi malém území (kousek Prahy). Působivý byly polepy laviček u metra. S médii to ale bylo slabý a chtělo by to udělat (nejen) to co říkal Přeučil v rozhovoru pro PN.

Ať volby do senátu dopadnou jakkoliv, tak si tím IMHO každej kraj, kterej bude schopnej utáhnout kandidáta do senátu, udělá dobrou reklamu.
Ano, přesně tak: všechno, co potřebujeme, je dosáhnout bodu zlomu.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 14:32
od Vitezslav Praks
Ještě ad Média. Dneska Gábina udělala krásný rozhovor s MF Dnes o naší kandidátce Sčk.
Volali mi až do Benátek, aby na ni sehnali telefon.
Už to začíná...

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 16:16
od Daniel.Hradsky
Tak jsem udělal svůj nástřel programu. A vyzývám ostatní kandidáty, aby udělali totéž a založili si na to vlastní grilovací vlákno. Moje je viewtopic.php?f=75&t=12394. :twisted:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 16:29
od Martin.Shanil
Daniel Hradsky píše:Tak jsem udělal svůj nástřel programu. A vyzývám ostatní kandidáty, aby udělali totéž a založili si na to vlastní grilovací vlákno. Moje je viewtopic.php?f=75&t=12394. :twisted:
OFFTOPICgrafomane

už se někde rozhodlo jestli to vůbec budem realizovat? nepočkáme na schůzi do pondělka? nebo sem něco přehlíd?

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 17:10
od Daniel.Hradsky
Martin Shanil píše:
OFFTOPICgrafomane
OFFTOPICChtěl jsem to mít rychle z krku.
Ve smajlících mi tu pořád chybí Smajlík s vyplazeným jazykem - který se používá místo něj??? (to víte moje dědkovský problémy :) )