Stránka 4 z 8

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 12:07
od Daniel.Hradsky
Už na to mám také věk :cry: , takže se hlásím, ať se zvětší konkurence. ;)

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 15:10
od Roman.Kucera
V tom případě by bylo nejlepší (jak jsme od začátku myslel, že bude) postavit do jednoho obvodu "natvrdo" Pavla Přeučila, který má asi opravdu nějakou šanci se dostat do druhého kola.
A pro jiný obvod udělat to veřejné hlasování - spíš jako demonstraci, že to jde i jinak. Kromě toho tento částečný recesionismus způsobil, že se nikdo nestydí "kandidovat", protože přece "de vo hovno, né?"

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 15:32
od Lukas.Findeis
Roman Kucera píše:V tom případě by bylo nejlepší (jak jsme od začátku myslel, že bude) postavit do jednoho obvodu "natvrdo" Pavla Přeučila, který má asi opravdu nějakou šanci se dostat do druhého kola.
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32628

Nevím, jestli sme za dva roky pokročili natolik, abysme dokázali dostat do 2. kola někoho koho moc lidí nezná a kdo měl minule pár procent. Je nás víc, sme akceschopnější, líp se dostáváme do médií, ale i tak myslím, že jediným kandidátem, kterej má opravdu šanci uspět, je Michálek. Bez ohledu na to ale rozhodně podporuju postavení víc kandidátů, zmíněnou interaktivní volbu i to, aby kandidoval Přeučil, pokud bude mít zájem.

Vůbec ale netušíme jakou máme reálnou podporu u veřejnosti, kdo bude kandidovat proti našim kandidátům apod., takže všechno sou jen spekulace.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 16:13
od Keram
Ale michálek není náš kandidát, to je trochu problém ne?

Jinak Víťovo nápad je dobrej a určitě by bylo vhodný alespoň někoho samostatně podat.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 16:19
od Vaclav.Malek
Navíc... reklama za 20k.. neberte to :D

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 16:27
od Lukas.Findeis
Keram píše:Ale michálek není náš kandidát, to je trochu problém ne?
Zmínil sem ho, protože to možná částečně bude náš kandidát a protože to souviselo s odpovědí Rojovi. Každopádně další debata o Michálkovi tu je OT. Proto sem v příspěvku neřešil, jestli by bylo dobrý aby kandidoval nebo nebylo apod.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 16:48
od Ondrej.Profant
Keram píše:Ale michálek není náš kandidát, to je trochu problém ne?
S tím bych byl velmi opatrný. Náš kandidát není zárukou vůbec ničeho. Je tu mnoho potencionálních našich kandidátů, kteří mají fakt problém být piráty. Nic proti takovým lidem (věřím, že časem pochopí lépe, udělali už první krok), ale jejich kandidatura by byla fakt problém.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 17:15
od Petr.Vileta
Daniel Hradsky píše:EDIT: A nikdo ještě nenapsal, které jsou možné volební obvody a proti komu má kde smysl se stavět. Volební obvody jsou tyto?: Volební obvody: 6 (Louny), 8 (Rokycany), 16 (Beroun), 18 (Příbram), 28 (Mělník), 29 (Litoměřice), 30 (Kladno), 37 (Jičín), 38 (Mladá Boleslav), 40 (Kutná Hora), 41 (Benešov), 42 (Kolín)
No pokud bude zajem :oops: tak ja bych bral ty Rokycany. K ostatnim obvodum fakt nemam zadny vztah. Nicmene bych stejne jako kandidat rikal, ze senator nema byt lobistou sveho kraje.
Ovsem opet zduraznuji, ze mam cas, ale zadne penize. 18.7.2012 mame krajskou schuzi, tak to tam probereme, jestli vubec budeme mit silu (a lidi) delat senatni kampan jeste vedle krajske.
Ondrej Profant píše:Náš kandidát není zárukou vůbec ničeho. Je tu mnoho potencionálních našich kandidátů, kteří mají fakt problém být piráty. Nic proti takovým lidem (věřím, že časem pochopí lépe, udělali už první krok), ale jejich kandidatura by byla fakt problém.
Muzes jmenovat? Jestli jde konkretne o me, tak to klidne rekni, ja se neurazim, ani na tebe nezanevru ;) Jestli tu nekdy pisu neco nepiratskeho, tak to neni proto, ze bych si to ja osobne myslel, ale ze se me na to lide ptaji a ja neumim presvedcive odpovedet. Uz je mi 56 let a holt uz nejsem zadny zbrkly revolucionar :mrgreen: Kdyz neco chci udelat, tak napred promyslim vsechny mozne dusledky, i ty velmi nepravdepodobne, a zvazuji, jestli pozitiva prevazuji nad negativy, jestli to bude vetsina lidi prijimat kladne nebo zaporne atd.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 11 črc 2012, 17:22
od Roman.Kucera
Já jsem hlavně ani na chvilku nemyslel, že bysme ustoupili od LM. Tohle je další.

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Napsal: 12 črc 2012, 12:31
od Vitezslav Praks
Petr Vileta. Ad vztah k regionu. Senátor je celorepubliková působnost. Senátorovi jdou přes ruce všechny zákony. Žádné místní příslušnosti, ani náklonnosti bych do toho netahal.
Vybereme (členové volbou) okrsek, který je malý, který stihneme sjezdit, ve kterém naši konkurenti postavili nejslabší a nejhorší kandidáty na senátora.

Lukáš. Výhrady, které jsi popsal, jsou relevantní:
Ano, máme sílu sjezdit okresek a udělat férovou senátní kampaň. Ano, máme sílu dostat kandidáta na senátora, ať už to bude kdokoliv, do médií.