Stránka 4 z 13
Re: Rozšířený program
Napsal: 13 srp 2009, 16:08
od Jiri.Kaderavek
Určitě do blogu na pirátskou síť, hodíme k tomu souhlasné poznámky.
Re: Rozšířený program
Napsal: 13 srp 2009, 21:55
od Martin Broz
Server kde bezi PS ted meni hardware. Dnesni noc by se to melo preklopit, tak to snad vyjde. To jen pro pripad kdy jste se tam nemohli dostat.
Re: Rozšířený program
Napsal: 14 srp 2009, 10:33
od Martin Broz
Od ted az do vecera jsem na ceste tam nekam a zpet. Kdo ma chut s tim co se tu probira udelat, tak to udelejte. Ja na to ted nemam cas a vecer pujdu hned spat.
Re: Rozšířený program
Napsal: 08 říj 2009, 17:18
od Petr.Vileta
Nebudu zakladat nove vlakno a hodim to sem. Napsal jsem clanek
http://neviditelnypes.lidovky.cz/rozhov ... ecnost_wag, tim se nechci chlubit, ale prectete si prosim celou diskuzi. Ja vim, ze na NP chodi dost lidi pravicove zamerenych, ale chodi tam i levicaci a tady se, bohuzel, obe dve party temer shodly. Mozna bychom nektere nase programove cile meli formulovat nejak jinak. Ne ustupovat z naseho programu, jen proste volit jina slova, jine formulace.
Re: Rozšířený program
Napsal: 08 říj 2009, 18:20
od Ondrej.Profant
Nešlo by udělat drobný výtah?
Re: Rozšířený program
Napsal: 08 říj 2009, 21:53
od Zdenek.Stepanek
Martin Broz píše:10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo.
Pokud se ti ovsem stalo tohle, tak za to opravdu nemuzou poplatky ale debilni doktor. Zakon nad zakony je stejne hipokratova prisaha, ktera doktorovi narizuje osetrit zraneneho, poplatek nepoplatek. Ten po tobe meli chtit rozhodne az cele osetrovani skonci - kdyz teda vyjdeme ze soucasne pravni upravy, kdy se plati i za deti. Pokud to opravdu tak bylo, ze ti odmitli osetrit dite krvacejici z hlavy, tak je to na stiznost nekam hodne vysoko.
Pridavam svuj nazor na poplatky z třiceti otázek:
Jsem toho názoru, že poplatky snižují počet hypochondrů a lidí, kteří nemocenskou zneužívají. Proto by ale měli poplatky platit až ti, kteří zdravotní systém dokáží zneužít. Tedy určitě ne kojenci, předškolní děti atd. Stejně tak by měl být stanoven strop, který zajistí nezruinování důchodců.
Re: Rozšířený program
Napsal: 09 říj 2009, 01:21
od Petr.Vileta
Ondrej Profant píše:Nešlo by udělat drobný výtah?
Myslis z diskuze na NP? Ondreji, obavam se, ze neslo. Jednak je to 6 stran diskuznich prispevku a ja na to fakt nemam cas a za druhe to si proste musis precist, abys vycitil ton tech prispevku (agresivni, pohrdave, souhlasne, pochybujici atd.) Jen kdyz si to sam cele prectes, ziskas nejaky celkovy dojem, jak nas lidi vidi.
Re: Rozšířený program
Napsal: 09 říj 2009, 10:04
od Jaroslav.Kucera
Souhlasím s Petrem. Ačkoli byl rozhovor vedený především na policejní debilitu(a výborně napsaný!), lidé si zapamatovali jen squating a zbytek neviděli. Téma squatingu není tématem, kvůli kterém bychom měli pohřbít naše hlavní idee...
Re: Rozšířený program
Napsal: 09 říj 2009, 11:19
od Jiri.Kaderavek
Cool down. Proč očekáváte od čtenářů Neviditelného psa, že budou řvát nadšením, když uslyší o squattingu? Neff, zakladatel webzinu je kovaný až extrémní konzervativní pravičák a od toho se odvíjí i čtenářská obec. Liberály zde nehledejme, četnáři NP nejsou našimi voliči. Hlavně, že je o nás slyšet. Raději odpůrce pořádně popíchnout a rozjet debatu než upadnout v zapomnění. Vždy, zdůrazňuji vždy se sami ptejte, zda nesouhlasný názor přichází od naší cílové skupiny. V tom případě je potřeba ostražitost.
Re: Rozšířený program
Napsal: 09 říj 2009, 12:16
od Ondrej.Profant
Vidím to stejně jako Jirka. Psovití nejsou naši, leč by si to někteří přáli. Naopak se tam velmi často podporuje TOPka, kterou vidím jako našeho úhlavního "nepřítele" (to co navrhují je opak toho co my a nic tím neřeší, koneckonců kamery jsou "opdovědné", že...).
Proto jsem se ptal a nevím jestli chci číst 6 stránek plků jaké jsou jen na Psovi, abych se dozvěděl, že máme být papežtější než papež (ty lidi věří v absolitní vlastnické právo...).