Re: Rozšířený program
Napsal: 09 srp 2009, 21:47
V tomhle stavu to nesmi/musi na verejnost
Brooch leads the way!
OK, ale zatím je to obava. Já jí taky rozumím a plně chápu. Ale taky je možné, že ty ankety budou v pohodě. Nepodceňoval bych pocity lidí "tam dole". Fakt ne. Jinými slovy ten signál ven je nyní důležitý. Možná důležitější než výsledek té ankety. Prostě: Máme zájem o vaše názory. (Ach jo... když to tak po sobě čtu...)Kamil Horky píše:Zkus se na to podávat tak, že všichni, co nevstoupili do strany, mohou být členy ODS a tak nám naše ankety pěkně zkreslit. Dokud nebude nějaký rozumnější anketní systém, tak to nemá smysl, protože teď úplně stačí jeden člen ODS a odhlasuje to 1000x.
Taky jsem platil 13 litru kvuli omylem (!) nezaplacene pokute za 1500, kamarád totéž šel se psem po náměstí, dostal asi 500 pokutu za psa bez náhubku a paltil 7000 - toto určitě a jasně napsat! - viz dnes zde: http://www.blisty.cz/2009/8/10/art48334.htmlMartin Broz píše:1) Ekonomika - Pryc s monopoly, Prevest komercni exekuci na spravedlivejsi system - pod stat - nebo alespon pod dohled - je v tom bordel. Delaj z lidi zebraky kvuli 5 stovkam. Nikdo je nenuti vymahat hned. Cekaj az naskacou penale a pak berou vsechno a navic jeste odmeny. To je nehorazny co si dovolujou.
full support, dvě děti, to snad nejde ani zneužít, ledaže by bezďáci chlemtali sunarMartin Broz píše:2) Socilální politika - Totalni nepodpora rodin s detma. Lepsi je se nevzit a cerpat davky. 0% DPH na detske potraviny, suseny mliko, pliny a leky.
Dálnice asi potřeba, na druhé straně nechápu, komu a proč se vyplatí vozit kuřata z Turecka... taky asi nějak vymyslet, aby se tu nevozilo vše kamiony, ale aby to, co jde, šlo po železnici. To tření na těch železnejch kolech je fakt řádově nižší a je to mnohem ekologičtější... - udělat pořádek v bordelu na ČD / Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. -Martin Broz píše:3) Místní rozvoj - Bordel ve stavebnich povolenich, korupce za razitka, dotace do stoupy, zlevnit byty, kdo to ma splacet 70 let ? Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. Stat musi zacit sam stavet. Dalnice netreba, stacej rychlostni. Parkovaci zony zrusit a zeptat se v referendu.
Full support - Bohatý systém dotací má zejména Francie (silné odbory), pak chudáci v Africe prostě nemají šance cokoliv dostat na trh do Evropy...Martin Broz píše:4) Zemědelství - Napadnout kvoty a dotace. Nesmyslna regulace, co se ma kde prestovat.
Tady nevím... Možná byla původní idea dobrá: Ten kdo znečišťuje bude platit. Ten kdo ne, vydělá peníze. Cíl, tlačit na snižování znečišťování. Že se to pak dál zneužívá... to je asi další problém... Nemám dost informací, nevím.Martin Broz píše:5) Ochrana přírody - Emisni povolenky. Co to je za kokotinu ? Kseft jako prase. Uplne k hovnu.
Tady bych byl trochu hrdější a připomenul našim kamarádům v EU třeba Mnichov, a dále Němcům fakt, že nám zavřeli na X let vysoké školy. O tom se vůbec nemluví! Máme holou prdel a ani se nedokážeme narovnat a připomenout mnohem bohatším zemím, co nám dluží. Vždyť skrze Němce pak přišel následně komunismus. Taky pozor na vracení majetku po II. sv. válce... Tady na to téma bacha. Teoreticky bychom měli být jako plně liberální strana pro vracení majetku Němcům. To je spravedlivé. V praxi si to neumím představit a vznikaly by zase nové nespravedlnosti. I když pokud by to Němci chtěli odkoupit - tak bychom snad mohli být i pragmaticky pro? Ekonomice by to prospělo... Ale měli bychom míň hlasů...Martin Broz píše:6) Zahraniční politika
Ja mel naopak pocit, že jsme ve vývoji v něčem předstihli i USA? Tamara atd.?? Nevím, jak výroba...Martin Broz píše:7) Obrana státu - Postavit si vlastni radar a zadny cizi vojaky. Vratit zbytecnou techniku a z vojaku neco uzitecnejsiho.
Skolstvi bylo mizerne uz za mych stredoskolskych studii v 70. letech minuleho stoletiMartin Broz píše:8) Školství - Zacit myslet. Prestat opakovat. Ze skol je strasnej slepicinec. Chybi muzi. A nejsou skolky. Vratit. Nebudu davat 15 taliru za soukromou. Platim dane a nezajima me ze to pred lety ofouni zrusili a ted se dostane jenom na nekoho kdo ma tlacenku.
Ja jsem pro zachovani poplatku, ale rozumne. Napriklad v pripade urazu jednoznacne neplatit. Na druhe strane je fakt, ze od zavedeni poplatku se u nasi obvodacky vyrazne snizil pocet duchodcu v cekarne. Driv jsem rano v 8 byl dvacaty, ted jsem druhy az treti. Doktorka ordinuje od 8 hod. //Martin Broz píše:10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo. A castejsi kontroly a brat vazne stiznosti. Clovek se dneska k doktorovi boji. Nehlede na to ze napr. v Praze 8 vas nevezme ani zubar ani obvodak, protoze maj vsichni plno. Bordel. Co ty mestsky uradovny delaj ? Stavej si akorat dalsi baraky pro urednictvo a buzerujou s parkovanim.
Já myslím, že klidně mpžno šířit oficiálně,ne? Viz kladné souhlasy myslím všech diskutujících,.Martin Broz píše:Vypada to, ze vcelku nemel nikdo nic proti. Nikdo to dal asi rozvijet nebude. Takze ja si to sepisu, zapracuju pripominky a argumenty a sam za sebe to zacnu sirit. Klidne se pod to podepisu. Vzdyt je to pravda. No ne ?