Stránka 13 z 13

Re: Rozšířený program

Napsal: 05 led 2010, 22:33
od Petr.Vileta
Lidi ja vas moc nechapu. Brooch chodi po Praze v piratske krabici, tak by si jeden rekl, ze je tak trochu magor (v dobrem slova smyslu) a ocekaval by od nej, ze bude chapat i jine vtipky. No a vytvorit oficialni delegaci CPS a jit s prihlaskou za Topolankem neni nic jineho, nez vtip a tak trochu provokace. Je to to same, jako kdyz sli predat Paroubkovi backory, aby uz odesel do politickeho duchodu. Samozrejme, ze to Topolanek nevezme ani na chvilku vazne a zadnou nabidku spoluprace v tom nemuze videt snad nikdo. Kdyz uz nas velke strany nepovazuji za realne soupere, tak si z nich alespon muzeme delat legraci a ve vsi slusnosti je provokovat. Dulezite je to dostat do medii. Kdykoliv totiz nekomu reknu o CPS, tak se me zepta, zda je to fakt normalni strana, jestli to neni jenom nejaky vtip nebo novinarska kachna. Nikdo nas nezna, nikdo o nas nevi. To je nase nejvetsi potiz.

Re: Rozšířený program

Napsal: 06 led 2010, 15:52
od Karel.Fuzik
Já to taky nechápu. Nejlepší šanci ke zviditelnění je, že nás vezme do huby někdo, koho slyší velké množství lidí. Naše nejlepší promo by bylo, kdyby třeba Topolánek prohlásil, že jsme populisti bez realného vlivu nebo Paroubek, že jsme pomýlení ajťáci s kindermanagementem. Těm, co nechtějí volit je, by bylo hned jasnější koho volit chtějí.

Ještě jednou zdůrazňuji, že se ztotžňuji s názorem o "modroozanžovém kočkopsu řízeném z Moskvy" a jsem pro spolupráci s těmito subjekty jen v případě, že budou potřebovat pomoc se svou likvidací :)

Re: Rozšířený program

Napsal: 09 led 2010, 12:40
od Petr.Kopecny
Já souhlasím s názorem Petra Vilety. Jde jen o provokaci kterou se zviditelníme. A kdyby náhodou (jako že se to nestane) topolánek přijal že se k nám přidá, tak ho pak zase nekde vyhodíme a uděláme z toho scénu co přiláká média. Náš problém je opravdu v tom, že nás lidi neznají. Taky se mi kolikrát stalo, že se mě ptali co to ČPS je.
NIcméně se už trošku oddalujeme od tématu... Já osobně souhlasím s názory, že by se měla ČPS zaměřit i na ostatní témata. Úzkoprofilový program, podle mě, není cestou v téhle zemi.

Re: Rozšířený program

Napsal: 09 led 2010, 23:28
od Jakub.Michalek
Jana Syrovatkova píše: Tvrdíme, že co kdo vypustí ven, je veřejné bohatství a budeme spekulovat o tom, že budeme žalovat ODS za vykrádání našich myšlenek?
Na členku komise pro copyright by ses mohla informovat, že myšlenky nejsou předmětem autorského práva. Uvedená žaloba byl jen způsob, jak zviditelnit naše webové stránky, až budou hotové a přilákat další sympatizanty a zároveň upozornit na absurdní koncepci autorského práva (předmětem by byl přesně se shodující text, jehož existenci zde postuloval Karel).

Netušil jsem, že se z této vesměs nicotné diskuse pozvedne svatý boj proti těm, kteří nejdou s lidem. :D

Re: Rozšířený program

Napsal: 10 led 2010, 01:58
od Jiri Vontroba
Netušil jsem, že se z této vesměs nicotné diskuse pozvedne svatý boj proti těm, kteří nejdou s lidem. :D
(7) Člen strany má právo
b) svobodně vyjadřovat své názory a obhajovat je, podílet se na projednávání vnitřních záležitostí strany,
c) podílet se na utváření politiky strany,
d) obracet se na jiné členy a orgány strany se svými návrhy, iniciativami, otázkami a připomínkami,
Já tady žádný "svatý boj" nevidím. Možná by bylo dobré se vrátit k tématu vlákna.

Re: Rozšířený program

Napsal: 10 led 2010, 16:32
od Martin.Svadlenka
Karel Fuzik píše:Já to taky nechápu. Nejlepší šanci ke zviditelnění je, že nás vezme do huby někdo, koho slyší velké množství lidí. Naše nejlepší promo by bylo, kdyby třeba Topolánek prohlásil, že jsme populisti bez realného vlivu nebo Paroubek, že jsme pomýlení ajťáci s kindermanagementem. Těm, co nechtějí volit je, by bylo hned jasnější koho volit chtějí.

Ještě jednou zdůrazňuji, že se ztotžňuji s názorem o "modroozanžovém kočkopsu řízeném z Moskvy" a jsem pro spolupráci s těmito subjekty jen v případě, že budou potřebovat pomoc se svou likvidací :)
Jarek Nohavica by mi přišel vhodnější :-)
S tím Topolem je to už neaktuální, ale jak byste mu v praxi chtěli mediálně viditelně doručovat byť recesisticky zamýšlenou přihlášku do strany?
Asi úplně stejně jako naše prohlášení, že ačkoli solidně prosazuje a propaguje náš vlastní program, na jeho členství u nás je to zatím nedostatečné?

Re: Rozšířený program

Napsal: 10 led 2010, 21:12
od Karel.Fuzik
Samozřejmě je to s tím Topolánkem je už OT, týden jsou v médiích celé věky. Donesl bych mu ho na stranické sídlo nejlépe v pirátském a za asistence dalších tak 10 pirátů, chtěl k němu a v případě negativní reakce mu to prostě nechal na vrátnici :) A text dopisu samozřejmě poslal do distribuce, vždyď je otevřený, ne?

PS: Nohavicovi můžu dát něco kdykoliv, potkávám ho často :)

Re: Rozšířený program

Napsal: 10 led 2010, 22:14
od Mikulas.Ferjencik
Zpět k věci. Mám věcný návrh pro Jirku Vontrobu: vzal by sis na starost zapracování našich 4 programových bodů do oblasti zdravotnictví? Tzn, sestavil by sis tým lidí, co na tom budou dělat a pak by šel výstup ke scxhválení CF.

tzn přínosy transparentního účetnictví do zdravotnictví
kapitola o právech pacientů na informace
o přínosu zrušení farmaceutických patentů (to je teda z programu pirátů ve světě)
.
.
.

Myslím, že tohle je práce aspoň na měsíc a je to přesně to rozšíření programu, po kterým voláš. Zároveň si z toho budou moct ostatní vzít inspiraci pro další kapitoly... Co ty na to?

Re: Rozšířený program

Napsal: 11 led 2010, 00:23
od Petr.Vileta
Karel Fuzik píše:Samozřejmě je to s tím Topolánkem je už OT, týden jsou v médiích celé věky. Donesl bych mu ho na stranické sídlo nejlépe v pirátském a za asistence dalších tak 10 pirátů, chtěl k němu a v případě negativní reakce mu to prostě nechal na vrátnici :) A text dopisu samozřejmě poslal do distribuce, vždyď je otevřený, ne?
+1