Uvědomuji si, že je to šílenost, ale za úvahu to stojí - 500 snad má a ve Zlíně ho vezmem na kandidátku na 3. místo - to už jsme probrali
A možná, ale fakt jenom možna se to dostane do zpráv. Nebo ne? Co tím riskujeme?
Moderátor: Odbor - administrativni
Karlův nápad se mi líbí. Nicméně, toto musí rozhodnout MO.Karel Fuzik píše:Vždyť jsem psal, že ho za to z ODS nakonec vyhodí - že neví co říká - protože to se jim určitě nehodí. Opakuji návod na medializaci - Rozhodně bychom mu měli, nejlépe otevřeným dopisem, poděkovat za šíření piratských ideí a přiložit přihlášku do strany. A k tomu samozřejmě krátkou TZ
Uvědomuji si, že je to šílenost, ale za úvahu to stojí - 500 snad má a ve Zlíně ho vezmem na kandidátku na 3. místo - to už jsme probrali
A možná, ale fakt jenom možna se to dostane do zpráv. Nebo ne? Co tím riskujeme?
člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen