Re: Rozšířený program
Napsal: 07 srp 2009, 10:01
Souhlas, do večera sem hodím výcuc toho, o čem se nejvíce mluví na foru, na netu a vůbec...
Ja jsem vzdelanim elektrikar, pracoval jsem jako revizni technik elektro a podnikovy energetik. Neco malo o tom vimKamil Horky píše:Fotovoltaiku máme kousek, tak Vám to vyfotím, ať víte, do šeho jdete.
Tak tohle je bomba nápad. Geniální!Martin Broz píše:Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
S většinou souhlasím, pod hlavní myšlenku, že všude je bordel, bych se klidne podepsal.Martin Broz píše:1) Ekonomika - Pryc s monopoly, Prevest komercni exekuci na spravedlivejsi system - pod stat - nebo alespon pod dohled - je v tom bordel. Delaj z lidi zebraky kvuli 5 stovkam. Nikdo je nenuti vymahat hned. Cekaj az naskacou penale a pak berou vsechno a navic jeste odmeny. To je nehorazny co si dovolujou.
2) Socilální politika - Totalni nepodpora rodin s detma. Lepsi je se nevzit a cerpat davky. 0% DPH na detske potraviny, suseny mliko, pliny a leky.
3) Místní rozvoj - Bordel ve stavebnich povolenich, korupce za razitka, dotace do stoupy, zlevnit byty, kdo to ma splacet 70 let ? Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. Stat musi zacit sam stavet. Dalnice netreba, stacej rychlostni. Parkovaci zony zrusit a zeptat se v referendu.
4) Zemědelství - Napadnout kvoty a dotace. Nesmyslna regulace, co se ma kde prestovat.
5) Ochrana přírody - Emisni povolenky. Co to je za kokotinu ? Kseft jako prase. Uplne k hovnu.
6) Zahraniční politika - Vratit nam nakradenej a odveznej majetek. Jinak nekamosim. A zjistit co tam ty velvyslanci delaj. Valej si leda sunky. A pozvat sem nekoho z Japonska aby tu udelal poradny telekomunikace. Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
7) Obrana státu - Postavit si vlastni radar a zadny cizi vojaky. Vratit zbytecnou techniku a z vojaku neco uzitecnejsiho.
8) Školství - Zacit myslet. Prestat opakovat. Ze skol je strasnej slepicinec. Chybi muzi. A nejsou skolky. Vratit. Nebudu davat 15 taliru za soukromou. Platim dane a nezajima me ze to pred lety ofouni zrusili a ted se dostane jenom na nekoho kdo ma tlacenku.
9) Věda a výzkum - Zapracovat na teleportaci. Mnohe by to usnadnilo
10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo. A castejsi kontroly a brat vazne stiznosti. Clovek se dneska k doktorovi boji. Nehlede na to ze napr. v Praze 8 vas nevezme ani zubar ani obvodak, protoze maj vsichni plno. Bordel. Co ty mestsky uradovny delaj ? Stavej si akorat dalsi baraky pro urednictvo a buzerujou s parkovanim.
Pardon za silnejsi slova, ale mohlo to byt jeste mnohem, mnohem horsi.
SouhlasMartin Broz píše:1) Ekonomika - Pryc s monopoly, Prevest komercni exekuci na spravedlivejsi system - pod stat - nebo alespon pod dohled - je v tom bordel. Delaj z lidi zebraky kvuli 5 stovkam. Nikdo je nenuti vymahat hned. Cekaj az naskacou penale a pak berou vsechno a navic jeste odmeny. To je nehorazny co si dovolujou.
Nemohu posoudit, jsem bezdetnyMartin Broz píše:2) Socilální politika - Totalni nepodpora rodin s detma. Lepsi je se nevzit a cerpat davky. 0% DPH na detske potraviny, suseny mliko, pliny a leky.
Dalnice treba, je mene nebezpecna nez rychlostni. Ovsem stavet za stejne penize, jako Nemci. U nas je to znacne predrazene.Martin Broz píše:3) Místní rozvoj - Bordel ve stavebnich povolenich, korupce za razitka, dotace do stoupy, zlevnit byty, kdo to ma splacet 70 let ? Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. Stat musi zacit sam stavet. Dalnice netreba, stacej rychlostni. Parkovaci zony zrusit a zeptat se v referendu.
SouhlasMartin Broz píše:4) Zemědelství - Napadnout kvoty a dotace. Nesmyslna regulace, co se ma kde prestovat.
Ony nejsou tak nesmyslne. Japonci vypousti do ovzdusi stragory, tak si koupi povolenky od nas. My mame penize na dalsi filtry do kominu, na vystavbu lepsich (jadernych?) elektraren, na cisticky vod. A celoplanetarne se tech sragor vypusti porad stejne. My mene, Japonci vice.Martin Broz píše:5) Ochrana přírody - Emisni povolenky. Co to je za kokotinu ? Kseft jako prase. Uplne k hovnu.
Od ktereho stoleti chces ten majetek vratit? Od devatenacteho? Od 30.lete valky, od Husitskych valek, nebo pred nasim letopoctem?Martin Broz píše:6) Zahraniční politika - Vratit nam nakradenej a odveznej majetek. Jinak nekamosim. A zjistit co tam ty velvyslanci delaj. Valej si leda sunky. A pozvat sem nekoho z Japonska aby tu udelal poradny telekomunikace. Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
Na vlastni radar bychom nenasetrili ani za 100 let a ani nemame znalosti a technicke dovednosti to vyrobit.Martin Broz píše:7) Obrana státu - Postavit si vlastni radar a zadny cizi vojaky. Vratit zbytecnou techniku a z vojaku neco uzitecnejsiho.
Skolstvi bylo mizerne uz za mych stredoskolskych studii v 70. letech minuleho stoletiMartin Broz píše:8) Školství - Zacit myslet. Prestat opakovat. Ze skol je strasnej slepicinec. Chybi muzi. A nejsou skolky. Vratit. Nebudu davat 15 taliru za soukromou. Platim dane a nezajima me ze to pred lety ofouni zrusili a ted se dostane jenom na nekoho kdo ma tlacenku.
Martin Broz píše:9) Věda a výzkum - Zapracovat na teleportaci. Mnohe by to usnadnilo
Ja jsem pro zachovani poplatku, ale rozumne. Napriklad v pripade urazu jednoznacne neplatit. Na druhe strane je fakt, ze od zavedeni poplatku se u nasi obvodacky vyrazne snizil pocet duchodcu v cekarne. Driv jsem rano v 8 byl dvacaty, ted jsem druhy az treti. Doktorka ordinuje od 8 hod.Martin Broz píše:10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo. A castejsi kontroly a brat vazne stiznosti. Clovek se dneska k doktorovi boji. Nehlede na to ze napr. v Praze 8 vas nevezme ani zubar ani obvodak, protoze maj vsichni plno. Bordel. Co ty mestsky uradovny delaj ? Stavej si akorat dalsi baraky pro urednictvo a buzerujou s parkovanim.
V cem je mene bezpecna. Ma jen jine parametry co do stoupani/klesani/, opocivadel, krouceni, najezdu atp. To pri rychlosti 130, ani 160 km/h neznamena zadne nebezpeci . Jednodussi bude postavit 5xR nez 1xD.Dalnice treba, je mene nebezpecna nez rychlostni. Ovsem stavet za stejne penize, jako Nemci. U nas je to znacne predrazene.
Ten o ktery pozadame. Hlavne o nej pozadat. Ukradli ho, byl nas, oni zlodeji. Vratit. Ukradli sme neco my (CR) ?Od ktereho stoleti chces ten majetek vratit? Od devatenacteho? Od 30.lete valky, od Husitskych valek, nebo pred nasim letopoctem?
Jako pirati prece musime mit svuj ostrov pokladu, ne ?Ten umelej ostrov je fakt super![]()
Za 20 let ho tu mame a vlastni, jenom na tom zacit delat. A taky chci vlastni stanice ve vesmiru s lasrovejma delama. Pak nemusime tolik resit tu konvencni armadu. A zapracovat na armade hackru. A zacit vyvyjet schopnou armadni virtualni realitu. Viz. Mír na Zemi (Stanislaw Lem) Pristi valky se povedou uz jinak.Na vlastni radar bychom nenasetrili ani za 100 let a ani nemame znalosti a technicke dovednosti to vyrobit.
Statni byt, podpora jejich dalsiho vzdelavani, sportovni vyziti ve skolnich klubech, vedouci pionyra, zahranicni staze, povolne skolacky atp.Skolstvi bylo mizerne uz za mych stredoskolskych studii v 70. letech minuleho stoletiJenze jak tam dostat chlapy za soucasne platy?
Smysl povolenek nebyl v tom snima kseftovat. Ten se objevil az dodatecne. Globalne jsou nahovno.Ony nejsou tak nesmyslne. Japonci vypousti do ovzdusi stragory, tak si koupi povolenky od nas. My mame penize na dalsi filtry do kominu, na vystavbu lepsich (jadernych?) elektraren, na cisticky vod. A celoplanetarne se tech sragor vypusti porad stejne. My mene, Japonci vice.
Ty uz zkapali, protoze prechodili chripku a upadli jim kaxny od cukrovky, nebo je klepla pepka za zvyseni najmu. Zrusit, je to opruz a doktori sou ozralove od studii az po praxi. Berou pausaly i za lidi ktery k nim nechodej. Jedno nebo druhy. Zadny srani.Ja jsem pro zachovani poplatku, ale rozumne. Napriklad v pripade urazu jednoznacne neplatit. Na druhe strane je fakt, ze od zavedeni poplatku se u nasi obvodacky vyrazne snizil pocet duchodcu v cekarne. Driv jsem rano v 8 byl dvacaty, ted jsem druhy az treti. Doktorka ordinuje od 8 hod.