Spolupráce s občanskými sdruženími

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Bohdan Svornik
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Spolupráce s občanskými sdruženími

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Petr Bajgar píše:
Bohdan Svornik píše:Stop vládě ? není to náhodou akce levičáckých soudruhů? .)
To má být označení občanům a jejich práva projevovat nezprostředkovaně svoji vůli? Co potom asi kolega říká námi propagované přímé demokracii? Nebo jsme snad podle něj také sou-druzi? Nebo snad našel v programu blokády ministerstva nějaké nezákonné nasilnické podněty?
To je označení občanů , co si za protesty nechávaj platit . Nebo , že by to lidi z odborů dělali zadarmo?Já sám jsem v havířských odborech a za každou podobnou akcičku které se tůčastním , mám nárok na diety , zaplacenou dopravu + náhradu mzdy. To mi nepřijde fér. A přímá demokracie je hezká teorie , bohužel těžko prosaditelná v praxi . Neb si nedokáži představit , že by do energetické koncepce státu mohli zasahovat lidé jenž o tom ví prdlačku.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Spolupráce s občanskými sdruženími

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Martin Kucera píše:
Petr Bajgar píše:vlády kterou odmítá 80% spoluobčanů
Problem je v tom, ze zmena vlady nic nevyresi.
Soucasna vlada rozkrada verejny rozpocet v obludnem meritku plus okrada obcany v case pritomnem (zvysuje dane).
Děkuji kolegovi za skvělou ukázku pod kůži naočkované demagogie. Tuto potom naočkovaný papouškuje jako by to byl on sám kdo dospěl k neotřesitelnému závěru, že nemá cenu bojovat proti zlu, když by ho mohlo nahradit jiné zlo!
Podstatou ovšem je pokračování/nepokračování touto vládou prosazovaných nevratných změn destruujících stát. Stát který by měl chránit slabší před silnějšími a tato destrukce pokračuje v přechod k další etapě privatizace státu a reálné feudalizace společenského fungování.

Víc najdete na tomto webu: http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/ ... -v-mediich
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Petros.Michailidis
Bohdan Svornik
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Spolupráce s občanskými sdruženími

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Martin Kucera píše:
Petr Bajgar píše:vlády kterou odmítá 80% spoluobčanů

80% lidí tuto vládu nechce? Jak se na to číslo přišlo?? Mně ani mé rodiny ,kamarádů a dokonce ani nikoho jiného koho znám se na toto nikdo neptal.Nejsou to náhodou čísla vycucaná z prstu???Nebo jak tadyk s oblibou píší rejpalove z nějakého pofidérního průzkumu?? Dnes jsem se dival na průzkum preferencí a světe div se , ani když komouši se socanama daj preference do hromady , nedělá to ani 51% a to má k 80% sakra daleko.
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupráce s občanskými sdruženími

Příspěvek od Martin Broz »

Mene pruzkumu, vice kontaktu. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Martin.Kaleta
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Spolupráce s občanskými sdruženími

Příspěvek od Martin.Kucera »

Petr Bajgar píše:Děkuji kolegovi za skvělou ukázku pod kůži naočkované demagogie. Tuto potom naočkovaný papouškuje jako by to byl on sám kdo dospěl k neotřesitelnému závěru, že nemá cenu bojovat proti zlu, když by ho mohlo nahradit jiné zlo!
Dovolim si opravit: Bojovat proti zlu a zaroven dopustit, aby ho nahradilo jine zlo (a vlada CSSD dle meho nebude o nic mensi zlo nez vlada soucasna, to je me presvedceni na zaklade cinu CSSD za poslednich minimalne 10 let) je krajne neeefektivni. Ostatne pripominam http://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/pirati-chteji-zmenu
Petr Bajgar píše:Podstatou ovšem je pokračování/nepokračování touto vládou prosazovaných nevratných změn destruujících stát.
Promin, ale stavajici opozicni parlamentni politici (kteri si na STOP VLADE prihrivaji polivcicku) pro me nejsou ani tou nejmensi zarukou, ze ty zmeny nebudou pokracovat.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2092
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 8056 poděkování
Dostal poděkování: 3452 poděkování

Re: Spolupráce s občanskými sdruženími

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Bohdan Svornik píše:To je označení občanů , co si za protesty nechávaj platit . Nebo , že by to lidi z odborů dělali zadarmo?Já sám jsem v havířských odborech a za každou podobnou akcičku které se tůčastním , mám nárok na diety , zaplacenou dopravu + náhradu mzdy. To mi nepřijde fér. A přímá demokracie je hezká teorie , bohužel těžko prosaditelná v praxi . Neb si nedokáži představit , že by do energetické koncepce státu mohli zasahovat lidé jenž o tom ví prdlačku.
Myslíte, tím, že jediný, kdo je ochotný dělat něco nezištně, jsme my v Pirátské straně. Neplatíte v odborech náhodou taky něco jako členské příspěvky, ze kterých se to (myslím dopravu, ne náhradu mzdy) financuje?
Není přímá demokracie jako přímá demokracie, tohle znáte? https://www.pirati.cz/program/prima_demokracie
Bohdan Svornik píše: 80% lidí tuto vládu nechce? Jak se na to číslo přišlo?? Mně ani mé rodiny ,kamarádů a dokonce ani nikoho jiného koho znám se na toto nikdo neptal.Nejsou to náhodou čísla vycucaná z prstu???Nebo jak tadyk s oblibou píší rejpalove z nějakého pofidérního průzkumu?? Dnes jsem se dival na průzkum preferencí a světe div se , ani když komouši se socanama daj preference do hromady , nedělá to ani 51% a to má k 80% sakra daleko.
Podle průzkumu FI http://www.factum.cz/492_kauza-rath-pos ... -jen-mirne by vládní strany dohromady volilo 27%, podle toho co vím je jasné, že velká část z nich jen proto, že se bojí komunistů, jinak s vládou jsou také nespokojeníOFFTOPIC- jen pozorování, které nemohu ani nechci podložit čísly a nikdo mu nemusí přikládat váhu. Nám samotným by mělo být jasné, že opozice nejsou jen ty dvě parlamentní strany.

Špatná vláda musí vědět, že nemá důvěru a měla by odejít. Bude-li další špatná, bude platit to samé. Vláda si může dovolit jen to, co jí dovolí voliči. Už to opakuji nevím po kolikáté, ale předčasné volby považuji za nutnost (na mě to ale stejně nezáleží), nikoliv řešení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 3):
Petros.Michailidis, Petr.Bajgar, Karel.Fuzik
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700
jzvc
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2682
Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
Profese: Admin
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1013 poděkování

Re: Spolupráce s občanskými sdruženími

Příspěvek od jzvc »

Bohdan Svornik píše:
Petr Bajgar píše:
Bohdan Svornik píše:Stop vládě ? není to náhodou akce levičáckých soudruhů? .)
To má být označení občanům a jejich práva projevovat nezprostředkovaně svoji vůli? Co potom asi kolega říká námi propagované přímé demokracii? Nebo jsme snad podle něj také sou-druzi? Nebo snad našel v programu blokády ministerstva nějaké nezákonné nasilnické podněty?
To je označení občanů , co si za protesty nechávaj platit . Nebo , že by to lidi z odborů dělali zadarmo?Já sám jsem v havířských odborech a za každou podobnou akcičku které se tůčastním , mám nárok na diety , zaplacenou dopravu + náhradu mzdy. To mi nepřijde fér. A přímá demokracie je hezká teorie , bohužel těžko prosaditelná v praxi . Neb si nedokáži představit , že by do energetické koncepce státu mohli zasahovat lidé jenž o tom ví prdlačku.
Ehm ... co k tomu dodat, zjevne netusis jak odbory fungujou - a to ti musi rikat dlovek, pro ktereho jsou "z principu" odbory nepritelem, neb je"zlym" kapitalistou ;D.

Lide co o tom vi prdlacku rozhodne vedi prdlacku i o tom, ze ac vyrabime nadbytek elektriny, kterou vyvazime (napriklad do Nemecka) tak oni plati za tutez elektrinu o 30% vic nez Nemci => opravdu nevidi zadny duvod, proc by meli souhlasit s budovanim byt jen potencielne nebezpecnych zdroju jako dalsi temelin, kdyz z toho budou mit naprosto doslovne a objektivne velky houno.

BTW: Na trhu elektriny cena za posledni pulrok neuveritelne klesla, dokonce az tak, ze se (pry) stavba temelina nemuze vubec vyplatit, na to by bylo treba cen minimalne dvojnasobnych (pry). Presto sem nezaznamenal ani 10% snizeni fakturace .... neco je kurva spatne.
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“