Zdeňku, můj návrh byl nejblbější? Kdy jsi změnil názor?Zdenek Stepanek píše:Mě na tom hlavně zatraceně vadí to, že v nějakém předchozím tématu byla diskuze nad 4 návrhy a v průběhu se přidal pátý. Z nich 2 byly velmi kvalitní.
Načež mikuláš dal k hlasování bez další diskuze jediný a zároveň nejblbější návrh. Jsem zásadně proti tomuto postupu!!!
Ještě genezi: byla soutěž, kterou jsem vyhrál, ale gman se udělal jinak, než podle mého původního návrhu.
Tak jsem vzal schválený výsledek a podle toho jsem udělal logotypy. S tím schváleným písmem se moc kouzel dělat nedá.
Byl bych rád, kdyby se schválilo to, co je v tom PDF. Podklady k tomu jsou taky k dispozici hezky dlouho.
Když nebude na výběr víc variant, nastoupí lidová tvořivost.