Logotyp na vlajky: Hlasování RP

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 769
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 1114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Logotyp na vlajky: Hlasování RP

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Zdenek Stepanek píše:Mě na tom hlavně zatraceně vadí to, že v nějakém předchozím tématu byla diskuze nad 4 návrhy a v průběhu se přidal pátý. Z nich 2 byly velmi kvalitní.

Načež mikuláš dal k hlasování bez další diskuze jediný a zároveň nejblbější návrh. Jsem zásadně proti tomuto postupu!!!
Zdeňku, můj návrh byl nejblbější? Kdy jsi změnil názor?

Ještě genezi: byla soutěž, kterou jsem vyhrál, ale gman se udělal jinak, než podle mého původního návrhu.
Tak jsem vzal schválený výsledek a podle toho jsem udělal logotypy. S tím schváleným písmem se moc kouzel dělat nedá.
Byl bych rád, kdyby se schválilo to, co je v tom PDF. Podklady k tomu jsou taky k dispozici hezky dlouho.
Když nebude na výběr víc variant, nastoupí lidová tvořivost.
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3519
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1481 poděkování
Dostal poděkování: 3048 poděkování

Re: Logotyp na vlajky: Hlasování RP

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Vaclav Urban píše:Zdeňku, můj návrh byl nejblbější? Kdy jsi změnil názor?
Já teď nevím který návrh byl čí, ani nemám před sebou tu diskuzi s anketou.

Ale jestli si dobře pamatuju, tak ty jsi navrhoval to co máš na ikonce, tedy černý a ještě bílý kroužek kolem loga a černý/bílý podklad pod nápisem. To se mi líbí. Pak tam byly ještě variace na téma zaoblené rohy, to už nevím čí bylo.

Mikuláš dává ke schválení varianty bez bílého kroužku, resp. tam z nějakýho důvodu zbyl asi 1px, což je vidět a vypadá to strašně, nevím jak to kdo bude tisknout :-)
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 769
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 1114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Logotyp na vlajky: Hlasování RP

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Zdenek Stepanek píše:
Vaclav Urban píše:Zdeňku, můj návrh byl nejblbější? Kdy jsi změnil názor?
Já teď nevím který návrh byl čí, ani nemám před sebou tu diskuzi s anketou.

Ale jestli si dobře pamatuju, tak ty jsi navrhoval to co máš na ikonce, tedy černý a ještě bílý kroužek kolem loga a černý/bílý podklad pod nápisem. To se mi líbí. Pak tam byly ještě variace na téma zaoblené rohy, to už nevím čí bylo.

Mikuláš dává ke schválení varianty bez bílého kroužku, resp. tam z nějakýho důvodu zbyl asi 1px, což je vidět a vypadá to strašně, nevím jak to kdo bude tisknout :-)
Tady je moje PDF, kde jsou všechny moje varianty, a z toho Miki vybral ty výřezy. To je jeho volba, ale já bych chtěl, aby to předložili celé ke schválení CF.
download/file.php?id=3492
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Uživatelský avatar
TiborGanzer
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 69
Registrován: 02 dub 2012, 15:37
Profese: Chemik a procesní inženýr
Bydliště: Dětmarovice
Dal poděkování: 142 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Logotyp na vlajky: Hlasování RP

Příspěvek od TiborGanzer »

Hmmm, nebylo by lepší vybrat ( pirátem odborníkem který v grafice je profík ) 5 návrhů a nechat hlasovat tisicové "hejno" pirátů o třech nejlepších.
Dle zákonitostí velkých čísel to s největší pravděpodobností dopadne tak, že nejvíce bodů dostanou návrhy nejoblíbenejší, nejblizší hlasujícím, nejoriginálnejší, atd atd atd. Jinak by teorie "hejna" nevznikla a nebyla aplikována v mnoha oblastech.
Ale nejsem programator a nevim jak by se to mohlo udělat, je to jen myšlenka .
Fyziku neoklameš .... Čas nezastavíš .....
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Logotyp na vlajky: Hlasování RP

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Moje návrhy v duchu toho co sem psal v prvním příspěvku: viewtopic.php?f=374&t=8361&p=137672#p137672
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“