Stránka 1 z 2

Současná politická situace

Napsal: 18 dub 2012, 23:13
od Jakub Danel
Zajímal by mě názor ostatních členů a registrovaných příznivců na současnou politickou situaci a názor na předčasné volby,jestli by jsme se jich jako strana aktivně zúčastnily.

Re: Současná politická situace

Napsal: 18 dub 2012, 23:40
od Jana.Syrovatkova
Počítám, že kdyby byly nové volby, tak se účastnit budeme.

Osobně se domnívám, že předčasné volby nebudou prostě proto, že by se muselo najít víc subjektů, které risknou, že půjdou od korýtek...

Re: Současná politická situace

Napsal: 18 dub 2012, 23:49
od Evzen.Boura
Kdyby volby byly, tak do nich jdem!

Ale jak rika Jana, nebudou. VV by zanikly (vsichni maji radost), ale i Topka s ODSka by hodne ztratily, kapri si rybnik nevypusti...

Re: Současná politická situace

Napsal: 18 dub 2012, 23:55
od Jana.Syrovatkova
[vtip]Víte kdy budou předčasné volby? Až budou mít VV v preferencích nad 5% hlasů.[/vtip]

Re: Současná politická situace

Napsal: 19 dub 2012, 00:35
od Ivo.Vasicek
Tentokrát si za podporu vlády vydělají mnohem větší peníze, než Melčák s Pohankou. Až mě skoro napadá, jestli to celé nebyla zrežírovaná komedie, jak podojit Kalouska, který ve své podstatě vládu ovládá.

Re: Současná politická situace

Napsal: 19 dub 2012, 01:08
od Petr.Vileta
Do voleb bychom urcite sli, to tu snad neni jediny, ktery by byl proti ;) ale neprijemne je, ze na to potrebujeme 210 tisic na volebni kauci a to momentalne nemame a i kdyz tech par tisic nekde sezeneme, tak uz nebudeme mit na nic dalsiho (letaky treba).

Re: Současná politická situace

Napsal: 19 dub 2012, 01:17
od jarbara
Ivo Vasicek píše:Tentokrát si za podporu vlády vydělají mnohem větší peníze, než Polčák s Pohankou. Až mě skoro napadá, jestli to celé nebyla zrežírovaná komedie, jak podojit Kalouska, který ve své podstatě vládu ovládá.
Možná, ale takovéhle vydělávání peněz bych spíš nazývala zločinným spolčováním ... anebo to taky byl zastírací manévr na záchranu Janouška, ten jeho průšvih utichá a utichá... jak důležitý pro vládnoucí musí ten lobista být....tady se stále jeden průšvih kryje druhým a ten dalším, atd.

Předčasné volby nejspíš nebudou, stávající korýtkáři udělají vše, aby se udrželi

Re: Současná politická situace

Napsal: 19 dub 2012, 01:45
od Petr.Vileta
jarbara píše:Předčasné volby nejspíš nebudou, stávající korýtkáři udělají vše, aby se udrželi
Mno, já bych byl ve střehu ;) Chvilková nepozornost ve sněmovně a ČSSD + KSČM + VV odpadlíci utrpí vítězství jako posledně Paroubek. Takhle se tenkrát tvářil těsně po hlasováná v roce 2009.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotog ... to/242210/

Z dnesniho tisku "ODS chystá volby, vypoví spolupráci Věcem veřejným"
http://www.lidovky.cz/ods-chysta-volby- ... _domov_kim

Re: Současná politická situace

Napsal: 19 dub 2012, 07:39
od Zdenek.Stepanek
Volby IMHO nebudou, ale i kdyby byly, viděl bych to na stížnost k ůstavnímu soudu s žádostí o prominutí volební kauce. Vemte si, že by se ty kurvy domluvili že si udělaj volby každej rok a dokonale by tím vyšťavily všechny malé strany. Oni na to peníze maj, my ne.

Volební kauce je samozřejmě nemravná, ale když už je, tak pro mimořádné volby by měla být vyjímka.

Re: Současná politická situace

Napsal: 19 dub 2012, 09:28
od trinitrofenol
Je pravda, že poslední Nečasova reakce byla vychcaná: mám vás na lopatě a jestli nepudete s Peake, tak v tom parlamentu další dva roky (a nikdy potom) nebudete.