Stránka 1 z 1

Y

Napsal: 07 úno 2012, 23:41
od Pyrát Mořský
Pište v názvu Y .-)

Re: Y

Napsal: 07 úno 2012, 23:58
od Petr.Kopac
Byt se to muze zdat jako sebelepsi napad, nas nazev je odvozen od nazvu zahranicnich piratskych stran. A pokud chceme byt jednotni, musime byt jednotni i ve sve prezentaci. Ale dik za napad ;)

Re: Y

Napsal: 08 úno 2012, 00:00
od Martin Broz
pyrat podle vzoru pyj.

Re: Y

Napsal: 08 úno 2012, 08:38
od Pyrát Mořský
tak to Y navrhněte i ostatním!§!.-) jj je to od pyje.-)))

Re: Y

Napsal: 08 úno 2012, 14:04
od Jiri.Kaderavek.sen
Nechte toho. I pitomost se píše s i a ne s y