Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace naplánována

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Robert.Adamek »

Taky dojedu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvek:
Mikulas.Ferjencik
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3519
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1481 poděkování
Dostal poděkování: 3048 poděkování

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Ksakru, proc tak blbej den a blba hodina?.....

viewtopic.php?f=88&t=10533
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

chtěli jsme aby zasedal parlament, dalo se to stihnout a bylo to poblíž současného ACTA hype
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Robert.Adamek, Ivo.Vasicek
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2095
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1952 poděkování
Dostal poděkování: 3102 poděkování

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Ales.Sura »

Tady je ještě jedna paralelní akce:
Akce OCCUPY MAIN SQUARE - protestní akce proti ACTA
http://pastebin.com/eTgcXJ6e
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Robert.Adamek »

Hele o víkendu demonstrovat je takové hodně divné.
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2095
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1952 poděkování
Dostal poděkování: 3102 poděkování

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Ales.Sura »

Dal jsem do kupy mustr, který jsem emailem posílal jako pozvánku kamarádům a známým na protestní následující akce. Pokud chcete, tak ho klidně můžete přepoužít. Email si samozřejmě upravte dle svých potřeb.


Předmět: Protestní akce (nejen) proti ACTA

Možná vám neunikly události posledních dnů, jako bylo zatýkání a zabavení serverů MegaUpload americkou FBI mimo území USA, protesty proti novým cenzurním zákonům SOPA a PIPA nebo tajné podepsání podepsání dohody ACTA v Japonsku (včetně podpisu ČR). Proti podepsané dohodě ACTA se již zvedla vlna odporu v Polsku. Pokud máte také pocit, že něco není v pořádku a místo totality k nám pomalu zadními vrátky ze západu přichází policejní stát, tak máte možnost se k tomu vyjádřit v rámci nadcházející protestní akce:

Protest proti ACTA - čtvrtek 2. února
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=33553

Nějaké detaily o tom co se právě děje si můžete přečíst třeba zde:
http://pctuning.tyden.cz/hardware/multi ... ih?start=1

10 konkrétních důvodů, proč se připojit k protestům proti ACTA najdete pak zde:
http://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/act ... -protestum
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2095
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1952 poděkování
Dostal poděkování: 3102 poděkování

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Ales.Sura »

Robert Adamek píše:Hele o víkendu demonstrovat je takové hodně divné.
Roberte máš pravdu. Celá akce je naplánována dost na rychlo, je to na hodně místech, ve velkém časovém rozpětí, o akci se moc neví a není vůbec jasné kdo za ní stojí. Tím pádem tak asi nikdo nepřijde. Škoda. :-/
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Robert.Adamek »

No my do toho vlítnem a uvidíme, třeba tam budeme sami, ale zase proč ne že., aspoň se budeme snažit bojovat. Ve čtvrtek určitě dorazíme do Prahy, ale zítra prostě na náměstí půjdeme, vytiskneme nějaké info o acta na letáčky, něco rozdáme, uvidíme :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Ales.Sura
Uživatelský avatar
Vitezslav Praks
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 716
Registrován: 26 led 2011, 13:28
Profese: IT analytik
Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
Dal poděkování: 1356 poděkování
Dostal poděkování: 1918 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Vitezslav Praks »

Online petice proti ACTA
https://www.accessnow.org/page/s/just-say-no-to-acta

Podepsal jsem samozřejmě, podepište též.

EDIT: Můžu vzít na demonstraci notebook s mobilním internetem a nabízet možnost podpisu výše uvedené petice. Už mají 259.041 podpisů, to je slušné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav Praks za příspěvek:
Ales.Sura
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno

Příspěvek od Roman.Kucera »

Já ho vemu taky, jako dycky :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“