Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace naplánována
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Taky dojedu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvek:
- Mikulas.Ferjencik
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
chtěli jsme aby zasedal parlament, dalo se to stihnout a bylo to poblíž současného ACTA hype
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
- Robert.Adamek, Ivo.Vasicek
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Ales.Sura
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2095
- Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
- Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
- Bydliště: Praha 7, Bubeneč
- Dal poděkování: 1952 poděkování
- Dostal poděkování: 3102 poděkování
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Tady je ještě jedna paralelní akce:
Akce OCCUPY MAIN SQUARE - protestní akce proti ACTA
http://pastebin.com/eTgcXJ6e
Akce OCCUPY MAIN SQUARE - protestní akce proti ACTA
http://pastebin.com/eTgcXJ6e
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Hele o víkendu demonstrovat je takové hodně divné.
- Ales.Sura
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2095
- Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
- Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
- Bydliště: Praha 7, Bubeneč
- Dal poděkování: 1952 poděkování
- Dostal poděkování: 3102 poděkování
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Dal jsem do kupy mustr, který jsem emailem posílal jako pozvánku kamarádům a známým na protestní následující akce. Pokud chcete, tak ho klidně můžete přepoužít. Email si samozřejmě upravte dle svých potřeb.
Předmět: Protestní akce (nejen) proti ACTA
Možná vám neunikly události posledních dnů, jako bylo zatýkání a zabavení serverů MegaUpload americkou FBI mimo území USA, protesty proti novým cenzurním zákonům SOPA a PIPA nebo tajné podepsání podepsání dohody ACTA v Japonsku (včetně podpisu ČR). Proti podepsané dohodě ACTA se již zvedla vlna odporu v Polsku. Pokud máte také pocit, že něco není v pořádku a místo totality k nám pomalu zadními vrátky ze západu přichází policejní stát, tak máte možnost se k tomu vyjádřit v rámci nadcházející protestní akce:
Protest proti ACTA - čtvrtek 2. února
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=33553
Nějaké detaily o tom co se právě děje si můžete přečíst třeba zde:
http://pctuning.tyden.cz/hardware/multi ... ih?start=1
10 konkrétních důvodů, proč se připojit k protestům proti ACTA najdete pak zde:
http://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/act ... -protestum
Předmět: Protestní akce (nejen) proti ACTA
Možná vám neunikly události posledních dnů, jako bylo zatýkání a zabavení serverů MegaUpload americkou FBI mimo území USA, protesty proti novým cenzurním zákonům SOPA a PIPA nebo tajné podepsání podepsání dohody ACTA v Japonsku (včetně podpisu ČR). Proti podepsané dohodě ACTA se již zvedla vlna odporu v Polsku. Pokud máte také pocit, že něco není v pořádku a místo totality k nám pomalu zadními vrátky ze západu přichází policejní stát, tak máte možnost se k tomu vyjádřit v rámci nadcházející protestní akce:
Protest proti ACTA - čtvrtek 2. února
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=33553
Nějaké detaily o tom co se právě děje si můžete přečíst třeba zde:
http://pctuning.tyden.cz/hardware/multi ... ih?start=1
10 konkrétních důvodů, proč se připojit k protestům proti ACTA najdete pak zde:
http://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/act ... -protestum
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
- Ales.Sura
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2095
- Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
- Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
- Bydliště: Praha 7, Bubeneč
- Dal poděkování: 1952 poděkování
- Dostal poděkování: 3102 poděkování
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Roberte máš pravdu. Celá akce je naplánována dost na rychlo, je to na hodně místech, ve velkém časovém rozpětí, o akci se moc neví a není vůbec jasné kdo za ní stojí. Tím pádem tak asi nikdo nepřijde. Škoda. :-/Robert Adamek píše:Hele o víkendu demonstrovat je takové hodně divné.
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
No my do toho vlítnem a uvidíme, třeba tam budeme sami, ale zase proč ne že., aspoň se budeme snažit bojovat. Ve čtvrtek určitě dorazíme do Prahy, ale zítra prostě na náměstí půjdeme, vytiskneme nějaké info o acta na letáčky, něco rozdáme, uvidíme 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 2):
- Mikulas.Ferjencik, Ales.Sura
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Online petice proti ACTA
https://www.accessnow.org/page/s/just-say-no-to-acta
Podepsal jsem samozřejmě, podepište též.
EDIT: Můžu vzít na demonstraci notebook s mobilním internetem a nabízet možnost podpisu výše uvedené petice. Už mají 259.041 podpisů, to je slušné.
https://www.accessnow.org/page/s/just-say-no-to-acta
Podepsal jsem samozřejmě, podepište též.
EDIT: Můžu vzít na demonstraci notebook s mobilním internetem a nabízet možnost podpisu výše uvedené petice. Už mají 259.041 podpisů, to je slušné.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav Praks za příspěvek:
- Ales.Sura
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Proč nedemonstrujeme? [Aktualizováno]demonstrace napláno
Já ho vemu taky, jako dycky 
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!