Stránka 1 z 1
diskuse o nás
Napsal: 16 led 2012, 13:11
od Ivo.Vasicek
Dnes je na aktuálně velká diskuse (prezentace blogů) na téma Pirátů:
http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazo ... ?id=728863
Re: diskuse o nás
Napsal: 26 led 2012, 12:35
od Jana.Syrovatkova
Od jistého okamžiku mi zmizela diskuse na aktuálně. Podezírám je, že to je tím, že nejsem permanentně přihlášená na facebooku. Nevíte, jak se dá aktuálně vysvětlit, že tento způsob fungování se mi nelíbí?
Re: diskuse o nás
Napsal: 26 led 2012, 12:50
od Martin.Kucera
Mne se zobrazuje i kdyz prihlaseny nejsem.
Re: diskuse o nás
Napsal: 26 led 2012, 12:56
od kainashi
Nevím kolik z diskutujících je Pirátů a nebo jen příznivců a kolik kolemjdoucích občanů, ale vyznívá to ptro Piráty velmi pozitivně.