Jaký je Váš věk?

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno

Jaký je Váš věk?

< 15 let
38
2%
15 - 18 let
221
11%
18 - 25 let
813
41%
25 - 35 let
546
27%
35 - 45 let
184
9%
45 - 60 let
164
8%
> 60 let
31
2%
 
Celkem hlasujících: 123 - Celkem hlasů: 1997

snouman.net
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2009, 14:56
Dostal poděkování: 1 poděkování

Jaký je Váš věk?

Příspěvek od snouman.net »

Ták, jak na tom jste? Budou se tu slézat děcka z warfor?
Nebo rozumní lidí co budou bojovat za změnu stavu na poli legislativa vs. 21.století & internet?
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8029
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2793 poděkování
Dostal poděkování: 8202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

To je dobré, já jsem phBB nikdy nepoužíval. Tohle je fakt dobré (to hlasování).
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Jaroslav.Kucera
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4615
Registrován: 21 dub 2009, 15:19
Profese: Konfigurační inženýr/programátor
Bydliště: Mošnova 29, Brno
Dal poděkování: 7509 poděkování
Dostal poděkování: 1591 poděkování

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od Jaroslav.Kucera »

Pokud bude diskuse moderovaná, děcka z warfor nevadí. Konec konců, i oni jsou potenciální voliči a mají právo slušnou formou vyjádřit svůj názor.

člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen

CubA
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od CubA »

Já doufám, že tohle vyjde. Nechci být zase zklamán, nicméně vaše stránky a na nich prezentované názory se mi velmi líbí. Pokud budu mít možnost a schopnosti, rád pomůžu. Jsme ve věku informací a jsem rád že se našel někdo ochotný dát vbank vlastní čas a jméno pro boj a osvětu. Jinak mi je 25 takže ještě pořád naivní a využívající naplno svobod světa.
Hexxx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2009, 15:44

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od Hexxx »

Já si myslím, že sem "děcka z warfór" polezou, ale určitě to bude menšina ;-). Doufám, že se tu sejde hodně lidí se zdravým názorem a touhou něco změnit.
Lukáš Czerner
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od Lukáš Czerner »

Koukám, že se z toho stává celkem rozjetý vlak, držím palce. Jen bych pozměnil anketu aby mohli jednoznačně hlasovat i lidé s věkem (18,25,35...atd)
Plech
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od Plech »

Podle ankety si připadám trochu stařecky, ale myš ještě udržím. Doufám, že jednoduchost cílů a jejich dosažitelnost bude v rámci ČPS udržena - příliš vysoké cíle zahubily mnoho dobrých idejí....
Občas stahuji nelegálně, ale byl jsem sám překvapen, kolikrát si po ověření (že je to to, co chci) koupím originál.... stejně jako na YoutTube má být obsah od BMG či od koho - prohlédnout a pak koupit kvalitu.
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od Michael.Polak »

Je mi přes 35, takže pokud budete chtít, máte i kandidáta do Senátu nebo na prezidenta, ve mě :-)

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

snouman.net
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2009, 14:56
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od snouman.net »

xChaos píše:Je mi přes 35, takže pokud budete chtít, máte i kandidáta do Senátu nebo na prezidenta, ve mě :-)
+1
kvalitní názor xD :lol:
Fereš
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9
Registrován: 21 dub 2009, 15:20
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Jaký je Váš věk?

Příspěvek od Fereš »

Jsem starý prďola,který však prošel světem.Nemám ambice stát se poslancem,už jsem jím byl,(1990-1992 za OF a ODA ). Vždy jsem se živil jako architekt, a tak nemám potřebu vstupovat podruhé do stejné řeky. Bavila mne jen ta revoluce,pánové věřte ,je to paráda.Bylo mi tehdy ,jako vám dnes.Myslím,že to dokážete,a víte proč? Umíte pracovat.Bez těch,co to odedřou,žádný úspěch nebude.Nemohu nevidět,že máte téma,máte drive,perfektně jste formulovali základní myšlenku která osloví vaší generaci,ale hlavně jste to dokázali dostat na net, za den.Jste frajeři.Mne už politické ambice netáhnou,ale (když o to budete stát),poradím,kde všude jsme to podě..li, abyste se vyhnuli blbostem z nadšení.Nepropadněte panice,nenechte si vmanipulovat do čela nás ,staré matadory.To je jistá cesta do propadliště dějin.

Zdraví a úspěch přeje ing.arch.Pavel Vandas
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“