Informace + spolupráce (testovací provoz)

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, Komunální zastupitelé, Krajští zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Informace + spolupráce (testovací provoz)

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Pozor, jedná se pouze o zkušební provoz!!
Máte-li nějaký nápad, týkající se řízení/fungování města, případně cokoli jiného, co spadá do kompetencí členů ZMR/RMB, můžete jej vložit sem: Chcete-li sledovat/komentovat úkoly, na kterých zastupitelé právě pracují, můžete zde: Instruktážní video k ovládání Redmine zde:

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Informace + spolupráce (testovací provoz)

Příspěvek od Karel666 »

V před několik ady jsem se bavil s kamoškou, která bydlí 49.2270053N, 16.5828567E, je tam zelená plocha zahrádky atd. město plánuje právě zde uděla P+R parkoviště, protože u současného uzlu v krpoli by muselo vykupovat.
Otázka je fakt chcete prosazovat, že parkoviště bude x stovek metrů od dopravního uzlu a ještě ničit zeleň uprostřed obytné zástavby, protože v průmyslové oblasti se musí vykupovat?
toto řešení co bylo odprezentováno lidem fakticky říka:
* zabetonujeme zeleň
* parkoviště P+R postavíme jinde než je dopravní uzel
* mě z pohledu, který dojížděl ze severu je toto místo fakt naprd=nárůst přestupů


Jedinej kdo na tom vidělá, bude provozovatel stadionu, který zadarmo dostane parkovací plochy, ale všichni ostatní s toho mají jenom ztráty...
Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Brno“