Patrik Jurenka

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni, PMS Sumpersko

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Patrik.Jurenka
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 117 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Patrik Jurenka

Příspěvek od Patrik.Jurenka » 16 bře 2019, 17:13

Zdravím všechny Piráty :mrgreen:

Pocházím z vesničky Velké Losiny, na střední školu jsem šel do Šumperku, kde jsem vystudoval Střední odbornou se zaměřením na Ekologii a životní prostředí. Nicméně průběh studia mě nepřesvědčil, že v tomto oboru chci pokračovat i na vysoké škole a proto jsem si zvolil obor politologie na UP v Olomouci. V průběhu tohoto studia jsem zjistil, že k tomu, abych se mohl angažovat v politice tento obor moc nepotřebuji, a tak jsem šel studovat Mezinárodní rozvojová studia na stejné škole. Protože rád pomáhám, tato tématika mě zajímá, je ve mě hodně solidarity. Každopádně i tohoto studia jsem zanechal.
Aktuálně studuji dálkově management školství, s tím že se tedy plně věnuji své práci.

Začal jsem se vzdělávat profesně, konkrétně tedy komunikačním a prodejním dovednostem. Prodával jsem pojištění po telefonu, ale když jsem se po skoro 3/4 roku vyšplhal na pozici supervizora, zjistil jsem, že to není to pravé ořechové. Začal jsem tedy dělat finanční poradenství a na rozdíl od prodeje po telefonu, teď to dělám poctivě a jako službu pro lidi, kteří ji potřebují.. Ať jsem dělal povolání jakékoliv, vždy jsem pracoval s lidmi, dokonce jsem i školil lidi starší o 40 let (ještě jen doplním, školil jsem komunikační a prodejní dovednosti zaměřené na prodej po telefonu).

No a proč právě Piráti?
Protože jsem liberálně založený, pro evropsky smýšlející člověk, co prosazuje nové myšlenky pro novou dobu ;)

Dále se tedy těším na schůzi MS Šumpersko, kde tedy chci podotknout, že už se mi z grilování připaluje kůže.

Smějte se a brzy na viděnou! :fet:
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás.
To je trestem za neochotu podílet se na politice.“ - Platón

Lubomir.Vlcek
Místní předsednictvo
Profese: Manufacturing Engineer
Dal poděkování: 134 poděkování
Dostal poděkování: 166 poděkování

Re: Patrik Jurenka

Příspěvek od Lubomir.Vlcek » 23 dub 2019, 12:42

Děkuji Patrikovi za představení.
Na poslední schůzi MS Šumpersko, která se konala 17.3.2019 jsme spolu diskutovali o Patrikově roli v KS Olomoucký kraj. Zohledňujeme Patrikovu geografickou příslušnost k MS Šumpersko, ale také jeho fyzickou a časově přijatelnější příslušnost k MS Olomouc.
Po doporučení Tondy Štěpána navrhujeme tuhle variantu:
Patrik Jurenka bude členem MS Šumpersko a hostujícím členem MS Olomouc. Jedná se o faktickou příslušnost k nějakému MS, avšak víme, že Patrikova práce bude mít výrazné přesahy ;-)
Otázka "grilování" v tomhle individuálním případě není nutná. Patrik mnoha činostmi i svým přístupem prokázal, že jeho příslušnost k Pirátům je více než vhodná!
Pro dokončení procedury příjmu nového člena tedy dám hlasovat místním předsednictvem o přijetí Patrika Jurenky za člena MS Šumpersko zde: viewtopic.php?f=744&t=46986
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Vlcek za příspěvek:
Vojtech.Pikal
4.místopředseda KS Olomoucký kraj
Předseda MS Šumpersko
Krajský koordinátor Olomouckého kraje Společně pro Česko
Tel.: 606540920

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Šumpersko“