VyOsení Zábřeh 2019

Místní sdružení pro obec s rozšířenou působností Jeseník.

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni, PMS Sumpersko

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Robert.Srejma
Místní předsednictvo
Profese: Manager lékáren, rozhodčí
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: VyOsení Zábřeh 2019

Příspěvek od Robert.Srejma » 26 bře 2019, 10:53

Pirátská loď by byla ideální pokud je volná? V Zábřehu nejsem sice nejsem, ale když mi dáte konkrétnější info tak tam zavolám :) , pronájem místa je jednoduchý, jde o to jak velkou plochu a jestli to má být spojeno i s prodejem jídla pití atd a také lokalitu jestli místo u Tunklovy kašny, nebo spíš před MU do náměstí. Lokalita Masarykova nám. je mrtvá, když někdo má předvolební akce většinou jsou u kulturního domu, protože je to místo na očích a je tam pohyb lidí.

Marek.Blaha
Člen KS Olomoucký kraj
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Příspěvek od Marek.Blaha » 26 bře 2019, 11:08

Robert.Srejma píše:
26 bře 2019, 10:53
Pirátská loď by byla ideální pokud je volná? V Zábřehu nejsem sice nejsem, ale když mi dáte konkrétnější info tak tam zavolám :) , pronájem místa je jednoduchý, jde o to jak velkou plochu a jestli to má být spojeno i s prodejem jídla pití atd a také lokalitu jestli místo u Tunklovy kašny, nebo spíš před MU do náměstí. Lokalita Masarykova nám. je mrtvá, když někdo má předvolební akce většinou jsou u kulturního domu, protože je to místo na očích a je tam pohyb lidí.
Zavolat jsem taky chtěl, ale po rozhovoru s Tondou jsme spíše pro variantu osobního řešení. Proto žádám ty, kteří na město chodí, nebo mohou, aby to zkusili zajistit. Ale i tak děkuji, popřípadě to vyřešíme jinak.
Masarykovo náměstí mi přijde v sobotu odpoledne vhodnější než prostor před Kulturním domem, jelikož sobota odpoledne je i tam mrtvá a navíc je tam frekventovaná silnice. Proto jsem spíše pro horní náměstí. Navíc je to pak blízko do Zdi, i když odevšad není daleko 😉 co si myslí ostatní?
Děkuji za názory.
„Skutky jsou pravdivější než slova."

Antonin.Stepan
Vedoucí krajského odboru
Profese: muzikant,pedagog
Dal poděkování: 170 poděkování
Dostal poděkování: 136 poděkování

Příspěvek od Antonin.Stepan » 26 bře 2019, 22:34

S prodejem těžko :D na to ani nemáme licenci :)
Můžou se však oslovit místní firmy zda-li by nechtěli přiložit ruku k dílu. Lokalitu si určete vy. Nejsem místní a tudíž nemůžu hodnotit kde by to bylo nej. Jestli na zábor nikdo nebude mít čas tak se klidně z Ol zastavím do Zábřehu a zajistím. Hlavní je aby tam bylo co nejvíc lidí :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stepan za příspěvek:
Marek.Blaha
OFFTOPICTel : 733147625

Ales.Valnoha
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: jednatel cestovní kanceláře
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Příspěvek od Ales.Valnoha » 26 bře 2019, 23:33

Ony ty prostranství jsou víceméně stejné. V sobotu odpoledne je mrtvo ve městě skoro všude, ale více jich asi bude u kulturáku. I když stačí kouknout na TIC a zjistíme, že se koná na horním náměstí 11.5. Velká cena Eskymo Welzla a ta bude určitě na celý den. Tam bude většina lidí. Takže to s tím místem tak nějak koliduje. Já měl nápad s bečkou (spíše teda bečkama) někde třeba na Humencu. Tam je ale taky mrtvo. Pak mě napadlo "hřiště" u dětského u hráze. Když je pěkně, tak je na hrázi a u Brasáku dost lidí. Na hrází se však nesmí popíjet alkohol, tak nevím, jestli do toho nespadá i to místo. To by mohl vědět Vašek. Nebo to posunout trochu dál. Další problém je elektřina. Kde ji vezmeme? Jedině nějaká elektrocentrála. Ta loď by byla super. Ale zase ta elektřina. Zkusil bych oslovit pivovar Welzl nebo třeba Emco. Mám dojem, že Emco dodává pivo do zdi. Než se půjde na úřad, tak musíme vědět v kolik, kde a co. Pak mě napadla taková pivní tour - S Piráty za Welzlem. Rozdávat po cestě noviny... Klidně můžu doprovázet a provádět :-D Začít v určitou hodinu na nadražce, potom se zastavit naproti kulturáku, pak do pivovaru a nakonec do zdi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Valnoha za příspěvek:
Marek.Blaha

Vaclav.Doubrava
Místní předsednictvo
Profese: strážník
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Doubrava » 27 bře 2019, 14:45

Ahoj,
v místech co uvádí Aleš se pít alkohol nesmí. Jinak ten nápad s tím pivovarem se mi líbí.

Marek.Blaha
Člen KS Olomoucký kraj

Příspěvek od Marek.Blaha » 27 bře 2019, 14:55

Oslovit by se dala i nějaká místní kavárna ať tam je pro všechny něco. Pokud tam budou maminky s dětmi a tatínky 😉 a místo teda cca u toho kulturaku nebo u kašny nad Zdí, ale tam je málo místa, pokud tedy bude něco na městě, to o čem psal Aleš. Nebo jiný nápad? Ale ať to není pak do té Zdi daleko.

Tomas.Holomel
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Application Engineer
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Příspěvek od Tomas.Holomel » 28 bře 2019, 09:23

Já bych ještě mohl nabídnout své kapely. S jednou už jsme vystupovali na Vyosení ve Valmezu a s myšlenkou Vyosení souzníme

Rousing Numbers - https://bandzone.cz/rousingnumbers
https://www.facebook.com/RousingNumbers/

IQ Opice - https://bandzone.cz/iqopice
https://www.facebook.com/iqopice/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Holomel za příspěvek:
Marek.Blaha

Marek.Blaha
Člen KS Olomoucký kraj

Příspěvek od Marek.Blaha » 29 bře 2019, 09:39

Antonin.Stepan
Vedoucí krajského odboru
Profese: muzikant,pedagog
Dal poděkování: 170 poděkování
Dostal poděkování: 136 poděkování

Příspěvek od Antonin.Stepan » 30 bře 2019, 20:04

Ahojte. Další krok jak jste zde zaznamenali je vytvoření události. Postupně se bude aktualizovat. Dal jsem práva jako vedoucí MO Markovi na FB Zábřehu neb je vlastně dramaturg celé akce a má nejdřív všechny informace takže mi to dává určitou logiku. Zároveň vznikla FB skupina(kterou jsem nezaložil) kde aktuálně proběhla diskuze o záboru. Místo bylo domluveno u kulturáku tak se chci zeptat jestli to někdo zařídí či to mám zajistit já? Stánky mám pro Vás zarezervované, na loď se čeká.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stepan za příspěvek:
Marek.Blaha
OFFTOPICTel : 733147625

Marek.Blaha
Člen KS Olomoucký kraj

Příspěvek od Marek.Blaha » 30 bře 2019, 21:46

Odpovědět

Zpět na „Šumpersko“