Maily na forum@pirati.cz

Zde prosím diskutujme otázky okolo správy skupin, oprávnění a členění fóra. Zde umísťujte i vzkazy správcům fóra. Správa fóra je komplexní záležitost a vyžaduje Vaši spolupráci.

Moderátor: Administrativní odbor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Maily na forum@pirati.cz

Příspěvek od Marek.Necada »

Má někdo na starosti požadavky vznesené na forum@pirati.cz, nebo se tím mám zabývat? Zpravidla se jedná o dotazy týkající se přístupových údajů na fórum.

OFFTOPICDovolil jsem si přidat administrátorům oprávnění k přispívání do tohoto fóra; jak vidím, byl jsem již před nějakou dobou z AO vyňat, což je vcelku pochopitelné vzhledem k mojí dosti omezené aktivitě.

Na druhou stranu je zvláštní, že přispívání v tomto fóru je takto omezováno, pokud popis fóra zní takto:
[quote]Správa fóra
Zde prosím diskutujme otázky okolo správy skupin, oprávnění a členění fóra. Zde umísťujte i vzkazy správcům fóra. Správa fóra je komplexní záležitost a vyžaduje Vaši spolupráci.[/quote]
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Maily na forum@pirati.cz

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

ad OT - tohle fórum je dlouhodobě neaktivní, takže nastavení oprávnění neřeš, má bt spíše interní - požadavky zvenku (požadavky krajů, garantů) je lepší řešit v podatelně.

ad Správa - na mail @forum jsem dal několik adminů, kteří výslovně nepopřeli, že by se tím chtěli zabývat. Jsi mezi nimi, takže jestli můžeš, tak to spravuj.
Ohledně vzájemné informovanosti, odpovědi posílejte v kopii na forum@pirati , asi.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Maily na forum@pirati.cz

Příspěvek od Marek.Necada »

OK, tak jsem je snad vyřídil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Odpovědět

Zpět na „Správa fóra“