Prioritní tým

Zde prosím diskutujme otázky okolo správy skupin, oprávnění a členění fóra. Zde umísťujte i vzkazy správcům fóra. Správa fóra je komplexní záležitost a vyžaduje Vaši spolupráci.

Moderátor: Administrativní odbor

Zamčeno
Michal.Rusek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1035
Registrován: 26 čer 2009, 12:53
Profese: vystudovaný učitel
Bydliště: Olomoucký region
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Prioritní tým

Příspěvek od Michal.Rusek »

Dovolil jsem si vyzvat k založení Prioritního týmu... Zatím se připojil Jirka Rezek. Prostě snažit se přemýšlet systémově. Ideální by pak bylo, že na Jirku Kadeřávka + Kamila by vlastně zbyla jen supervize = dohled. Rád bych přizval i někoho zvenku... Přece jen ten rozdíl v čase, jak to vnímají noví lidi může být velmi důležitý.

S tím souvisí i návrh, aby v interní části přibyly dvě nové kategorie, ideáln NAD CF.

1) nástěnka, co je nového, aktuální výstupy týmů...
2) osobní odkazy na vlákna -tipy

Je to zd ůvodu rychlejší orientace... prostě kouknete se a uvidíte, kde se co děje.

Takhle to nefunguje, není čas navštěvovat milion vláken. Ani já se pak už v ničem neorientuju...
Nikdy nebuď tak důvěrný s přítelem, aby ti mohl ublížit, kdyby se stal tvým nepřítelem, a nikdy nejednej s nepřítelem tak špatně, aby se nemohl stát tvým přítelem.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8027
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2792 poděkování
Dostal poděkování: 8199 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prioritní tým

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Jak může někdo systémově přmýšlet a vyplodit takových myšlenek. Já přemýšlím systémově celý den a mám 10 řádků kódu. To Plevel existuje, já se fakt těším a můžu si za to sám, svodku jsem fakt chtěl : :oops:

Mmchd, co to má být ten prioritní tým, co by jako měl dělat?
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Zamčeno

Zpět na „Správa fóra“