web MS

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, PMS Mladá Boleslav

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1799
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4181 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

web MS

Příspěvek od Jan.Korbel »

Rád bych vám vytvořil stránku místního sdružení. K tomu ale potřebuji podklady, sepsat informace a vybrat nějaké fotky - jednu fotku (třeba) města do rozcestníku MS a pak fotku lidí přímo na vaši stránku. Adresa by měla být https://stredocesky.pirati.cz/mlada-boleslav.

Prosím o sepsání faktických informací (případně i novinek, pokud budete chtít - ale ty je možné doplnit později). Jako vzor si můžete vzít Benešov.

Až bude stránka hotová, přesměroval bych na ni i vaší neaktuální wiki.

Pokud se to povede v blízké době, dala by se adresa / vaše stránka použít už v propagačních letácích apod. v rámci nadcházející kampaně.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: web MS

Příspěvek od Petra.Smutna »

Ahoj Honzo, pokud vím, tak MB své stránky má, kluci je zakládali někdy na jaře. @Vojtech.Vanik @Filip.Dite? Můžete reagovat, prosím?
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1799
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4181 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: web MS

Příspěvek od Jan.Korbel »

Já o nich nevím. Pokud stránky máte, tak sem dej URL ;-)

P.S. Pokud na někoho voláš, je potřeba použít jeho pirátské ID: @Filip.Dite @Vojtech_Vanik
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: web MS

Příspěvek od Petra.Smutna »

https://www.piratipromb.cz/
Budeme radi za stranky na sck piratech, pokud k nim budeme mit editacni prava, abychom mohli vkladat clanky a aktualizovat informace.
Honzo, bylo by mozne z tech puvodnich stranek presunout vsechmy clanky?
Fotografie bude delat profesionalni fotograf v prubehu kampane a v cervnu (lide), jelikoz mame nyni cast tymu v USA. Zatim muzeme poskytnout nejake free fotografie mesta, pripadne nase vytvory v nizke kvalite.
Bude to takto stacit?
Uživatelský avatar
Vojtech_Vanik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 20 dub 2018, 10:47
Profese: Student
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: web MS

Příspěvek od Vojtech_Vanik »

Omlouvám se, že píšu až takhle pozdě, ale celý den jsem byl mimo a teprve teď jsem se dostal k počítači.
Situace se stránkami našeho MS je taková, že web www.piratipromb.cz vznikl jako dočasná a provizorní stránka pro komunální volby 2018, vytvořená ve webnote.cz. Bylo to jednoduché, hezké a poměrně levné, avšak abychom tyto stránky udžely v běhu do dalších voleb museli bychom pravidelně odvádět peníze webnotu, což mi příjde jako zbytečné plýtvání. Navíc vaše verze se mi zdá jednoduchá a přehledná.

Proto bych navrhl, jestli byste do června mohl nechat přesměrování na naše URL (https://www.piratipromb.cz/), a teprve potom vytvořit novou stránku MS Mladá Boleslav?
Veškeré požadované údaje do té doby zpracujeme + budeme mít snad i ty fotky. @Jan.Korbel @Filip.Dite

S pozdravem,
Vaník
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1799
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4181 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: web MS

Příspěvek od Jan.Korbel »

Je to na vás, takže jestli chcete, může být krajská stránka (třeba i dočasně) přesměrovaná na váš oddělený web. Jen je potřeba, abyste ten web zaktualizovali, protože teď je hodně zacílený na volby 2018, což už není aktuální. Třeba v plánovaných akcích máte červnové zprovoznění stránek (to bych tam vůbec nedával) a roznášení PirListů - oboje bez označení roku.

P.S.2: Pro @Vojtech_Vanik je potřeba využít doplňování fóra, které zavináč přepíše na tag "mention". Pak je to vidět červeně (možno zkoušet v náhledu).
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Vojtech_Vanik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 20 dub 2018, 10:47
Profese: Student
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: web MS

Příspěvek od Vojtech_Vanik »

Dobře pokusím se web trochu překopat, aby byl aktuální. Dnes večer to snad už bude ok :)

Funguje toto označení @Jan.Korbel?
Uživatelský avatar
Vojtech_Vanik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 20 dub 2018, 10:47
Profese: Student
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: web MS

Příspěvek od Vojtech_Vanik »

Dobrý den,
vše jsem překopal. Přebytečné stránky jsem smazal. Ty, které byly ještě nějak užitečné, jsem pozměnil. Napsal jsem řadu článků, aby byl web více aktuální, vytvořil jsem zbrusu novou fotogalerii a také aktualizoval rozpis plánovaných akcí.
Jen pro jistotu na to ještě koukněte, aby bylo vše v pořádku. :)
www.piratipromb.cz
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1799
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4181 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: web MS

Příspěvek od Jan.Korbel »

Super, o moc lepší.

P.S. funguje ;-)
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: web MS

Příspěvek od Petra.Smutna »

Díky, Vojto. Já si jen dovolím ostatní informovat, že Vojta je náš historicky nejdelší aktivní příznivec, kterému jsme loni dali důvěru při správě místních fb stránek a zmiňované web stránky.
Odpovědět

Zpět na „Mladá Boleslav“