[PKS] Žádost o informace ve věci obsazení pirátských zástupců v komisích JmK

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, Mediální tým - KS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

[PKS] Žádost o informace ve věci obsazení pirátských zástupců v komisích JmK

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Ahoj PKS,

jelikož se dnes koná zasedání zastupitelstva Jihomoravského kraje a jelikož dříve bylo zvykem, že se před zasedáním zastupitelstva scházel koaliční výbor ZaP a jelikož 12 dubna 2018 přeceda zde deklaroval, že věc uzavře do 10 dní, žádám o informaci, jak se věc vyvíjí, jestli již došlo k projednání na úrovni KVZaP a s jakým výstupem, případně pokud nedošlo, kdy k němu dojde?

Děkuji.

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [PKS] Žádost o informace ve věci obsazení pirátských zástupců v komisích JmK

Příspěvek od Robert.Cuma »

3. 4. PKS Jmk rozhodlo, že navrhneme SZ, aby obsadili Investiční komisi svým zástupcem, protože se nám nepřihlásil žádný uchazeč a seřadili jsme naše uchazeče do jiných komisí podle priority.
4. 4. jsem o tom mailem informoval KVZaP a požádal jsem zástupce strany Zelených, aby projednali náš návrh na dosažení paritního zastoupení (psal jsem jim, že ideálně do 14 dní).
16. 4. jsem je písemně urgoval
17. 4. mi napsala Helena Továrková, že se na tom musí dohodnout v rámci RKO a že by to snad měli vědět do konce příštího týdne - tedy do 27. 4.

dnes, 26. 4. v 11:12h jsem mailem žádal zástupce SZ, aby mi laskavě sdělili KDY o tom rozhodnou.

dnes, 26. 4. v 14:42h mi napsala mailem Helena Továrková, že RKO SZ náš návrh projednala a že nemají zájem o Investiční komisi a ať navrhneme svého zástupce. zároveň nám nabízí pozici v komisi pro kulturu a památkovou péči. pokud bychom obsadili tyto dvě komise, bylo by zastoupení paritní.

(problém je samozřejmě v tom, že v tuto chvíli nemáme uchazeče ani do investiční, ani do kulturní komise. spojím se proto s našimi zástupci v KVZaP a navrhneme další postup.)

fakt jsem nečekal, že to Zeleným bude trvat tak dlouho a za nesprávný odhad se omlouvám.

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: [PKS] Žádost o informace ve věci obsazení pirátských zástupců v komisích JmK

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Ahoj, jak se to vyvíjí?

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2023
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2691 poděkování
Dostal poděkování: 3189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [PKS] Žádost o informace ve věci obsazení pirátských zástupců v komisích JmK

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Ahoj, přihlásili se nám zájemci o komise, které nám Zelení nabídli (investiční a kulturní), takže je tam v nejbližší době nominujeme.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2023
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2691 poděkování
Dostal poděkování: 3189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [PKS] Žádost o informace ve věci obsazení pirátských zástupců v komisích JmK

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

PKS schválilo nominace do komise investiční a komise pro kulturu a památkovou péči. Vlákno zamykám.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Podatelna PKS a MO Jihomoravský kraj“