TZ - Marcel v panelove debate

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, Mediální tým - KS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6700 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

TZ - Marcel v panelove debate

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Cau,
opet ponekud s krizkem po funuse, takze spis pouzeni pro priste bylo by byvalo fajn, kdyby nekdo z MO napsal o teto akci:https://kino.openalt.org/2015_01_12/#schedule2.

Jirka
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: TZ - Marcel v panelove debate

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

to rozhodně, jinak ke všem věcem zásadnějšího charakteru je potřeba dělat tiskové konference, jen zprávy zaslané do redakcí určitě nestačí.. Je potřeba, aby si vedoucí MO určil tiskového mluvčího, který bude kontakt s médii řešit permanentně..

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12026 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: TZ - Marcel v panelove debate

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Tomas Kolacny píše:to rozhodně, jinak ke všem věcem zásadnějšího charakteru je potřeba dělat tiskové konference, jen zprávy zaslané do redakcí určitě nestačí.. Je potřeba, aby si vedoucí MO určil tiskového mluvčího, který bude kontakt s médii řešit permanentně..

Nejlepší je mít okruh novinářů a vytipovaným, které by mohlo něco zajímat, volat

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: TZ - Marcel v panelove debate

Příspěvek od Michal_Wagner »

Pro úplnost - já přislíbil psát tiskovky, nic o jejich pořádání nebo obesílání novinářů jsem neříkal, ok?
A k tomu Jirkovi - já bych to i napsal, o té akci jsme věděli všichni, ale zase - chci aby mi někdo řekl, že je třeba to napsat, ale to už jsem psal tady -> projektovy-inkubator-jihomoravsky-kraj- ... ml#p378716
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Zamčeno

Zpět na „Podatelna PKS a MO Jihomoravský kraj“