Lukáš Pešek

Moderátoři: PKS Praha, PMS Praha 10

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Návštěvník
Návštěvník – není člen Pirátů

Lukáš Pešek

Příspěvek od Návštěvník » 08 led 2019, 12:44

Ahoj Piráti.
Narodil jsem na Praze 10.Vždy jsem se zajímal o dění na Praze 10.Začalo mi vadit jak minulá vedení vládla v naší čtvrti.Od května 2018 jsem zúčastňoval schůzí Pirátů na Praze 10.Velice mne těšilo že jsem mohl podílet na úspěšné volební kampani.Budu velice rád když podpořím změnu v naší čtvrti v řádech Pirátů.
Lukáš Pešek.

Pavel.Hajek
Místní předsednictvo
Profese: učitel
Dal poděkování: 390 poděkování
Dostal poděkování: 638 poděkování

Re: Lukáš Pešek

Příspěvek od Pavel.Hajek » 08 led 2019, 22:36

Návštěvník píše:
08 led 2019, 12:44
Ahoj Piráti.
Narodil jsem na Praze 10.Vždy jsem se zajímal o dění na Praze 10.Začalo mi vadit jak minulá vedení vládla v naší čtvrti.Od května 2018 jsem zúčastňoval schůzí Pirátů na Praze 10.Velice mne těšilo že jsem mohl podílet na úspěšné volební kampani.Budu velice rád když podpořím změnu v naší čtvrti v řádech Pirátů.
Lukáš Pešek.
skromný to člověk na slovo, ale my si tě na Praze 10 v pondělí 14.1. řádně ugrilujeme a ten škvarek co z tebe zbude možná i přijmeme :-)

PS. Otázky pražského sdružení pro zájemce o členství:

1) Přečetl/a sis poslání Pirátů vyplývajících ze stanov a program? Co považuješ za nejdůležitější, s čím naopak nesouhlasíš, co tě moc nezajímá?
2) Konkrétní programové dotazy pro zajímavost:
a) Cítíš se jako Evropan? Je pro tebe zásadní, aby ČR zůstala v EU?
b) Podporuješ legalizaci konopí i pro rekreační účely?
c) Podporuješ manželství stejnopohlavních párů a adopci dětí stejnopohlavními páry?
3) Jak dlouho Piráty znáš, jak dlouho nás podporuješ a jakým způsobem?
4) Koho jsi volil/a předtím, než jsi volil/a Piráty? Proč? Pokud si to chceš nechat pro sebe, respektujeme to.
5) Byl jsi v minulosti členem nějaké jiné politické strany nebo hnutí? Pokud ano, co tě přimělo ji opustit?
6) Co byl pro tebe rozhodující impuls pro vstup do Pirátů? Proč chceš vstoupit zrovna teď? Co dalšího očekáváš od statusu člena oproti statusu registrovaného příznivce?
7) Na jaké úrovni by ses u Pirátů chtěl/a angažovat? Na úrovni městské části, celopražské nebo celostátní? Máš už představu o tom, jakým způsobem bys nám chtěl pomáhat (odborná pomoc s programem, organizační, analytické či administrativní práce, technická výpomoc, medializace činnost, rozdávání volebních materiálů...)?
8) Spojuješ si ve svých dlouhodobějších plánech s členstvím u Pirátů i možnost realizace vlastních politických cílů? Budeš chtít někam kandidovat?

Návštěvník
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Návštěvník » 11 led 2019, 22:09

Ahoj Pavle zasílám ti odpovědi na otázky : 1.Jako nejdůležitější považuji svobodu slova.Je to základ právního státu.
Každý občan má právo projevit svůj názor.
2.A :Ano cítím se jako evropan.Je důležíté aby česká republika byla plnou součástí
Evropy.My sami Češi musíme chtít být pro evropští a myslet evropsky.Proto je pro
mne důležité aby ČR zůstala v EU.Nevidím žádnou jinou alternativu bez EU.Moje
přesvědčení posílil Brexit Anglie.
B: Ano podporuji legalizaci konopí.Hlavně dekriminalizaci.Po legalizaci konopí
skončí černý trh z konopí.Velice to zasáhne mafii a dealeri.Zdaněni prodeje
konopí bude velký bonus do státního rozpočtu.Jsem otec dcery z atopickým
ekzém .Proto mi přijde nesmyslné stíhat lidi kteří si pěstuji konopí za účelem
výroby mastí.Vím jak jsou tyto masti učinné.
C:Páry stejného pohlaví mají právo na uznaný právní sňatek.Mužeme to nazvat
"MANŽELSTVÍ".Gayové a lesby musí mýt stejná práva v manželství jako zbytek
společnosti.Tudíž i právo na adopci.
3.Piráty vnímám na celorepublikové víc než 8 let.Víc než 8 měsícu se účastním
schůzí pirátů.Podílel jsem se na posledních komunálních volbách v Praze 10.
Kandidoval jsem jako nestraník za Piráti.
4.Vždy jsem voli pravicové strany.Volil jsem také ve volbách zelené.To je strana
která má k nám pirátům blízko spolu z Vlastou.Podporoval jsem také Renatu
Chmelovou.
5.Nebyl jsem členem žádného politického hnutí ani strany.
6.Hlavní impuls pro vstup do pirátu byl pro mne stav městské části Prahy 10 a
části naší společnosti.Touha něco změnit kterou mohu v pirátské straně naplnit.
Podílel jsem se na kampani a kandidoval jsem za piráty.Souhlasím z programem
a vizí pirátské strany.Chci pomoci pirátské straně na Praze 10 .Jako člen pirátú
vidím větší možností pochopení problému na Praze 10. A možnost pomoci z jeho
z jeho řešením.
7.Chtěl bych se dál angažovat v Praze v Pirátské straně na Praze 10 .Rád bych pomohl
z řešením problému na Praze 10.Jíž teď se na mne obrací sousedi z Prahy 10 z problémy
které je trápí.Rád pomohu v kampani na Praze 10.
8.Moje cíle na Praze 10 jsou zlepšit život v naší městské části .Pokud budu mít možnost
kandidovat a pomoc z kampaní na Praze 10 bude mi ctí.

Pavel.Hajek
Místní předsednictvo
Profese: učitel
Dal poděkování: 390 poděkování
Dostal poděkování: 638 poděkování

Příspěvek od Pavel.Hajek » 13 led 2019, 16:00

Díky Lukáši za všechny odpovědi

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 10“