Lada Rey

Moderátoři: PKS Praha, PMS Praha 10

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Rey
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Projektový koordinátor
Dostal poděkování: 3 poděkování

Lada Rey

Příspěvek od Rey » 07 zář 2017, 11:54

Ahoj,

do prazskych Strasnic jsem se ze strednich Cech pristehoval za studiem VS pred vice nez 15 lety a jsem rad, ze zrovna zde mam domov. Pri dokoncovani VS jsem zavrhl konzumni zpusob vedeni zivota a opustil skvele nastartovanou karieru v mezinarodnich IT konzultacnich firmach (specializace na SAP) a po statnicich jsem na rok odjel pracovat jako Dobrovolnik OSN (UNV) do Rozvojoveho programu OSN (UNDP) v Mongolsku. To bylo pred deseti lety, behem kterych me mezinarodni rozvojova spoluprace zcela pohtila. Pracuji stridave pro ceskou statni spravu v oblasti bilateralni rozvojove spoluprace (pod MZV CR) nebo v oblasti mezinarodnich vztahu pro jine statni instituce, a stridam to s praci pro OSN (prevazne UNDP, ale i UN OCHA). Ucastnil nekolika mezinarodnich volebnich pozorovatelskych misi OBSE ve vychodni Evrope (OSCE/ODIHR). Ac mam zkusenosti s reprezentaci CR a OSN na oficialni i neoficialni urovni, dusi jsem "neziskovkar" a pirat.

Piratskou stranu volim od jejiho vzniku a na Praze 10 Piraty kvalitne odvadena prace (v zastupitelstvu i mimo nej) me motivuje tak cinit i dal. Cim dele pomaham lidem v rozvojovych zemich, tim vic mam chut ucastnit se na rozvoji vlastni domoviny (coz je primo umerne poctu deti ;) Z pasivniho sledovace a podporovatele Piratu se tak chci aktivne podilet na cinnosti Piratske strany. Jak?

Rad bych se podilel na etablovani Piratu jako "mainstreamove" politicke strany na celostatni urovni, ktera ovsem bude pokracovat v tom, ze dela veci "jinak", tj. lepe (od transparentniho zpusobu fungovani po analyticky a na vysledky orientovany pristup k reseni celospolecenskych problemu). Konkretne nabizim know-how v oblasti: a) tvorby zahranicni politiky CR a mezinarodnich vztahu (vc. diplomatickeho protokolu), b) zapojeni CR v mezivladnich organizacich (od EK, OSN, OBSE, ASEM po NATO), c) rozvojove i humanitarni spoluprace, d) v oblasti udrzitelneho rozvoje, a take e) zvysovani efektivity dobreho vladnuti skrze evaluace vladnich programu.

Tesim se na ucast v kampani na Praze 10 a pripojuji foto z prudkeho zacatku sveho aktivistickeho pusobeni: vcera rano pred PSP CR, pred jednanim o vydani poslancu Babise a Faltynka k trestnimu stihani: https://www.dropbox.com/s/aae4g2ehbiwyx ... y.jpg?dl=0

Lada Rey
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rey za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Pavel.Hajek, Ondrej.Vojta

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 10“