Doporučení k sestavování rozpočtu na rok 2016 (výdaje Senát)

Archiv podatelny KS Praha


Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra

Podatelna byla přesunuta na redmine
pro vytvoření nového podání prosím použijte https://redmine.pirati.cz/projects/kspraha/issues/new

Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Doporučení k sestavování rozpočtu na rok 2016 (výdaje Senát)

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Zdravím PKS,

rád bych vám (a dalšímu PKS, pokud bude v jiném složení) dal doporučení k sestavování rozpočtu na další rok ohledně výdajů spojenými se senátorskou kanceláří. Už v příspěvku ohledně vyhlášení výběrového řízení na analytika senátních tisků jsem zmínil, že by bylo vhodné, aby tato pozice byla placena, jelikož se jedná o docela náročnou činnost vyžadující nastudování častokrát velmi rozsáhlých dokumentů.

V současné době máme s Alexem práci rozdělenou tak, že on komunikuje se stranou a já předávám přípomínky, které nashromáždí, dál. Spolupráce nám funguje dobře a já bych byl rád, aby pokračovala. Proto bych rád pro příští rok navrhl do krajského rozpočtu senátní kanceláře odměnu pro analytika ve výši 3 000 - 4 000 korun za měsíc (ponechávám na vašem zvážení, já osobně bych doporučil ty čtyři tisíce, jelikož vím, že občas mohou přijít opravdu monstrózní tisky, to se týká zejména mezinárodních smluv). Provedení doporučuji opět jako práci na živnostenské oprávnění s pravidelnou fakturací. Má odměna od strany by se tedy zrušila, protože bych ohledně analýzy tisků spoléhal už zcela na Alexe.

Samozřejmě klidně můžete vyhlásit výběrko znovu (jelikož u původního výběrka nebylo uvedeno nic o odměně, mohlo to třeba některé kandidáty odradit), nicméně dle mých informací má Alex o tuto činnost zájem (a je tedy velmi pravděpodobné, že by opět zvítězil, protože jeho zkušenosti a znalosti potřebné pro výkon práce se prohloubily). To už nechávám na vás.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Hajek, Ondrej.Profant, Viktor.Mahrik
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Pavel.Hajek
Příspěvky: 501
Registrován: 29 čer 2014, 13:07
Profese: učitel
Dal poděkování: 503 poděkování
Dostal poděkování: 1076 poděkování

Re: Doporučení k sestavování rozpočtu na rok 2016 (výdaje Se

Příspěvek od Pavel.Hajek »

Pokud příští rok uspějeme v dalších pražských obvodech, využije jeho práce rovnou více lidí najednou
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Hajek za příspěvek:
Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15004 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení k sestavování rozpočtu na rok 2016 (výdaje Se

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Bylo vyhověno. Zamykám.

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Zamčeno

Zpět na „[archiv]Podatelna Krajského předsednictva Praha“