Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské části)

Archiv podatelny KS Praha


Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra

Podatelna byla přesunuta na redmine
pro vytvoření nového podání prosím použijte https://redmine.pirati.cz/projects/kspraha/issues/new

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Zdenek Frolec píše:Prosím ať mi někdo vysvětlí toto:

Jaký rozdíl je mezi Pirátem zastupitelem a Pirátem co dělá opoziční politiku, sleduje chodí na zastupitelstva, vydává noviny, dělá semináře, atd...

Proč naráz si máme platit lidi? Já šel do politiky něco měnit a né se na gabat. A pokud někdo šel s úmyslem si nagabat, tak nemá v politice co dělat. To je dnešní problém politiků. Už mají moc něco veřejného měnit a ještě jim za toto platit? Že mají právo rozhodovat co s našemi penězi.

Přijde mi, že stranu začali ovládat kukačky. A strana neví co dělat, tak se ani nebrání.

Je si si vše odsouhlasíte a začnete si platit zastupitele, tak já taky budu chtět mět peníze za to, že si ze svého v centru platím pronájem nástěnky, aby senioři věděli co jsou piráti vlastně zač. To že sleduji a chodím na zastupitelstva. To že po nocích řeším články do pirátských novin. To že mě vyvolávají reportéři v nevhodnou dobu a já musím s nimi 30 min mluvit.

Já ty prachy měsíčne budu brát a dávat na dětské domovy. Jelikož já šel do politiky něco změnit a né si nagabat. A tu vám budu pořád dávat stvrzenky z DD.
Podej si návrh a zvážíme to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12336
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5377 poděkování
Dostal poděkování: 20687 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Zdenek Frolec píše:Je si si vše odsouhlasíte a začnete si platit zastupitele, tak já taky budu chtět mět peníze za to, že si ze svého v centru platím pronájem nástěnky, aby senioři věděli co jsou piráti vlastně zač. To že sleduji a chodím na zastupitelstva. To že po nocích řeším články do pirátských novin. To že mě vyvolávají reportéři v nevhodnou dobu a já musím s nimi 30 min mluvit.

Já ty prachy měsíčne budu brát a dávat na dětské domovy. Jelikož já šel do politiky něco změnit a né si nagabat. A tu vám budu pořád dávat stvrzenky z DD.
Bohužel to nejde. Vaše krajské sdružení Jihomoravský kraj utratilo podstatnou část svých peněz na následující léta (200 000 Kč) za neúspěšnou volební kampaň Miloslavy Pošvářové do Senátu, takže nemáte, co byste rozdělovali ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
Ondrej.Profant

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Michal_Wagner »

Jakub Michalek píše:Bohužel to nejde. Vaše krajské sdružení Jihomoravský kraj utratilo podstatnou část svých peněz na následující léta (200 000 Kč) za neúspěšnou volební kampaň Miloslavy Pošvářové do Senátu, takže nemáte, co byste rozdělovali ;-)
Ještě tím nožem otáčej! :(
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Jakub Michalek píše: Bohužel to nejde. Vaše krajské sdružení Jihomoravský kraj utratilo podstatnou část svých peněz na následující léta (200 000 Kč) za neúspěšnou volební kampaň Miloslavy Pošvářové do Senátu, takže nemáte, co byste rozdělovali ;-)
:o :o :o :lol: :lol: :lol:

EDIT: jako ... když chci mít fajn náladu, tak si přečtu nějaké Kantorkovo vtipy nebo nějakou jinou užitečnou srandu, ale je fakt, že na Piráty má málokdo. Dnes je bezva pátek :D
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Tobias.Esner »

Zdenek Frolec píše:Je si si vše odsouhlasíte a začnete si platit zastupitele, tak já taky budu chtět mět peníze za to, že si ze svého v centru platím pronájem nástěnky, aby senioři věděli co jsou piráti vlastně zač. To že sleduji a chodím na zastupitelstva. To že po nocích řeším články do pirátských novin. To že mě vyvolávají reportéři v nevhodnou dobu a já musím s nimi 30 min mluvit.)
pirátských novin. to myslíš vážně? Doufám že ne :( http://www.piratskenoviny.cz/

A mezi náma, Klukům je rozdělován příspěvek na mandát, který Praha za ně dostane. Až budete mít krajské volby, dostanete taky.

Zkuste se seznámit se zákony a s našema předpisama a čtě vše co se píše, ne jenom to co chcete
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Michal_Wagner »

Co znamená to množný číslo? Pirát Frolec je Pirát Frolec, ne KS JmK, tak negeneralizuj. Jakmile bude chtít vydat kraj nějakej názor, jistě na to přijme usnesení :mrgreen: . Mě se teda upřímně tohle vlákno taky nezdálo OK, ale pouze do té doby, než jsem si všiml v jaké části fóra se nacházím, tak klídek :fet: ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvky (celkem 2):
Tobias.Esner, V__
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Protože se k tomuto podmětu vyjadřují a viditelně tato věc zajímá nejen pražské Piráty, dovolím si jeden příspěvek k této věci.

Peníze některé lidi spojují a jiné rozděluji, některým pomáhají dělat to co považují za správné a potřebné a jiné motivují dělat cokoliv jen pro peníze samotné.

Škoda je, že za nás zvolení neprojevili své schopnosti dohlížet na dění v Praze jako svého času Vít Hnilica, který Praze už před mnoha lety ušetřil mnoho milionů a přesto v jeho činnosti nikdo z pražských Pirátů nepokračoval. Opravdu jsem zvědav co předvedou hlavně pánové Ferjenčík a Profant a opravdu velice doufám, že to zase nebude jako už po několikáté, že opět "Hora porodí myš".

Přesto, naši zvolení zastupitelé v Praze v souhladu s předešlým hlasováním KS odmítli přijmout jistě finančně a mocensky lákavou nabídku usednout v radě, proto považuji za rozumné podpořit je v jejich opoziční činnosti. Těch pár tisícovek které to bude stát nás nezruinuje, jde však o to jak budou skutečně schopni vykonávat opoziční činnost a činnost těchto zastupitelů náležitě zhodnocovat při propagaci naší činnosti společné a taky ke kultivaci do reálné podoby našich programových priorit.
Omezil bych ale vyplácení příspěvků na roční období s případným obnovením u těch zastupitelů, kteří budou účelně pracovat pro naše programové cíle.

V této věci musím poznamenat, že více než pár tisicovek na podporu našich zastupitelů lituji odchodu mnoha organizačně schopných lidí jako je například Vítek Praks.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, V__
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Robert.Magni »

Lidi,hlavní problém u těchhle peněz je v načasování.Kdyby se o penězích mluvilo před volbami,bylo by vše OK. Ale když natažená ruka je první čin zvoleného zastupitele? Znamená to jediné.Buď je amatér a blb,nebo šmejd.Obojí je špatně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Zdenek.Frolec

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Roman.Kucera »

O těchle penězích se mluvilo před volbama. Já už fakt nevím, co jsme za spolek nesvéprávných.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Finanční odměna voleným zástupcům (magistrát, městské čá

Příspěvek od Robert.Magni »

Roman Kucera píše:O těchle penězích se mluvilo před volbama. Já už fakt nevím, co jsme za spolek nesvéprávných.
Vážně ? Tak se to mělo tehdy taky odhlasovat.To nevokecáš.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Zamčeno

Zpět na „[archiv]Podatelna Krajského předsednictva Praha“