Organizace kampaně voleb do děčínského zastupitelstva

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Děčín

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se nezobrazuje pouze tehdy, se přidali do skupiny Skryt Regiony, Skryt Regiony - Čechy nebo Skryt Regiony - ÚsK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: Organizace kampaně voleb do děčínského zastupitelstva

Příspěvek od Michal.Ketner »

Frantisek Navrkal píše:
Barbora Pribylova Kockova píše:Musíme dát vědět do kempu - jejich původní nabídka je 7000,- / pronájem + co propálíme na elektrice.

Vyjednávám o snížení ceny. Reakce z kempu: "a kolik máte představu vy, ať se sejdem na půli cesty?" ....co tedy navrhneme?
Jestli tak, tak si řekni zadarmo a budeme to mít za polovic. :lol:
Šel bych ještě dál dal bych -7000 :D

Jinak by mě zajímalo jak si představujete tu reklama na FB ?

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Organizace kampaně voleb do děčínského zastupitelstva

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Reklamou se zabývá Michal Limberk ;) Jde o podporu stránek....dělá v tom, takže dotazy směrovat k němu.

Nu a jinak švanda 8-) Podám už na hubu a v důsledku toho ztrácím asi smysl pro humor. Frantíku, dokomunikuješ to tedy..? Asi ne e, že.
David Pešťák navrhuje nechat 7 tis za pronájem, ale nechat kemp zaplatit co propálíme na elektřině.

I další návrhy a nápady vítám....koneckonců jsem ráda, že nejsem v pořádání festivalu open air sama jako nováček, zkušenostmi se člověk posouvá dál a já si ráda nechám konstruktivně poradit. ;)
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Organizace kampaně voleb do děčínského zastupitelstva

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Barbora Pribylova Kockova píše:Reklamou se zabývá Michal Limberk ;) Jde o podporu stránek....dělá v tom, takže dotazy směrovat k němu.

Nu a jinak švanda 8-) Podám už na hubu a v důsledku toho ztrácím asi smysl pro humor. Frantíku, dokomunikuješ to tedy..? Asi ne e, že.
David Pešťák navrhuje nechat 7 tis za pronájem, ale nechat kemp zaplatit co propálíme na elektřině.

I další návrhy a nápady vítám....koneckonců jsem ráda, že nejsem v pořádání festivalu open air sama jako nováček, zkušenostmi se člověk posouvá dál a já si ráda nechám konstruktivně poradit. ;)
Snaž se to srazit (ten Davidův nápad taky neni zlej; aspoň budeme mít jisto, že nezaplatíme za elektřinu něco nepředpokládaného), ale hlavně už je potřeba požádat Víťu a KF o nějakou sumu na to vyosení, takže prostě řekni Víťovi. Radši si řekni o trochu víc; případně budeme průběžně nevyužité prachy vracet. Nebo ty chceš čekat na nový PraH a RoPr? Jako tam bude stačit souhlas PKS (na default).

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Organizace kampaně voleb do děčínského zastupitelstva

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Navrhuji sejít se v úterý večer, jen zakládající členové - dotáhneme podpisy a zkompletujeme kandidátku, určíme pořadí, vyplníme formulář, vyřešíme zmocněnce atd
Místo a čas upřesním. Ve středu to půjdou na ouřad odevzdat.

V pátek bych svolala schůzi, obdobně jako min.týden a sejdou se kandidáti co minule nemohli a uděláme druhou serii fotek na lodi. Vlajky mám v baru. Sejdeme se opět na Skřivance v 18 hod.

Ve čvrtek max mi dá vědět poslední kapela, peníze by mohli být na k.týdne na účtě - na těchto dvou věcech závisí celý spuštění Vyosení do éteru. Ideálně do k.týdne, v příštím týdnu budu busy.. 8-)
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Odpovědět

Zpět na „Děčín“