Zuzana Kopková

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Personální odbor - celý, PMS Olomouc

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Zuzana.Kopkova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 11
Registrován: 23 říj 2020, 14:48
Profese: Technical Writer
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Zuzana Kopková

Příspěvek od Zuzana.Kopkova »

Ahoj,
jmenuji se Zuzka Kopková, je mi 28 let, žiji a pracuji v Olomouci už několik let (původem jsem z Moravskoslezského kraje).

Piráty volím roky. A proč se chci stát členem... Skrze piráty jsem byla teď naposledy ve volební komisi, což mi otevřelo oči. Uvědomila jsem si, že se vlastně jde zapojit více než jen volením a není to zas tak těžké, proto jsem tady. Jelikož se ztotožňuji s pirátskou politikou nejvíc ze všech stran v historii ( :D ) tak to není už jen o volení nejmenšího zla, ale chtít být součástí něčeho, čemu doopravdu věřím, něčeho kde můžu mít čisté svědomí, něčeho kde opravdu cítím, že jde o tu správnou věc.

Chtěla bych pomoci kdekoliv by bylo potřeba. Studovala jsem obory "Angličtina pro školskou praxi" a "Anglická filologie", takže můžu pomoci s jazyky i ve spojení se školstvím. Pracuji v softwarové firmě jako technical writer, tedy píšu manuály, vytvářím instruktážní videa atd. Takže můžu pomoci i po organizační/technické stránce.

Co mě ovšem nejvíce zajímá jsou věci týkající se sociální politiky; pomoc znevýhodněným, menšiny. Životní prostředí, ochrana zvířat. Osvěta ohledně psychických onemocnění, apod. Důležité je pro mě i propagovat kritické myšlení a práci s informacemi.
Tato témata byla součástí mého vzdělání, byť okrajově, ale jsou to hlavně témata o která se zajímám v podstatě od svých teenagerovských let, od let kdy jsem si vůbec uvědomila, že existuji jako jedinec s vlastním myšlením (když mi bylo 15, chtěla jsem studovat politologii či sociologii :D ). Takže jsou to témata ohledně kterých jsem "passionate". A taky se mi zdá, že piráti jsou jediná strana, která se opravdu snaží ohledně těchto věcí něco dělat.

Díky za pozornost ;)
Uživatelský avatar
Viktor.Tichak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1091
Registrován: 04 úno 2018, 20:55
Profese: odborný asistent na FF UK
Dal poděkování: 1231 poděkování
Dostal poděkování: 1561 poděkování

Re: Zuzana Kopková

Příspěvek od Viktor.Tichak »

Ahoj a vítej!

Pro @Hynek.Melichar a PMS: Zuzku jsme se viděli už na osobní online schůzce a pak na schůzi kraje, na lide.pirati již ověřena :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Viktor.Tichak za příspěvky (celkem 3):
Martin.Elias, Zuzana.Kopkova, Hynek.Melichar

Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...

dosluhující předseda XOLKu (v rezignaci)
zastupitel v Olomouci
viktor.tichak(at)pirati.cz, OFFTOPIC777 152 528

Uživatelský avatar
Martin.Elias
Krajský zastupitel
Příspěvky: 446
Registrován: 07 čer 2018, 19:44
Profese: Lékař, doktorand & asistent na LF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 1739 poděkování
Dostal poděkování: 1047 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zuzana Kopková

Příspěvek od Martin.Elias »

Ahoj Zuzko,

děkujeme za představení tady i na krajské schůzi. ;)
Rádi Tě uvítáme na schůzi místního sdružení Olomouc, která zatím není vyhlášena, ale bude se konat velmi pravděpodobně ve středu 18. listopadu, online na adrese https://jitsi.pirati.cz/msolomouc .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Elias za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Kopkova, Hynek.Melichar

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Zastupitel Olomouckého kraje; 🦄 Prorok totální apokalypsy 2020 Profil na Pirati.cz. PolitiScales Politický kompas.

Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Zuzana Kopková

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Ano, je to tak. Schůze místního sdružení Olomouc proběhne příští středu (online) od 18:00 na uvedeném odkazu. Bude ještě řádně vyhlášena tady na fóru a objeví se i jako FB událost. Těsíme se na Tebe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hynek.Melichar za příspěvek:
Martin.Elias
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomouc“