Žádost členství

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Personální odbor - celý, PMS Olomouc

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Žádost členství

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Předem bych ráda poděkovala Jakubovi Nepejchalovi a Honzovi Dvořákovi, za přijetí :).
Jmenuji se Lucie Spáčilová, mám ráda přírodu, vážím si jí. A s přírodou mám spojenou, akci "Uklízíme Česko", které jsem se účastnila poprvé s Pirátskou stranou a byl to vlastně můj první osobní kontakt. Dalším mým velkým koníčkem je hudba, kterou jsem ještě nedávno jako vedoucí prodejny šířila mezi lidi a vysvětlovala, že je drahá hlavně kvůli Hudebním společnostem a mafiím jako je OSA. Nyní pracuji pro Pirátskou stranu jako asistent AO. I proto, pro mě byla žádost o členství samozřejmostí a vlastně jen příjemnou formalitou, protože bych nemohla nikdy spolupracovat s politickou stranou, když bych s její filosofií nebyla ztotožněna. Pirátskou stranu jsem volila už podruhé a jsem ráda, že její filosofie se v zásadních věcech nemění a zůstává stejná.
Jsem snad ve všech směrech liberální člověk, jsem také věčný optimista, který se ale často hádá s realistou :D. Velkou zkušeností pro mě prozatím byl a do budoucna i bude projekt "Milion chvilek pro demokracii", kde jsem se věnovala hlavně kontaktní kampani. Často jsem se ale věnovala dobrovolnictví nárazově, nejen v rámci ochrany přírody, ale i v rámci návštěvy starých lidí a vysvětlováním problematiky podvodníků. S názornou demonstrací toho, co nám vlastně jako cizím lidem, kteří se tváří mile vše umožnili.
Pirátská strana pro mě znamená přenesením mého oblíbeného citátu do praxe: "Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme." T.A.Edison, politika není kavárna :), někdy je spíš továrna s třísměnným provozem..., ale i tak to má smysl.

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomouc“