Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 21 lis 2019, 08:09
Já se nehadam, já dělám svou práci, a ano, mělo se to stát před tím rokem. Pro začátek odpověď na tvůj faul: učila jsem se na státnice a Piráti byli to poslední, co mě zajímalo. Faul na oplátku: opravdu musí po všem šlapat KK, aby se to dělalo správně? Nestačilo, když do toho drbal Radek? Nešlo to udělat správně rovnou? Nestačilo to ani na to, aby vznikl ten seznam, co mi teď slavnostně slibuješ a IMHO měl být hotový v okamžiku dokončení těch výběrek?Viktor.Tichak píše: ↑21 lis 2019, 01:10 OK. Pojďme se hádat dál.
1. Kontrolní komise má přístup k obchodním tajemstvím městských firem a neanonymizovaným zápisům ze zastupitelstva? Tady nejsi na stranické úrovni.
2. STAN je politická strana. Nebudou reportovat na pirátském fóru, nikdo a nic je k tomu nemůže nutit a je to logické. Jsme rádi, že jsme našli kompromis.
A jeden argumentační faul special pro Míšu: kde jsi byla, když se před rokem tohle všechno tvořilo? Teď to celé shodit fakt není konstruktivní.
1. Kontrolní komise má mít přístup minimálně ke všem těm reportům z rad, které neexistují. Určitě je to jediná stranická záležitost, co tam je? Jinak AFAIK zastupitelstva jsou/mají být veřejná... Na stranické úrovni nejsem, protože jste se rozhodli migrovat.
2. Jaký je pro ně rozdíl reportovat na tamtom foru a na tomhle stále nechápu... V koalici jsou s námi, tím pádem to je stranicka záležitost. Transparence.
