Stránka 8 z 22
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 19 lis 2019, 16:13
od David.Novak
Pro prohlížení veřejných částí koaličního fóra se registrovat nemusíš. Pravidla jsou nastavená v podstatě stejně jako na tomto Pirátském foru. Registrovat se musíš pouze pro přispívání (ochrana proti botům a trollům).
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 19 lis 2019, 16:17
od Michaela.Nepejchalova
Tak to buď žádný report není veřejný, nebo žádný neexistuje. Jinak IMHO Kontrolní komise má mít přístup i do tohoto fóra, takže si ten účet budu muset založit.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 19 lis 2019, 16:23
od David.Novak
Můžu potvrdit, že na koaličním foru PirSTAN skutečně zatím není zveřejněný žádný report z dozorčích rad.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 20 lis 2019, 22:50
od Radek.Vojtek
Michaela.Skokanova píše: ↑19 lis 2019, 16:17
Tak to buď žádný report není veřejný, nebo žádný neexistuje. Jinak IMHO Kontrolní komise má mít přístup i do tohoto fóra, takže si ten účet budu muset založit.
David.Novak píše: ↑19 lis 2019, 16:23
Můžu potvrdit, že na koaličním foru PirSTAN skutečně zatím není zveřejněný žádný report z dozorčích rad.
A to je právě stále jádro celé této věci od začátku a i po více než roce a popsání aktuálně osmi stran na foru ... stále neuspokojivé.

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 20 lis 2019, 23:17
od Antonin.Stepan
Já jen k tady tomu tématu. Od začátku jsem byl proti aby vůbec nějaké “koaliční forum” vzniklo.
A hned z kraje jsem upozorňoval, že je to zdvojení práce neb by se stejně mělo být vše hlavně zde na foru.
Koalicni forum nepovažuji za ofiko neb nikdy nikde nebylo schváleno a to ani MS a hlavne ani PKS.
Jde tedy o nejake dubforum, kde naše kontroní orgány ani nemají přístup.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 21 lis 2019, 00:11
od Viktor.Tichak
Antonin.Stepan píše: ↑20 lis 2019, 23:17
Já jen k tady tomu tématu. Od začátku jsem byl proti aby vůbec nějaké “koaliční forum” vzniklo.
A hned z kraje jsem upozorňoval, že je to zdvojení práce neb by se stejně mělo být vše hlavně zde na foru.
Koalicni forum nepovažuji za ofiko neb nikdy nikde nebylo schváleno a to ani MS a hlavne ani PKS.
Jde tedy o nejake dubforum, kde naše kontroní orgány ani nemají přístup.
Naše kontrolní orgány mají na koaličním fóru přístup všude, kde je potřeba. Koaliční fórum je must. Potřebujeme reporty i od Starostů, nejen od Pirátů (kteří btw. obecně reportují míň než Starostové - vtipné, že?). Ale toto je hodně offtopic.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 21 lis 2019, 00:16
od Michaela.Nepejchalova
Viktor.Tichak píše: ↑21 lis 2019, 00:11
Naše kontrolní orgány mají na koaličním fóru přístup všude, kde je potřeba.
Ne, nic takového naše stanovy neznají, kontrolní orgány mají mít přístup všude, jedinou výjimkou jsou uzavřena porada rozhodčí komise a soukromé zprávy.
Potřebujeme reporty i od Starostů, nejen od Pirátů (kteří btw. obecně reportují míň než Starostové - vtipné, že?).
Well, opravdu by bylo pro Starosty náročnější registrovat se na naše fórum místo "koaliční"?
Vtipné to není, je to smutné a je potřeba s tím něco udělat.
Ale toto je hodně offtopic.
Naopak, úzce to souvisí.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 21 lis 2019, 01:10
od Viktor.Tichak
Michaela.Skokanova píše: ↑21 lis 2019, 00:16
Viktor.Tichak píše: ↑21 lis 2019, 00:11
Naše kontrolní orgány mají na koaličním fóru přístup všude, kde je potřeba.
Ne, nic takového naše stanovy neznají, kontrolní orgány mají mít přístup všude, jedinou výjimkou jsou uzavřena porada rozhodčí komise a soukromé zprávy.
Potřebujeme reporty i od Starostů, nejen od Pirátů (kteří btw. obecně reportují míň než Starostové - vtipné, že?).
Well, opravdu by bylo pro Starosty náročnější registrovat se na naše fórum místo "koaliční"?
Vtipné to není, je to smutné a je potřeba s tím něco udělat.
Ale toto je hodně offtopic.
Naopak, úzce to souvisí.
OK. Pojďme se hádat dál.
1. Kontrolní komise má přístup k obchodním tajemstvím městských firem a neanonymizovaným zápisům ze zastupitelstva? Tady nejsi na stranické úrovni.
2. STAN je politická strana. Nebudou reportovat na pirátském fóru, nikdo a nic je k tomu nemůže nutit a je to logické. Jsme rádi, že jsme našli kompromis.
A jeden argumentační faul special pro Míšu: kde jsi byla, když se před rokem tohle všechno tvořilo? Teď to celé shodit fakt není konstruktivní

.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 21 lis 2019, 01:16
od Viktor.Tichak
A ještě k tomu "je potřeba s tím něco udělat" - očekávám tedy Tvou plnou angažovanost. Sepíšu ti během zítřka seznam všech Pirátů v komisích, výborech atp.

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 21 lis 2019, 06:58
od Martin.Smida
Díky Radkovi, že problém odhalil. Díky Viktorovi, že jej hodlá řešit.
Ikdyž by jej mohl jednoduše vyřešit Tomáš, a to jednoduše tím, že bude poctivě reportovat o své placené práci v dozorčí radě.
Čím dřív tím líp. jinak si zaděláváme na ostudu. Už to dosazení bylo pochybné, ale šlo by skousnout, kdyby dotyčný sám svým přístupem dokázal, že byl tou nejlepší volbou - pracovitý, transparentní, veřejnosti užitečný, komunikující, věci ovlivňující, výsledky dodávající...
A obzvlášť to platí u těch, kteří berou z veřejných peněz tisíce.
Ale samozřejmě to platí i u těch, kteří berou stovky. Ale v těch malých částkách by jakékoli možné obvinění z trafikantství a korytářství spíš neuspělo...
Viktor.Tichak píše: ↑21 lis 2019, 01:16
Sepíšu ti během zítřka seznam všech Pirátů v komisích, výborech atp.
copak takovej seznam teď neexistuje???
Předcházejme problémům! ... a ještě jednou díky všem zúčastněným.