Stránka 13 z 22
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 00:52
od Viktor.Tichak
Radek.Vojtek píše: ↑10 pro 2019, 00:43
Ono to není totiž jen o tom čekat, zda bude někde v debatě vznesen nějaký požadavek, ale také o tom, že lze postupovat v souznění s pirátskou filozofií obecně a to v jakémkoli předpokladu. Jde to celé vstříct tomu, že se vyhneš také docela obecně pohnutkám a implicitním dotazům, jelikož transparentnost sama o sobě je moc fajn a opravdu není moc složité a životně časově náročné se těchto pár poznatků držet

Ale nesmíš v tom být sám
Po tomhle mám sice velkou chuť bouchnout už s dveřma a rezignovat na všechny funkce

.
Ale raději půjdu spát.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 01:00
od Radek.Vojtek
Viktor.Tichak píše: ↑10 pro 2019, 00:52
Radek.Vojtek píše: ↑10 pro 2019, 00:43
Ono to není totiž jen o tom čekat, zda bude někde v debatě vznesen nějaký požadavek, ale také o tom, že lze postupovat v souznění s pirátskou filozofií obecně a to v jakémkoli předpokladu. Jde to celé vstříct tomu, že se vyhneš také docela obecně pohnutkám a implicitním dotazům, jelikož transparentnost sama o sobě je moc fajn a opravdu není moc složité a životně časově náročné se těchto pár poznatků držet

Ale nesmíš v tom být sám
Po tomhle mám sice velkou chuť bouchnout už s dveřma a rezignovat na všechny funkce

.
Ale raději půjdu spát.
Naopak, ber to jako motivaci

A motivuj další ... nejen příkladem sebe sama, ale také spoluúčastí. Slova jsou jen krůčky. Činy tvoří to co se stává současností a vizí dál.

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 15:23
od Michaela.Nepejchalova
Viktor.Tichak píše: ↑10 pro 2019, 00:52
Po tomhle mám sice velkou chuť bouchnout už s dveřma a rezignovat na všechny funkce

.
Ale raději půjdu spát.
Neber si to osobně, my tě máme rádi

Kritika v tomhle vlákně není vůbec mířená na tebe, ale na Tomáše, z toho důvodu, že není už rok schopný nic dodat... A taky na fakt, že bude mít ve výběrku přilepšeno jen tím, že v té radě sedí, i když výsledky jsou někde doma v sešitku.

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 15:49
od Martin.Morong
Michaela.Skokanova píše: ↑10 pro 2019, 15:23
Viktor.Tichak píše: ↑10 pro 2019, 00:52
Po tomhle mám sice velkou chuť bouchnout už s dveřma a rezignovat na všechny funkce

.
Ale raději půjdu spát.
Neber si to osobně, my tě máme rádi

Kritika v tomhle vlákně není vůbec mířená na tebe, ale na Tomáše, z toho důvodu, že není už rok schopný nic dodat... A taky na fakt, že bude mít ve výběrku přilepšeno jen tím, že v té radě sedí, i když výsledky jsou někde doma v sešitku.
Tak prosím buďme konkrétní. Já už docela se skřípěním zubů sleduji tohle vlákno a říkám si, jak dlouho to ještě Viktor vydrží, protože to vypadá, jakoby všechna kritika šla na jeho hlavu, při tom je zjevné, že se snaží o nápravu situace.
Že chybí podrobnější reporty je chybou Tomáše
(což si vůbec neber osobně Tome, snažím se být spravedlivý).
A k tomu výběrku - námitky chápu, možná by k tomu chtěl někdo něco říct, nicméně očekával jsem, že zhotovení bude spíš na odborné úrovni a tak se stalo. Posvětili to vedoucí PO, člen RP a předseda ZK. Za mě OK. Nicméně nemám problém to předložit PMS či MS Ol k připomínkování a schválení.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 15:52
od Michaela.Nepejchalova
Tak žádost o informace o výběrku, co dělal Viktor, byla mířená celkem zjevně na Viktora... Ale od té doby tu řešíme čistě Tomášův výkon funkce a nemyslím si, že by to nebylo konkrétní a jasné. Sama se divím, proč na to Viktor stále reaguje a zastává se ho.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 15:53
od Viktor.Tichak
Michaela.Skokanova píše: ↑10 pro 2019, 15:23
Viktor.Tichak píše: ↑10 pro 2019, 00:52
Po tomhle mám sice velkou chuť bouchnout už s dveřma a rezignovat na všechny funkce

.
Ale raději půjdu spát.
Neber si to osobně, my tě máme rádi

Kritika v tomhle vlákně není vůbec mířená na tebe, ale na Tomáše, z toho důvodu, že není už rok schopný nic dodat... A taky na fakt, že bude mít ve výběrku přilepšeno jen tím, že v té radě sedí, i když výsledky jsou někde doma v sešitku.
Díky

. Mám tady akorát pocit, že se člověk nezavděčí.
To, že bude mít prilepšeno, je fakt - a je cílený. Nechceme rok poté, co DR funguje, někoho, kdo vůbec neví, vo co gou, co se na VFO zrovna řeší atd., proto je znalost problematiky důležitá.
Co se týče připomínek členů k výběrku, jsem proti - i vzhledem k tomu, že by se mohli vyjadřovat i sami budoucí zájemci, aniž bychom věděli, že se přihlásí. Není na tom nic nepirátského, nic, z čeho bych si měl brát motivačně jakékoli ponaučení... je to velmi logický krok

. Je pravda, že to beru na sebe a mohl by se k tomu vyjádřit celý klub. Dnes snad doložím usnesení, že ZK s tímto výběrkem takto souhlasí a pověřuje mě k jednání.
Přesto věřím, že ať už jsou kritéria jakákoli, komise vybere nejlepšího zájemce

.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 15:54
od Viktor.Tichak
Michaela.Skokanova píše: ↑10 pro 2019, 15:52
Tak žádost o informace o výběrku, co dělal Viktor, byla mířená celkem zjevně na Viktora... Ale od té doby tu řešíme čistě Tomášův výkon funkce a nemyslím si, že by to nebylo konkrétní a jasné. Sama se divím, proč na to Viktor stále reaguje a zastává se ho.
Je to moje zodpovědnost.
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 15:57
od Michaela.Nepejchalova
Tak ho dokopej, ať se sem přijde obhájit sám

A ne, že se místo něj budeš vrhat do spárů divé zvěře

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 15:59
od Viktor.Tichak
Michaela.Skokanova píše: ↑10 pro 2019, 15:57
Tak ho dokopej, ať se sem přijde obhájit sám

A ne, že se místo něj budeš vrhat do spárů divé zvěře
Ale ono tu jde o systém, ne o Toma osobně. Jeho reporting do budoucna už je vyřešený

- viz zápis ze ZK (viz výše).
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Napsal: 10 pro 2019, 16:01
od Michaela.Nepejchalova
Formulář je fajn, tomu fandím

Ale sám se nevyplní
