Hlasování o přijetí nových členů

Fórum pro diskusi a hlasování místního předsednictva, kde se mimo jiné vyhlašují hlasování o přijímání členů.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj, PMS Písecko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního předsednictva. Hlasovat a posílat příspěvky do tohoto fóra může pouze místní předsednictvo.
  • Do tohoto fóra vidí členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1845
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Martin Cryo Broz píše:
Všichni říkali že mám udělat krok zpět, zkusit se s tebou bavit na normální úrovni. Pokusil jsem se, ale bohužel s tebou to nejde. Napíšu ti že bych se s Vámi rád potkal a vyříkal si to co děláte a proč prostě na Vás mám takovej názor. Okamžitě to použiješ proti mě, a ano mám k vám připomínky, přesně kvůli tomu jak se chováte v osobním životě a to pak přenášíte sem. Je nás tu 35 lidí, jestli máš kuráž předstup před ně a přesvěč je zda máte nebo nemáte být v MS Písecko. Nabízel jsem ti to, zatím tu jen hledáš opět kličky.

A říkám to znova, pokud je tu nějaký problém ohledně pravomocí či něčeho jiného, odvolejte mě, já to dělat nemusím. Klidně za mě dělej předsedu třeba ty, uvidíme kam pak budou směřovat piráti.

PS: Zeptej se svého muže ohledně toho práskání :)
Pokud bereš jako normální úroveň to, že mě urážíš, tak prosím. Krok zpět je fajn věc, jen ti vysvětluju, že dneska fakt nemám čas a byla bych ráda, abys respektoval to, že mám i jiné věci na práci. Nejbližší volný termín je tedy zítřejší schůze.

Máš připomínky k našemu osobnímu životu? Ráda bych tě upozornila, že náš osobní život je naše věc, my se do tvého soukromí také nevrtáme, to už je trochu přes čáru, ne?

Nevím, proč bych měla být grilována před 35-ti nováčky.

Lukáše jsem se ptala, jde opět o vaše pracovní záležitosti, to sem nepatří, tak to sem netahej, díky.

Pokud si myslíš, že mi tu prokazuješ službu tím, že mi dáváš šanci mě přijmout do "tvého" sdružení, uvědom si, že jsme chtěli do MS Písecko právě proto, abychom zde v Písku mohli jako Piráti táhnout za jeden provaz. Doprošovat se tě opravdu nebudu.

Opakuji, že doufám, že se zítra na schůzi domluvíme normálně jako lidi, bez zbytečných urážek a antipatií osobního rázu, už mě to vážně nebaví.

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Pokud bereš jako normální úroveň to, že mě urážíš, tak prosím. Krok zpět je fajn věc, jen ti vysvětluju, že dneska fakt nemám čas a byla bych ráda, abys respektoval to, že mám i jiné věci na práci. Nejbližší volný termín je tedy zítřejší schůze.

.... Jinak co se týče urážek, opět se omlouvám ale nemyslím že by tu nějaká zazněla. Když se kouknu na slova například jako "kokoti, nasrat" z úst členů výše postavených. Tak jsem dojmu že at tu řeknu cokoli nemůže to být bráno jako urážka. A jestli se nepletu dokonce jsi to lajkla ( Za tento příspěvek dostal jeho autor Vaclav Malek 2 poděkování od: Ivo Vlasaty, Jana Rohova ) jako že se ti to líbí. Tudíž bych pomlčel.

Máš připomínky k našemu osobnímu životu? Ráda bych tě upozornila, že náš osobní život je naše věc, my se do tvého soukromí také nevrtáme, to už je trochu přes čáru, ne?

... Co s etýče vašeho osobního života nemám, bylo tím myšleno to co je mimo piráty. Tj toho co jsem ti psal osobně a ty jsi to zas uvedla proti mě. Ale dobrá, jedná se mě o to že ty a Lukáš prostě máte averze vůči mě. Jako jediná jsi při mém vstupu nehlasovala pro mé přijetí kvůli tomu že tvůj muž dělá u konkurenční firmy. Jako jediná jsi mohla předat dál příspěvek z mého facebooku který jsem tam dal, a jelikož nebyl navenek viditelnej tak to musel někdo tvému mužovi (kterého ani v té době jsem neměl v přátelích) ukázat a ten okamžitě běžel udávat (jak za dob STB) nadřízeným. Tudíž toto jsem chtěl s vámi projednat osobně abych to nemusel zde vytahova, bohužel postavila jsi se k tomu tak jak to je, tudíž ano můžeme to řešit veřejně.

Nevím, proč bych měla být grilována před 35-ti nováčky.

... Co se pak týče grilování, nevím proč by jsi nemohla, Michala Horáka jsi taky dost grilovala když jsi ho přijímala jako člena.

Lukáše jsem se ptala, jde opět o vaše pracovní záležitosti, to sem nepatří, tak to sem netahej, díky.

.... VIZ odpověd nahoře.

Pokud si myslíš, že mi tu prokazuješ službu tím, že mi dáváš šanci mě přijmout do "tvého" sdružení, uvědom si, že jsme chtěli do MS Písecko právě proto, abychom zde v Písku mohli jako Piráti táhnout za jeden provaz. Doprošovat se tě opravdu nebudu.

... Pokud se ti nelíbí naše místní sdružení proč tolik chceš do něj vstupovat? Sama jsi říkala a to jsou tvá slova že na kraji toho děláte víc než se děje tady a hlavně lépe.

Opakuji, že doufám, že se zítra na schůzi domluvíme normálně jako lidi, bez zbytečných urážek a antipatií osobního rázu, už mě to vážně nebaví.[/quote]

... Omlouvám se ti ale říkám to znova. Zítra s tebou nehodlám cokoli ohledně tebe nebo mě řešit. Nepatří to na krajsou schůzi která má jak jsem četl jiné věci.

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1845
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Tohle nemá cenu, kopeš kolem sebe a vymýšlíš si...vyřešíme to zítra na schůzi a pokud se k tomu nehodláš vyjádřit, je to tvoje věc, já to tedy řešit budu a vyjádřím se verejně, nemám co skrývat.

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Nehodlám tohle řešit s tebou na krajské schůzi, říkám ti to dopředu. Pokud to chceš řešit začala jsi to řešit ty tady a zde, tak to tu bud dořeš a nebo holt to ench být. Jedinej kdo tu kope kolem sebe jsi ty.

PS: V čem si vymejšlím ?

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1958
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 1978 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Já si myslím, že tady řešíte už moc věcí najednou a utíkají mi souvislosti. Pokud míváte na schůzi bod zvaný volná diskuze, tak si tam můžeme užít trochu zábavy ve vyjasňování si vzájemných vztahů, ale hlavně si projdeme to, jak funguje příjmání členů, rezignace a volba členů PMS ;). V tuto chvíli vnášíte byrokratický chaos do Pirátské anarchie, a z toho jsou vždy jenom problémy :).

Předsednický rozkaz dne:
dnes se věnujte rodinám, vypnout fórum a uvidíme se zítra.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvky (celkem 3):
Martin.Cryo.Broz, Jana.Kolarikova, Ivo.Vlasaty
tel. : 601573955
Zamčeno

Zpět na „Místní předsednictvo Písecko“