Dáša Švecová

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Písecko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
DAGMARRR
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 08 led 2019, 22:00
Profese: dúchodce, výtvarnice
Dostal poděkování: 3 poděkování

Dáša Švecová

Příspěvek od DAGMARRR »

Dobrý den, je mi už přes 60, mám tři dospělé děti, jsem v důchodu a pro radost vedu malý výtvarný ateliér pro veřejnost v Písku.Jsem textilní výtvarnice, pracovala jsem jako návrhářka v Jitexu a později jako aktivizační pracovnice v domově důchodců. Piráty už volím několik let, představují pro mě naději, že politika přestane být "špinavá" a přitahovat grázly. V poslední době mám pocit, že už nestačí jen volit a že mám své síly, schopnosti a čas věnovat veřejnému dění.Proto jsem se rozhodla za piráty kandidovat v městských volbách. Hodlám se soustředit na otázky životního prostředí, založila jsem na fb. skupinu Voda a zeleň v Písku, kde se soustředují příspěvky k tématu přípravy na klimatickou změnu . Jsem členem komise pro životní prostředí, kam jsem byla nominována členy pirátské strany v Písku a zjištuji , jak je pro mě jejich podpora důležitá. Hodně věcí se musím ještě naučit. Děkuji, že zde mohu být! ;) ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi DAGMARRR za příspěvky (celkem 3):
Josef.Spak, Josef.Soumar, V__
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dáša Švecová

Příspěvek od Michal.Horak »

Vzhledem k Vašim aktivitám v posledním období jste podle mě dostatečně prokázala svoji schopnost být velmi platným členem našeho sdružení. Přijetí za člena má ovšem svůj administrativní postup, který budeme muset dodržet.
Předseda Piráti Písecko
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Písecko“