Na každého jiný metr

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj, PMS Písecko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 480
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 119 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

Když už se ptáš Petrosi odkud se chlapci inspirovali, doporučuju ke čtení tenhle dokument:

Etický kodex Unie finančních zprostředkovatelů:
http://www.usfcr.cz/wp-content/usf-doku ... -kodex.pdf

Cituji začátek:

"Etický kodex člena Unie vychází z platných právních norem a ustanovení, jakož i z neformálních zásad a zvyklostí poctivého jednání, čestného podnikání a volné
soutěže, zvláště pak z Etického kodexu finančního trhu z roku 2007. Vytváří v obecné rovině etické principy pro chování členů Unie a jejich spolupracovníků,
jeho cílem je celková kultivace prostředí trhu finančních služeb pro všechny zúčastněné subjekty – zákazníky, finanční zprostředkovatele a poradce, komerční finanční instituce i orgány
státní správy a dohledu."

Srovnej s píseckým kodexem:

"Etický kodex MS Piráti Písecko vychází z platných stanov strany, z neformálních zásad a zvyklostí poctivého jednání, čestného vystupování a příslušenství k místnímu sdružení. Vytváří v obecné rovině etické principy pro chování všech členů místního sdružení. Jeho cílem je určení pravidel, která jsou potřebná pro členství a spolupráci."

A nyní otázka za 10 bodů: v jakém oboru pracuje Josef Soumar?
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3692
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8305 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

"Finanční zprostředkovatelé hekli Piráty".. jen vydat. bravo.

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 480
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 119 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

Dominika Michailidu píše:"Finanční zprostředkovatelé hekli Piráty".. jen vydat. bravo.
No já si myslím, že to asi bylo naopak.

Na druhou stranu - upirátit tohle je docela husarský kousek. To myslím bez ironie.
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3692
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8305 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

to je otázka.. spíš asi zavirovali.. odbornou terminologii nechám na odbornících. k tomu kodexu v Písku ještě žádné vlákno ve vnitrostranické není? ať tu neoftopikujem dvojí metry.

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Zas to tak neprožívejte :) Raději svůj postoj vysvětlete :ugeek:

Já si myslím, že otevřenost (a tímpádem i upřímnost) stačí. Proč to hrotit kodexem, normalizováním, pravidly a morálním souzením? Jsem přesvědčen, že to nadělá víc škody než užitku. Takové prostředí tlumí kreativitu a rozvoj skupiny a odpuzuje to liberálně smýšlící piráty. :fet:

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Tobias Esner píše:nevím jak mám ještě napsat, aby to pochopila i cvičená opice, že u mě nešlo nechat hostovat, protože mi k 1/11/2014 končí členství a hostovat muže jenom člen. Tím že jsem požádal o přestup a kluci mi vyhověli, jsem stáhnul svoji žádost o ukončení členství. Kdyby mi nevyhověli, nechal bych žádost dojít jejího konce. Ale jak tak koukám, tak jsem akorát rozpoutal další válku.
A ja zas nevím, jak mám napsat ( aby to pochopila i cvičená opice ) to, že neřeším ničí hostování/přestup , ale to, proč se postupuje podle jineho systému než v mém případě. Nic víc, nic míň. Žádná válka se nekoná
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Lukas Kolarik píše:...neřeším ničí hostování/přestup , ale to, proč se postupuje podle jineho systému než v mém případě. Nic víc, nic míň.
Možná, že tam hraje roli ta zmíněná inzultace.
Kdyby to, Lukáši, Tvojí věci přijetí do místního sdružení pomohlo, pár bych Ti jich případně střelil.
Ale jak s Janou, to fakt nevím. Snad nějaká vhodná forma přiměřeného stalkingu...

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Tobias.Esner »

Lukas Kolarik píše:
Tobias Esner píše:nevím jak mám ještě napsat, aby to pochopila i cvičená opice, že u mě nešlo nechat hostovat, protože mi k 1/11/2014 končí členství a hostovat muže jenom člen. Tím že jsem požádal o přestup a kluci mi vyhověli, jsem stáhnul svoji žádost o ukončení členství. Kdyby mi nevyhověli, nechal bych žádost dojít jejího konce. Ale jak tak koukám, tak jsem akorát rozpoutal další válku.
A ja zas nevím, jak mám napsat ( aby to pochopila i cvičená opice ) to, že neřeším ničí hostování/přestup , ale to, proč se postupuje podle jineho systému než v mém případě. Nic víc, nic míň. Žádná válka se nekoná
Tak naposledy, hostovat muze clen, pouze a jedine. Kdybych neprestoupil, skoncilo by mi clenstvi, co na tom sakra nechapes????
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Tobias Esner píše:
Lukas Kolarik píše:
Tobias Esner píše:nevím jak mám ještě napsat, aby to pochopila i cvičená opice, že u mě nešlo nechat hostovat, protože mi k 1/11/2014 končí členství a hostovat muže jenom člen. Tím že jsem požádal o přestup a kluci mi vyhověli, jsem stáhnul svoji žádost o ukončení členství. Kdyby mi nevyhověli, nechal bych žádost dojít jejího konce. Ale jak tak koukám, tak jsem akorát rozpoutal další válku.
A ja zas nevím, jak mám napsat ( aby to pochopila i cvičená opice ) to, že neřeším ničí hostování/přestup , ale to, proč se postupuje podle jineho systému než v mém případě. Nic víc, nic míň. Žádná válka se nekoná
Tak naposledy, hostovat muze clen, pouze a jedine. Kdybych neprestoupil, skoncilo by mi clenstvi, co na tom sakra nechapes????
Já to vůbec ne chápu. :fet:
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Na každého jiný metr

Příspěvek od Ludek.Blaha »

OFFTOPICNějak se v tom neorientuju, viz mistni-predsednictvo-pirati-pisecko-f70 ... 26941.html
Kolik je vlastně na světě Tobiasů Esnerů? Jeden poděkuje za přijetí a druhý skončí? A třetí co? Se čtvrtým randí?

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Zamčeno

Zpět na „Písecko“