Hlasování o Lídru kandidátky za Hodonín

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno

Souhlasíte aby byl lídr kandidátky České pirátské strany v Hodoníně Petr Baláž.

Anketa končí za 01 srp 2014, 16:05

Souhlasím s návrhem
7
100%
Nesouhlasím s návrhem
0
Žádná hlasování
Zdržuji se návrhu
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 7 - Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Hlasování o Lídru kandidátky za Hodonín

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jelikož, se jedná o neřádné hlasování, kvůli nepředložení informace 10 dnů předem, musíme hlasovat absolutní věčinou MS Slovácka.

Absolutní většinu získala možnost, pro kterou hlasovala víc než polovina ze všech hlasů, které mohly být odevzdány.

Absolutní většina je nadpoloviční většina všech, kdo v daném hlasování odevzdali hlasovací lístek.
Hlas zdržuji se a neplatný hlas mají při hlasování o jediném návrhu stejný účinek jako hlas proti návrhu.
Navrhovatel by měl hlasující co nejlépe informovat, aby se z důvodu neinformovanosti nezdržovali hlasování.
Hlasování může skončit nerozhodně, kdy absolutní většina nehlasuje ani pro jednu z možností. V takovém případě návrh není přijat, ale hlasování lze opakovat.


Jelikož nás termín tlačí do zítra proto nastavuji jen jeden den. Omlouvám se tím za vzniklé komplikace a doufám, že nikomu nebude vadit, že hlasujeme tak to na rychlo. Na budoucí volby už vím přesně co kdy udělat. Ještě jednou se omlouvám.

OFFTOPICMS Slovácko má teď 10 členů
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Frolec za příspěvky (celkem 2):
Robert.Cuma, Jiri.Ulip
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Hlasování o Lídru kandidátky za Hodonín

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

MS Slovácko má k datumu 1.8.2014 9 členů. Pro hlasovalo 7, proti 0, zdrželo se 0, nehlasovali 2. Hlasováním prošlo.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Slovácko“