[Přijata] Romana Nemcova

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Romana.Nemcova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 05 bře 2018, 22:19
Profese: PHC coordinator
Dostal poděkování: 18 poděkování

[Přijata] Romana Nemcova

Příspěvek od Romana.Nemcova »

Jmenuji se Romana Nemcova,
vetsinu sveho profesniho zivota venuji praci s detmi. Po maturite, jiz pri studiu VS, jsem pracovala jako ucitelka na ZS. Po roce jsem vsak odjela do zahranici, kde jsem objevila krasu cestovani a vylepsila znalost AJ.
Nyni pracuji jako pedagog v Lesni materske skole v Breclavi.
Jsem maminkou 8 lete dcery Zuzanky, ktera mi vyplnuje vetsinu volneho casu. Kdykoliv vsak mohu jezdim na kole, ci se jen prochazim v prirode.
Mou nedilnou soucasti je laska k umeni. Obdivuji radu maliru a sama se malbe, jako konicku, venuji.
K politice me privedli rodice, ci spise rodina, ktera svym apelem na demokraticke zasady, ve me vzbudila mozna az revolucniho ducha, ktereho zkusenost se zivotem v zahranici jen prizivila.
Na palubu k Piratum se chci pridat, protoze se mi libi zpusob premysleni, fungovani teto strany. Otevrenost a duraz na spravedlnost jsou i pro mne velmi podstatne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Romana.Nemcova za příspěvky (celkem 4):
Maria.Vasickova, Zbynek.Janoska, Lukas.Dolezal, Michal.Svagerka
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 826 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Romana Nemcova

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Romana byla přijata za členku 12. 9. 2018, viz zde https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?p=580759#p580759

  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“