[Přijat] Josef Bárta

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Josef.Barta
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 40
Registrován: 20 říj 2017, 12:29
Profese: Aplikační inženýr
Bydliště: Mikulov
Dal poděkování: 71 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

[Přijat] Josef Bárta

Příspěvek od Josef.Barta »

Ahoj Piráti,

Rád bych Vás požádal o přijetí do strany a společenstva Pirátů :) Žádost zvažuji docela dlouhou dobu a rozhodně jsem nechtěl žádat bez toho,aniž bych se osobně potkal se členy, nebo podporovateli. Což se před nedávným časem povedlo na "besedě" v Mikulově, kde jsme se setkali v hojném počtu 3 lidí - s Radkem a Káťou ;)

Musím říct, že piráti jako strana jsou mi velice sympatičtí a poprvé po vhození mého hlasu se mi stalo, že jsem spokojený, ba co víc, nadšený z mé volby. Držím palce a jen tak dál!

Rád bych tedy napsal i něco málo o sobě.

Jméno mé jest Josef Bárta, 28 let. Vystudoval jsem energetiku na VŠB Ostrava, pocházím z Hodonína , ale po studiích jsem si našel práci u Mikulova ve firmě která vyrábí tepelné výměníky. V této firmě pracuji jako termodynamický inženýr/ produktový manažer. Momentálně bydlím v Mikulově, který jsem si zamiloval a hodlám si sem v dohledné době změnit trvalé bydliště. Co čekám od svého členství? V podstatě nemám v politice žádné ambice, můj hlavní zájem ale je Vás podpořit členský příspěvkem, účastnit se Vašich diskuzí, a hlavně spolupodílet se na směřování strany svým hlasováním společně se členskou základnou (protože na pirátech se mi líbí, že je mixem jak levicových tak pravicových lidí , přičemž bourají toto přežité dělení - já osobně dělím politické názory jen na dobré a špatné) , popřípadě pomoci na komunální úrovni.

Hlásím se do MS Slovácko, ale jak už jsme se bavili na besedě je to trochu matoucí , že to zahrnuje i Břeclav atd ( region Podyjí a ne Slovácko :) )

Zájmy: Energetika, elektromobilita (jsem bezbřehým fandou firem SpaceX, Tesla, Solarcity..), kultura, četba, víno a velký čas věnuji deskovým hrám :)

Případné dotazy milerád zodpovím a také se s Vámi rád znovu sejdu.

Josef
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Barta za příspěvky (celkem 3):
Maria.Vasickova, Lukas.Dolezal, V__
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Josef Bárta

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Josefe, historii Moravského Slovácka můžeme klidně probrat prostřednictvím historických záznamů. Řekla bych, že Břeclav je součástí Slovácka od nepaměti ;) To ovšem neznamená, že pokud budeme mít dostatečně velkou členskou základnu, že něco bude bránit vzniku nového místního sdružení.

Zatím se můžeš přijít s námi seznámit na schůzi v Hodoníně . A pokud ještě někoho v Hodoníně znáš, vem ho sebou. 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Barta, V__

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Josef.Barta
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 40
Registrován: 20 říj 2017, 12:29
Profese: Aplikační inženýr
Bydliště: Mikulov
Dal poděkování: 71 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: Josef Bárta

Příspěvek od Josef.Barta »

Díky za pozvání,

Pokud mi do toho nic nevleze, tak bych měl dorazit :) A jak si to teď ověřuju, asi máte s tím Slováckem pravdu a já žil v omylu!, Mikulov mi vždy přišel uplně jiný :)) no nic pořád se člověk něco učí - díky.

Zatím naviděnou :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Barta za příspěvky (celkem 2):
Maria.Vasickova, V__
Zbynek.Janoska
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1036
Registrován: 28 úno 2018, 10:54
Profese: programátor
Bydliště: Vracov [HO]
Dal poděkování: 2798 poděkování
Dostal poděkování: 1488 poděkování

Re: Josef Bárta

Příspěvek od Zbynek.Janoska »

Josef Bárta byl přijat za člena MS Slovácko: viewtopic.php?f=703&t=57566

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“