Úmrtní řeč prvního Předsedy MS Slovácka. Prohrál jsem.

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Úmrtní řeč prvního Předsedy MS Slovácka. Prohrál jsem.

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Varuji všechny následující a budoucí členy. Dávej te si bacha na Ivo Vašíčka. Pozve si vás domů bude vám mazat med kolem pusy. Pak vám řekne, že to dělá vše pro radost a nechce politikaření, že jakmile se z toho bude dělat politikaření tak odejde. Cítíte se, že jste vstoupili do dobrého spolku.

Pak ovšem zacítí vůni korýtek v Krajských volbách a neštítí se spojit se stranou, která má nehorázné průsery. Vůbec ho nezajímá že tím poničí jméno do budoucnosti. To ho vůbec nezajímá šak vůně moci a peněz je silnější.

Když se má volit Lídr na SOLO kandidátku, tak vloží jak pravej politik revokaci a zhodí celou volbu a následně pod nátlakem přítomných z ušpiněné strany protlačí společnou kandidátku. Nic na tom že před tím i dokonce řval na 22 letého na mumble, který ho musel u mírnovat, vše je archivováno na youtube.

Tohle jsou politikaření a tenhle muž nemá čest. Jelikož , řekl až se tu začnou věci domlouvat za zády a dělat se politikaření, tak vystoupí ze strany. Naopak je to mistr loutkař.

Lže a říká polopravdy. A nebojí se vás klidně nazvat lhářem atd.. i když jste jediní co říkaji plnou pravdu.

Varuji příhozí, aby si dali na tohoto h...da pozor. je úlisný a co je horší nedokáže ani dodržeet chlapské slovo. Slib který slíbil, že jakmile se začne politikařit odstoupí ze strany. Ne nedodržel to. Ale co od politiky očekávat. Toto je moje výpověď do historie pro mladé, kteří budou mít kuráž něco změnit.

Moje rada nevěřte ve straně nikomu. Každému jde jen o moc. Může vám lepit med kolem pusy, ale stejně jakmile neuděláte něco s ním pro vůni moci a peněz, tak vás odštípají, nazvou lhářem a vším možným.


To to je výpověď mě Zdeňka Frolce jeden ze zakladatelů MS Slovácko. Co se snažil zajistit vlajky které mu pak JMK sebralo. Co se snažil udělat pořádný rozpočet pro MS, který Ivo Vašíček nedokázal pořádně přerozdělit. Ten co platil několik měsícu před radnicí v Kyjově nástěnku ze svého. Ten co vypsal PARO a přišel a realizoval nápad s novinama. Ten co zatrhl netransparenci a donutil, že každá schůze která chce být usnesitelná musí mít minimálně zvukový záznam. Ten co se snažil zabránit nastavení systému pro diktatůru.

Bohužel se mi to nepovedlo. Lež a nenávist zvítězila. Mistr loutkař vyhrál a já se vzdávám.

Tobě následovníku co to jednou budeš číst a budeš se cítit stejně bez nadějně ti vzkazuji. Pozdě sis přečetl ten to text. Mistr loutkař tě už polapil.

Ten to topick Zamykám, jelikož jde o poslední zápis předsedy MS Slovácka. Poslední moji vůlí je ponechat zamčené a nepozměněné. Aby i pozdější generace viděli, že snaha něco změnit byla, ale snaha moci byla silnější.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Zamčeno

Zpět na „Slovácko“