07.10.2015 Kontakt s Petr Turek

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

07.10.2015 Kontakt s Petr Turek

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ahoj. Dávám report o tem, že mě 07.10.2015 v cca 17:00 kontaktoval Petr Turek ze Slováckého deníku.(typuji, že hodonín)

Po představení se mě zeptal, že jako předseda MS Slovácka, jaký mám názor na tom, že slyšel o možné koalici Piráti, SZ s podporou Žít Brno.
Odpověděl jsme mu, že ještě nic není domluvené a že všichni členi mají právo se vyjádřit a všechny ty to informace jsou dohledatelné na našem foru. Čili pokud zajde na forum, tak se dozví, že já mám osobní názor jít do krajských voleb solo Pirátská kandidátka. Jelikož, tak budem moc propagovat na 100% náš program, jelikož v koalici bychom měli ústupky v programu. A že můj OSOBNÍ názor je, že koalice po volbách ne před volbama.

Druhý bod, se mě ptal na to, že viděl v Kyjově nástěnku a nějaké věci na ní. A že jak to vidím s přírůstkem členů na Kyjovsku.
Odpověděl jsem mu, že nástěnka teď nebyla moc aktivní skrz to, že teď připravujeme vydání Pirátských novin tu na Slovácku. aA, že teď jedny vydalo Brno.
Zeptal se jestli by nemohl pak dostat PDF.
Zeptal jsme se jestli Brna nebo těch našich. Řekl těch připravovaných Slováckých. (sms mi po hovoru došel mail)
Odpověděl jsem, že všechny noviny budou na webu v PDF, čili nemám problém mu je zaslat na mail.
K členům na Kyjovsku jsem mu řekl, že mám zprávy o 16-17 letých, kteří by chtěli v 18 do strany. Taky, že cítím silnou podporu mladých a jediné co zatím většinou brzdí vstup do strany na Kyjovsku mladým je buď příprava na Maturitu, nebo vysoká. A že odhaduji, že za 5 roků budou první přírůstky buď jako příznivci, nebo členi. Voliči/příznivci/členi nám zatím pořád dorůstají.

To je vše. Snažil jsem s eto co nejpodrobněji naformulovat. K těm volbám jsem několikrát zdůraznil, že je to můj osobní názor, že to není názor MS Slovácka ani předsednictva, že je to čistě můj osobní názor a každý člen má právo se vyjádřit a pak hlasovat. Ale že není nic rozhodnuto.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: 07.10.2015 Kontakt s Petr Turek

Příspěvek od Maria.Vasickova »

A nechceš v Kyjově z těch mladých udělat Mladé Piráty? Poraď se se zkušenými z Vysočiny....Filip Krška možná o tom bude něco vědět.... ;)

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Zamčeno

Zpět na „Slovácko“