Reporterka.

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Reporterka.

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jelikož jsme transparentní a já chci, aby jste vše věděli i když jste třeba 50 KM vzdálení tu dávám copy e-mail co mi došel.

Dobrý den,

připravujeme do našich novin volební speciál. Ráda bych se proto zeptala na pár informací, které by následně pomohly.

- chtěla bych Vás požádat, zda byste mi zaslal kandidátku Vaší strany (i s fotografiemi všech členů)
- dále bych se ráda zeptala, kdy půjdete volit. Plánujeme, že bychom vyfotili lídry stran, jak při vhazování lístku, tak abych věděla čas, kdy vyrazíte k volbám
- jako poslední jsem se chtěla zeptat, jestli má Vaše strana nějaký volební štáb, kde bude společně čekat na výsledky voleb. Budeme mít i online zpravodajství na internetu, proto bych ráda případný štáb navštívila a podívala se, jak očekáváte výsledky.

Děkuji.
Přeji příjemný den,



Petra Čechová
Redaktorka

VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.
Hodonínský deník
Národní třída 67
695 59 Hodonín
Tel: +420 518389316
Mobil: +420 602612790
Email: petra.cechova@denik.cz
Web: www.hodoninsky.denik.cz
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Zamčeno

Zpět na „Slovácko“