Rozprava k primárním volbám do komunálek Příbram

Moderátoři: PKS Stredocesky kraj, PMS Pribram

Filip.Dite
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Krajský Koordinátor pro Středočeský Kraj
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování

Rozprava k primárním volbám do komunálek Příbram

Příspěvek od Filip.Dite » 26 dub 2018, 19:54

Z pověření předsedy kraje vypisuji rozpravu ohledně primárních voleb do komunálu v Příbrami. Prosím hlaste se v tomto vláknu, pokud máte zájem o čelní pozice.
Prosím všechny kandidáty o kandidátské řeči a napište o které pozice byste měli zájem.
Rozprava potrvá 7 dní, poté zahájíme hlasování lídra a po jeho skončení hlasování o dvojce a tak dále...

Všem krásný den
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Dite za příspěvek:
Jiri.Snizek
„Držte se tří R: - respektu vůči sobe - respektu vůči ostatním - responsibility .“ (Dalajláma)

Filip Dítě
Krajský Koordinátor pro Středočeský Kraj

filip.dite@pirati.cz
770 113 646

Antonin.Schejbal
Místní předsednictvo
Profese: student
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 80 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálek Příbram

Příspěvek od Antonin.Schejbal » 28 dub 2018, 20:23

Ahoj, rád bych se ucházel a pozici lídra.

kdybych měl svou vizi pro následující volby a popřípadě funkci zastupitele shrnout do dvou slov, byla to zodpovědná modernizace.
Přijde mi, že Příbram v poslední době vzkvétá, ale zároveň je důležité veškeré kroky dělat racionálně a transparentně.

V Příbrami jsem pořádal velkou spoustu koncertů a podílel se na přípravě různých sportovních a kulturních akcí. Za jeden z cílů si kladu zvýšit kvalitu eventů pořádaných a placených městem. Co se týče sportu, tak bych rád podporoval dostupnost sportu pro nejširší veřejnost místo profesionálních sportovních klubů s pochybnou minulostí.

Pokud máte nějaké otázky, budu rád, když se zeptáte :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Schejbal za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Lenka.Kozlova

Tomas.Podlena
Místní předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od Tomas.Podlena » 03 kvě 2018, 19:39

Ahoj, rád bych se ucházel o další možnou pozici.

Svou vizi pro následující volby, případně vizi pro roli v zastupitelstvu bych shrnul slovem kultura.

Kulturou však nemyslím jen pořádání koncertů a kulturních akcí, ale také si kladu za cíl pozvednutí kultury celého města. Příbram má jakožto (bývalé) okresní město co nabídnout.
Chtěl bych se zasadit zejména o zlepšení turistické atraktivnosti Příbrami a jejího okolí, zároveň bych rád pozvedl zdejší politickou kulturu Pirátskou politikou.

V případě dotazů se ptejte ☺
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Podlena za příspěvek:
Jiri.Snizek

SimiP
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Pedagog, koordinátor Ersmus+
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od SimiP » 03 kvě 2018, 21:48

Ahoj, v nadcházejících komunálních volbách bych se chtěla ucházet o místo na čele kandidátky Pirátů.
Program a práci Pirátů sleduji již delší dobu a je mi to hodně blízké, proto chci kandidovat, jako nezávislá pod vaší vlajkou.

Moje vize pro Příbram a oblasti na kterých bych chtěla pracovat a podporovat, jsem v krátkosti shrnula následovně:
- chtěla bych, aby se lidem v Příbrami opravdu dobře a kvalitně žilo, pracovalo a podnikalo, a aby se tu cítili bezpečně.
- chci pracovat na rozvoji všech městských částí a i sídliští (hřiště, zeleň, parkování, atd.),
- je pro mě důležitá transparentnost v jednání radnice (rozpočet a výdaje města), v udělování veřejných zakázek, v obchodování a nakládání s městským majetkem.
(např. aby se opět neopakoval podivný prodej jako u 1. polikliniky, předražený "starosta ve vaně", apod.)
- podporovat mateřské a základní školy a oblasti vzdělání, které spadají do kompetence města
- rozvíjet spolupráci s dalšími městy (v ČR a v zahraničí) v oblasti školství, sportu, zájmové činnosti, podpořit tak i turistický ruch,
- podporovat stávající i nové nezávislé spolky, NGO a sportovních kluby, které dělají pro lidi ve městě i pro propagaci města mnoho dobrého (např. Route 66, Korzo Obora, Medvědí stezka, historické spolky, kulturní, den dětí, atd.)
- využívat granty a projekty nabízené EU, krajem a státem pro rozvoj města (bydlení, škol, infrastruktury, životní prostředí, aj.)

Zajímá mne práce v oblasti školství, vzdělávání, hospodaření, sociální politiky, ekologie a rozvíjení vztahů s zahraničními partnery.
V těchto oblastech mám osobní zkušenosti, v minulosti jsem se podílela na spolupráci mezi Příbramí a městem Hoorn.
Mám zkušenosti v oblasti řízení projektů a získávání grantů. Osobně se chci učit nové věci a prakticky pomáhat, aby Příbram byla kvalitním místem pro život.

Jsem připravená odpovědět na jakýkoliv váš dotaz : )

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 958 poděkování
Dostal poděkování: 401 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 04 kvě 2018, 08:04

Ahoj SimiP, můžeš prosím napsat něco o sobě? Třeba to, jak se jmenuješ. :) Co/kdo tě přivedl k Pirátům v Příbrami. Proč chceš kandidovat jako nezávislá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
SimiP

Filip.Dite
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Krajský Koordinátor pro Středočeský Kraj
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování

Příspěvek od Filip.Dite » 04 kvě 2018, 14:36

Rozprava se z technickych dovodu prerusuje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Dite za příspěvek:
SimiP
„Držte se tří R: - respektu vůči sobe - respektu vůči ostatním - responsibility .“ (Dalajláma)

Filip Dítě
Krajský Koordinátor pro Středočeský Kraj

filip.dite@pirati.cz
770 113 646

Stepan.Drtina
Místní předsednictvo
Profese: Asistent poslance, student FF UHK
Dal poděkování: 131 poděkování
Dostal poděkování: 453 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 07 kvě 2018, 11:22

Vzhledem k tomu, že se mělo jednat o rozpravu pouze k volbě lídra, tak přijímám pouze kandidaturu Antonína Schejbala na lídra kandidátky. Rozprava pro čelo kandidátky se bude opakovat. Tedy dávám dobu nezbytnou k rozmyšlení (48 hodin) a vzhledem k tomu, že Antonín je jediný přihlášený na pozici lídra, tak hlasování bude jednokolové a započne 9.5 12:00.
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel

Bc. Štěpán Drtina
Radní města Kutná Hora
Asistent poslankyně Lenky Kozlové
1. místopředseda KS SčK
stepan.drtina@pirati.cz
775 221 705

SimiP
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Pedagog, koordinátor Ersmus+
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od SimiP » 09 kvě 2018, 15:12

Jiri.Snizek píše:
04 kvě 2018, 08:04
Ahoj SimiP, můžeš prosím napsat něco o sobě? Třeba to, jak se jmenuješ. :) Co/kdo tě přivedl k Pirátům v Příbrami. Proč chceš kandidovat jako nezávislá.
Ahoj,
jmenuji se Simona Luftová, o Pirátech jsem se dozvěděla z médií ale víc při osobním studiu jejich stránek a programu. Někdy na začátku tohoto roku jsem si všimla na FB, že jeden můj bývalý student začal s Piráty v Příbrami spolupracovat, to mne zaujako, a tak jsem se rozhodla navštívit jejich veřejnou schůzi. Líbí se mi, že Piráti jsou v Příbrami relativně nový a nejsou zatíženi špatnou politickou minulostí. Je tu řada šikovných mladých lidí, kteří chtějí řešit problémy tohoto města a to se mi líbí, proto jsem se k nim zatím jako nezávislá přidala. Chci stranu, jak funguje, co je pirátský" a lidi v ní lépe poznat a oni určitě i mne.

V Příbrami žiji již řadu let, a znám osobně několik bývalých starostů a zstupitelů, tím se nechci chlubit ale spíš, že vím co to je za lidi, jak mnohým z nich nikdy nešlo o Příbram, ale jen o sebe. Proto jsem se nechtěla přidat k žádným "starým politckým stranám", které v Pb již řadu let působí.

zde je něco o mně ve zkratce:
(připravila jsem si to podle nějaké šablony co tu byla na stránkách)

Simona Luftová (*5. března 1973) je příznivcem a podporovatelem Pirátské strany. Narodila se v Příbrami, ale v roce 1982 emigrovala s rodiči do Rakouska a následně do JAR, kde vyrůstala a studovala až do svých 18 let.
V JAR vystudovala soukromou dívčí školu a po návratu do ČSR v roce 1992 začala studovat politologii a anglistku - amerikanistiku na FF-UK (Ba.). V roce 1993 a 1996 absolvovala několika měsíční studijní stáže v USA na Suffolk University v Bostnu, zaměřené na americká studia. Na FSV-UK vystudovala obor politologie (mgr.), a několik let poté na PF-UK rozšiřující pedagogické vzdělání a didaktiku anglického jazyka.
Pracovala jako asistentka poslance, v několik mezinárodních právnických a obchodních firmách. Má zkušenosti v oblasti marketingu a řízení projektů.
Je vdaná a má tři děti. Po narození dětí se rozhodlapracovat ve školství, aby měla víc času na rodinu. V současné době pracuje jako učitelka anglického jazyka na Obchodní Akademii a jako hlavní koordinátorka mezinárodních vzdělávacích projektů Erasmus+. V současné době se věnuje projektu o podnikání v sociální sféře. Umí anglicky a německy. Zajímá se politické dění doma i v zahraničí, o oblast vzdělávání, sociální politiku a ekologii.
Tito uživatelé poděkovali autorovi SimiP za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Zdenek.Lajbner

Zamčeno

Zpět na „Příbram“