Kamila Gáliková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kamila.Galikova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 177
Registrován: 08 úno 2015, 01:39
Profese: Studentka
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Kamila Gáliková

Příspěvek od Kamila.Galikova »

Zdravím,
Jmenuji se Kamila Gáliková, jsem z Valašského Meziříčí a je mi 20 let. Studovala jsem SUPŠ Sklářskou VM, obor průmyslový design. V součastné době pracuji v PWO Czech Republic, a.s. Ale plánuji pokračovat ve studiu.
Sympatizuji s Piráty hlavně ve věcech svobodného přístupu k informacím, ochrany soukromí, legalizace , a vlastně souhlasím asi se vším, co Piráti hlásají. :-) :fet:
Vrámci strany bych chtěla podporovat zejména zájem o vzdělání a kulturu, životní prostředí a pomoc naším drahým "němým tvářím", protože co bychom bez nich dělali, že ano? :-)
Celý život se věnuji umění a umělecké tvorbě, zvířatům a dětem. Tyto tři faktory bych asi také napsala do svých hlavních zájmů. Moc ráda bych se stala členkou České Pirátské Strany a (snad :D ) pozitivně přišpěla do rozvoje našeho kraje.
"Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí." - Dalajláma
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamila Gáliková

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Jsem mile rád, že máme první vážnou zájemkyni v kraji a vřele Tě vítám mezi námi. (Samozřejmě že až po odhlasování, přihlášek a všeho toho dalšího). :-)
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Kamila.Galikova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 177
Registrován: 08 úno 2015, 01:39
Profese: Studentka
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: Kamila Gáliková

Příspěvek od Kamila.Galikova »

Jistě, byrokracii se nevyhneme. :-D Děkuji za pěkné přivítání.
"Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí." - Dalajláma
Jiri.Kovalcik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 10 lis 2013, 19:03
Profese: Tattoo artist
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Kamila Gáliková

Příspěvek od Jiri.Kovalcik »

Jsem pro...
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vsetín“