Petr Románek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Romanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 101
Registrován: 06 říj 2013, 00:30
Profese: Inv. důchodce
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování

Petr Románek

Příspěvek od Petr.Romanek »

Všechny vás zdravím. Je mi 23 let, bydlím na Vsetíně. Ke vstupu k pirátům mě vede mimo jiné nespokojenost s neprůhledným systémem hospodaření státu a politikou obecně. Současný systém často vede k rozkrádání peněz které dávají do státu všichni pracující. Myslím si že vaše strana má to správné řešení jak systém zprůhlednit.Líbí se mi že jste vybudovaní od zdola, takže nejste pod vlivem žádných lobbistů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Romanek za příspěvek:
V__
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vsetín“