Lenka Jungling

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Administrativní tým - OlK, PMS Přerov

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lenka.Jungling
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 49
Registrován: 08 lis 2020, 19:23
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Lenka Jungling

Příspěvek od Lenka.Jungling »

Zdravím přerovské Piráty,

Tímto bych se Vám ráda představila on-line, i když většina mě již znáte off-line z grilování na Pivovaru, z Nebe Počká, či přes mého muže Jakuba :).

Pocházím z Přerova a po třinácti letech se sem vracím. Po střední škole jsem se odstěhovala do Brna, kde jsem studovala Regionální Rozvoj na MENDELU a vedla svůj business pod Southwestern Advantage, který spočíval v podomním prodeji vzdělávacích knih v USA. Po té jsem studovala magistra, obor Provoz a Ekonomiku v Praze na ČZU, a k tomu pracovala jako Office Coordinator pro JLL. Po studiích jsem se odstěhovala na tři roky do Londýna, kde jsem pracovala jako Occupancy Planner pro JLL a v této práci pokračuji dodnes.

Na škole jsem se naučila regionálnímu rozvoji a udržitelnému přístupu, při prodeji knih zase jednání s lidmi, vytrvalosti a time managementu. Korporátní prostředí mi dalo plánování, procesy, a strategický přístup. Ráda bych tohle uplatnila při rozvoji našeho města i kraje. Politiku sleduji a vždy jsem říkala, že až se usadím, zapojím se do veřejného dění. Jenže na politické mapě mi chyběla strana, která vkládá důvěru jedinci, chce otevřenou a digitální společnost, je tolerantní, transparentní, proenviromentální, prosociální a zároveň podporuje malé a střední podnikatele. Taková, kde člověk dostane příležitost se reálně podílet na zlepšení situace. Tato strana - Piráti - již naštěstí existují, a proto si myslím, že čas zapojit se pro mě nastal.

Po krajských volbách bych měla být součástí výboru pro regionální rozvoj a rozvoj zemědělství a venkova. Také bych se více chtěla věnovat rozvoji Přerova, a to nejenom učením jógy, pomáháním a organizováním workshopů v kavárně Nebe Počká, nebo podílením se na vzniku Pirátského centra.

Těší mě,
Ing. Lenka Jungling
Uživatelský avatar
Jaromir.Horky
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 972
Registrován: 09 led 2018, 17:20
Profese: Marketingový manažer
Dal poděkování: 691 poděkování
Dostal poděkování: 1131 poděkování

Re: Lenka Jungling

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Ahoj! Mockrát děkuji za představení, jsem rád, že ses rozhodla nalodit! :) Nyní si stačí už jenom nechat ověřit svou identitu na lide.pirati.cz a poté bude nové předsednictvo místního sdružení hlasovat o tvém přijetí, třeba už na středeční schůzi. Já budu rozhodně rád, pokud se k nám přidáš! Hodně štěstí. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaromir.Horky za příspěvky (celkem 3):
Vlastimil.Spajs, Jitka.Horka, Petr.Konecny

Předseda KS OLK, Zastupitel Olomouckého kraje, vedoucího mediálního týmu OLK

Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle, je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Uživatelský avatar
Jakub.Jungling
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 24 bře 2020, 10:57
Profese: Kavárník, překladatel
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenka Jungling

Příspěvek od Jakub.Jungling »

Zdravím,
jsem taktéž velice rád, že jsi se rozhodla nalodit a konečně své politické vědomosti a schopnosti využiješ v praxi!
S láskou,
J
"Nebát se. Nelhat. Nekrást." T.G.M.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Přerov“