Jaromír Horký

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Administrativní tým - OlK, PMS Přerov

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jaromir.Horky
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 973
Registrován: 09 led 2018, 17:20
Profese: Marketingový manažer
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1132 poděkování

Jaromír Horký

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Dobrý den,

jmenuji se Jaromír Horký a je mi 19 let, pocházím z Přerova a aktuálně studuji práva na Právnické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Studoval jsem zdejší gymnázium Jakuba Škody.

Již delší dobu se zajímám o aktuální politickou situaci nejen na celostátní úrovni, ale i na úrovni komunální. Česká pirátská strana je nejblíže mým politickým postojům, proto bych se rád ucházel o členství v této straně a využil svého pasivního volebního práva v budoucích komunálních volbách.

Pirátskou stranu znám od dob kdy se dostala do popředí obchodní dohoda ACTA a s postojem pirátů jsem se plně ztotožnil. V posledních volbách do PSP ČR i do krajských zastupitelstvech jsem podpořil pirátskou stranu a dále bych rád hodlal hájit barvy této strany a podporovat ji i nejenom jako aktivní volič.

Přeji hezký den a těším se na osobní setkání na budoucí schůzi Přerovských pirátů (bohužel jsem nenašel, kdy se koná :| )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaromir.Horky za příspěvky (celkem 3):
Petr.Springinsfeld, Tomas.Karlik, Tomas.Svoboda

Předseda KS OLK, Zastupitel Olomouckého kraje, vedoucího mediálního týmu OLK

Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle, je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Jaromír Horký

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ahoj, ideální je se prostě dostavit na schůzi, kde tě můžeme rovnou příjmout. Nejbližší schůze Schůze MS Přerov se koná dne 23.1.2018 v Přerovským pivovaru Zubr. Čas ještě není úplně daný, ale schůze se zřejmě protáhne. Takže když se přihlásíš, není problém se o tvém přijetí pobavit. Ohledně času sleduj toto vlákno:
post536827.html#p536827

nebo mě kontaktuj napřímo. Kontakty mám v podpisu.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Uživatelský avatar
Tomas.Karlik
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 241
Registrován: 07 lis 2013, 20:18
Profese: Student VŠ Logistiky
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování

Re: Jaromír Horký

Příspěvek od Tomas.Karlik »

Ahoj Jardo,

rádi pokecáme na schůzi, které je 23.1. na fb zde: https://www.facebook.com/events/141185056555183/
klidně se můžeme potkat osobně ve dvou, dle domluvy. Neváhej mě kontaktovat a můžeme dát scuka.
Mobil mám v podpisu, nebo na FB, jak je libo.

měj se a případně na schůzi v pivovaru, ahoj!
jaromirh píše:Dobrý den,

jmenuji se Jaromír Horký a je mi 19 let, pocházím z Přerova a aktuálně studuji práva na Právnické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Studoval jsem zdejší gymnázium Jakuba Škody.

Již delší dobu se zajímám o aktuální politickou situaci nejen na celostátní úrovni, ale i na úrovni komunální. Česká pirátská strana je nejblíže mým politickým postojům, proto bych se rád ucházel o členství v této straně a využil svého pasivního volebního práva v budoucích komunálních volbách.

Pirátskou stranu znám od dob kdy se dostala do popředí obchodní dohoda ACTA a s postojem pirátů jsem se plně ztotožnil. V posledních volbách do PSP ČR i do krajských zastupitelstvech jsem podpořil pirátskou stranu a dále bych rád hodlal hájit barvy této strany a podporovat ji i nejenom jako aktivní volič.

Přeji hezký den a těším se na osobní setkání na budoucí schůzi Přerovských pirátů (bohužel jsem nenašel, kdy se koná :| )
Likvidátor černých skládek, pěkně jednu po druhé...
Ukliďme Česko! 2015, 2016, 2017, 2018?
XOLK!!! MS Přerov
Osud je to, co se stane, když neuděláš nic...
tel.: OFFTOPIC6o3558463
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Jaromír Horký

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ještě mi prosím tě pošli mail na tebe do SZ.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Přerov“