Petr Kolář

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Kolar
Místní předsednictvo
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2018, 20:13
Profese: programátor
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Petr Kolář

Příspěvek od Petr.Kolar »

Ahoj,

Jmenuju se Petr Kolář, je mi 26 let a pracuju v Avastu jako programátor antiviru pro Windows.
K Pirátům jsem se chtěl aktivně připojit hned po dokončení vysoké školy, ale vždycky se našlo něco, kvůli čemu jsem to odložil. Teďka jsem se k tomu (skoro po dvou letech) konečně dostal. Důvodů, proč bych se chtěl zapojit, bude asi více, ale ty hlavní budou asi dva.
V první řadě jsou hodně smutný z lidí, kteří jsou buď k politice lhostejní a veřejné dění je nezajímá, nebo neumějí pracovat s informacemi a volí pořád ty stejné nebo podobné nekompetentní lidi, aby je zastupovali. Jsem přesvědčený, že lidé by se dokázali rozhodovat lépe, kdyby byli dostatečně informovaní (způsobem, kterému rozumí) a dokázali by s danými informacemi dobře naložit.
Druhým důvodem je mé nadšení z práce zastupitelů na pražském magistrátě, kde dokazují, že se dá politika dělat jinak a lépe. Je to taková ta kapka naděje, která drží člověku jeho ideály při životě :-)

Rád bych Pirátům pomohl v jakékoliv formě a zapojil se do jejich aktivit ať už na celostátní nebo komunální úrovni. Stačí pro začátek a seznámení přijít na jakékoliv Posezení s Piráty? :-)

Petr Kolář
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kolar za příspěvek:
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3072
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4845 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Kolář

Příspěvek od Jan.Hora »

Ahoj,

určitě přijď, nejbližší posezení pro příznivce bude 22.2. večer (https://www.facebook.com/events/164959284141636/)

A když přidáš z které jsi Prahy (resp. kde se chceš zapojit), ujme se tě příslušné místní sdružení (například pokud bys byl z Prahy 4, byl bych to já, navíc do Avastu to mám z práce přes ulici :D )

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Kolář

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj Petře,

děkuji za Tvé představení. Bohužel, takových lidí, co se o politiku nijak nezajímá je poměrně dost. Možná to i celkem chápu, za komunistů bylo co bylo a to, co se pak vyvádělo po revoluci, taky rozhodně nebylo to pravé ořechové. Takže to může být velké znechucení tímhle a tito lidé se pak na to totálně vykašlou. :( Pracovat s informacemi taky neumí spousta lidí (nejen politici), nic si nevyhledávají, nepřemýšlí nad obsahem. Myslím si, že by se k tomuto mělo vést už od školy.

Jsem ale ráda, že se Ti líbí práce našich zastupitelů. Je opravdu obdivuhodná, je na co být hrdý. :)

Určitě stačí přijít na jakékoliv posezení nebo jakoukoliv jinou akci, kterých máme opravdu hodně. :) Super by také bylo, kdyby ses rovnou zapojil do Tvé městské části, kde bydlíš (viz seznam na konci). ;)

Měj se hezky,

Anet

Seznam FB skupin městských částí:
Uživatelský avatar
Petr.Kolar
Místní předsednictvo
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2018, 20:13
Profese: programátor
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Petr Kolář

Příspěvek od Petr.Kolar »

Díky za info oběma :-) Už jsem se přidal do skupiny Prahy 13, tak kdyžtak tam někomu napíšu, jestli by se mě ujmul.
Jinak se můžeme, Honzo, domluvit (PM) a zajít někdy na oběd k nám do kantýny ;-)

Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kolar za příspěvek:
Annette.Heidlova
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Kolář

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ok, určitě se Tě někdo velmi rád ujme. :) A pokud ne, dej vědět a KoDo sjedná rychlou nápravu. :lol: :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3072
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4845 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Kolář

Příspěvek od Jan.Hora »

Nemám námitek, vaří u vás dobře :D

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“