Marie Machálková

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Marie.Machalkova
Člen KS Praha
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2016, 10:41
Profese: projektový manažer
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Marie Machálková

Příspěvek od Marie.Machalkova »

Zdravím, jmenuju se Marie Machálková a chci být pirát. Žiju na Praze 10, je mi 29 let, mám dceru. Posledních 5 let pracuju jako projektový manažer ve státní správě, před tím jsem pracovala na projektech v neziskovce i v soukromé firmě. Díky prostředí, ve kterém se pohybuju, se s politikou setkávám každý den a vzhledem k tomu, že vidím spoustu věcí, které by se daly zlepšit, tak se na tom chci taky osobně podílet. Piráty volím cca poslední 3 roky a po tu dobu se snažím sledovat aktivity strany. To, co vidím se mi líbí, protože se nebojíte upozorňovat na to, jak je fungování státu v mnohých směrech neefektivní a netransparentní a hlavně děláte kroky, které ten stav mění (např. pražský magistrát). Mě osobně jsou nejbližší témata sociální politiky, e-governmentu, ekologie, udržitelného rozvoje apod.
Pirátský program se mi líbí. Když ho čtu, tak si říkám, že v takovém světě, který představuje cílový stav, chci žít. Jen mám pocit, že od současné české reality vede k těm cílům ještě hodně dlouhá cesta, takže si myslím, že bude zásadně důležité naformulovat konkrétní kroky, které k těm cílům povedou (např. zavedení základního příjmu považuju za geniální a důležitou věc, ale je potřeba říct, jak dlouho to zavedení může trvat a jak co nejlíp ošetřit přechodný stav).
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“