Zájem o členství v České pirátské straně

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ivana.Hudcova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 102
Registrován: 24 zář 2014, 11:16
Profese: novinářka
Bydliště: Petříkov u Velkých Popovic
Dal poděkování: 207 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování

Zájem o členství v České pirátské straně

Příspěvek od Ivana.Hudcova »

Zdravím všechny!
Jmenuji se Ivana Hudcová, a coby uchazečka o členství v České pirátské straně mám kuriózní rok narození 1957. Jsem celoživotní Pražačka, byť už 5 let bydlím ve vísce Petříkov; dál mám ale v Praze práci, rodiče i dospělého syna – proto se hlásím k pražským Pirátům. Správnou představu o Pirátech mám ale sotva pár týdnů. Proto hledím shovívavěji i na pitomosti, jaké o nich říká Bohumil Doležal v TV, byť u politologa je to asi fakt na pováženou.
Mám delší životopis s ohledem na svůj věk. Vzdělání jen střední na konto rodičů – chartistů (makroekonom a novinářka), z čehož plynula nemožnost studovat na VŠ (až tak moc mi to nevadilo…) Byla jsem třeba klapka u filmu či kostymérka v Semaforu. V roce 1980 jsem formou sňatku prchla před totáčem do Japonska, brzy se rozvedla a dál tam žila na vlastní pěst, taky jsem třeba tancovala v nočním podniku. Za 3 roky jsem se docela ráda vrátila do soc-dem vlasti.
Pak jsem pracovala v kulturních domech, nejdéle v klubu Futurum jako programová pracovnice, i když jsem kapelám vůbec nerozuměla. Abych nemusela po mateřské odložit synka (1986) do jeslí, vydělávala jsem si roznášením novin, domácím opisováním faktur apod. Už jsem taky uveřejňovala články ve Světě v obrazech a později ve Květech. Po „sametu“ mě tím pádem brzy zaměstnali v domácím oddělení týdeníku Květy. V roce 1994 jsem dostala novinářskou Cenu křepelek a jsem i spoluautorkou knihy MUDr. Miroslava Plzáka Obrana proti zlu. Vlastním negativní lustrační osvědčení.
Teď už pracuju 10 let v hobby magazínu Recepty prima nápadů (rodný to bratr TV Receptáře), kde jsem 8 let šéfredaktorka a 1 rok editorka časopisu pro lidi nad 50 Grand Generace – to vše v profláklém vydavatelství Grand Princ Media. Jsem tak součástí trapného kolotoče, v jehož rámci slouží média pouze k vydělávání peněz.
Objev v podobě Pirátů je pro mě infúzí naděje a optimismu a světýlko na konci tunelu současného stavu české politiky. Mojí ambicí jsou ambice lidí, jako je Jakub Michálek, Mikuláš Ferjenčík, Ivan Bartoš apod. Jinými slovy – takovým bych ráda pomáhala. Taky bych chtěla piráty přivést i k tématům, jež jsou jim z podstaty jejich převažujícího věku logicky cizí, jako jsou třeba senioři – a seniory bych zase (pomyslně!) chtěla přivést k pirátům. Heslo: Kdo se směje seniorům, směje se sám sobě. Seniorem se totiž nestane jen ten, kdo stihne včas umřít…
V první verzi jsem zapomněla poznamenat, že jsem nikdy nebyla v žádné politické straně. Taky jsem chvíli zvažovala, zda bych nemohla být Pirátům prospěšnější jako nečlenka a napohled tudíž jakoby nezávislá novinářka, ale pak jsem si řekla, že budu jednat svobodně...
Naposledy upravil(a) Ivana.Hudcova dne 14 říj 2014, 21:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství v České pirátské straně

Příspěvek od Roman.Kucera »

Ahoj Ivano, přijmi pozvání na povolební schůzi Sdružení Praha, kde mŮžeš i vyplnit přihlášku a my ti vysvětlíme, co a jak. Bude to v Pirátském centru, Řehořova 19. v 19 hodin
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ivana.Hudcova, Ondrej.Profant
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Barbora.Hruzova
Příspěvky: 378
Registrován: 27 říj 2013, 22:24
Profese: knihovnice, spisovatelka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 1790 poděkování
Dostal poděkování: 826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství v České pirátské straně

Příspěvek od Barbora.Hruzova »

Ahoj Ivano, jsem ráda, že ses takto rozhodla!Konečně tam budu mít spřízněnou duši přiměřeně svému věku :-D Sejdeme se ve čtvrtek v PICE. Věřím, že Roj ti velmi rád vše vysvětlí ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hruzova za příspěvky (celkem 2):
Ivana.Hudcova, Roman.Kucera
Uživatelský avatar
Jan.Przybyla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 230
Registrován: 16 říj 2013, 21:15
Profese: Personalista
Bydliště: Bouřilova 1103/4 Praha 9
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování

Re: Zájem o členství v České pirátské straně

Příspěvek od Jan.Przybyla »

Roman Kucera píše:Ahoj Ivano, přijmi pozvání na povolební schůzi Sdružení Praha, kde mŮžeš i vyplnit přihlášku a my ti vysvětlíme, co a jak. Bude to v Pirátském centru, Řehořova 19. v 19 hodin
Jenom si dovolím doplnit Roje, že schůze se koná tento čtvrtek 16.10.2014.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Przybyla za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Ivana.Hudcova
Jan Przybyla
Zástupce vedouciho PO
Člen KS Praha

Tel.: 731 014 969
Mail: jan.przybyla@pirati.cz


Pirátské centrum Praha |
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Zájem o členství v České pirátské straně

Příspěvek od Tobias.Esner »

přijata, zaplacena, zařazena
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“